FC Crotone
90'

Pogramy jeszcze 2 minuty.

88'

Kolejna wyborna okazja gości! Obrońcy Romy, we własnym polu karnym zupełnie odpuścili aż 3 rywali. Capezzi główkował jednak tuż obok słupka.

86'

Świetna szansa przed beniaminkiem! Piłkę na 13. metrze otrzymał Leonardo Capezzi. Mocny strzał pod poprzeczkę, ale fantastyczna obrona Szczęsnego!

83'

Popisy w polu karnym gości. Widowiskową sztuczką techniczną popisał się Stephan El Shaarawy, ale Ceccherini nie dał się nabrać.

79'

Niesamowicie mocne uderzenie z dystansu jednego z graczy Crotone. Piłka trafiła w słupek i wróciła na boisko!

77'

Bardzo mocny strzał sprzed szesnastki oddał Juan Manuel Iturbe, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

74'

Dzeko łatwo poradził sobie z Claitonem i dobrze dośrodkował na 15. metr. Tam jednak źle głową odegrał Totti.

72'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Juan Jesus.

69'

Długie podanie na wolne pole od Tottiego. Kapitan Romy miał dobry pomysł, ale gorzej z wykonaniem. Szybka reakcja linii obronnej i niebezpieczeństwo oddalone.

Jak sądzicie, czy goście coś strzelą w Rzymie?
Tak
Nie
65'
ZMIANA

FC Crotone. Schodzi: Raffaele Palladino. Wchodzi: Adrian Stoian.

wchodzi Wchodzi
Adrian Stoian #12
schodzi Schodzi
63'

Goście wyglądają na zrezygnowanych, a Roma już nie forsuje tempa.

60'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Raffaele Palladino!

Znakomicie wyczuł strzelca Wojciech Szczęsny. Polak rzucił się w swoją lewą stronę i odbił piłkę na rzut rożny!

60'
ZMIANA

FC Crotone. Schodzi: Mario Sampirisi. Wchodzi: Bruno Martella.

Bruno Martella #87
Mario Sampirisi #31
59'

Rzut karny dla gości po faulu Florenziego!

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Mohamed Salah.

I kolejne trafienie gospodarzy. Tym razem Bośniak trafił z kilku metrów po idealnym podaniu od Egipcjanina.

53'

Goście starają się odpowiedzieć, ale po tym co dotychczas pokazali, trudno będzie nawet o gola honorowego.

49'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Nalini. Faul na Peresie.

Andrea Nalini #9
FC Crotone
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Francesco Totti.

Bośniak okazał się szybszy od bramkarza i spokojnym lobem podwyższył prowadzenie.

48'

Indywidualna akcja Florenziego zakończona atomowym strzałem. Bramkarz podbił piłkę do góry, a następnie ją złapał.

46'
ZMIANA

FC Crotone. Schodzi: Marcus Rohden. Wchodzi: Andrea Nalini.

Marcus Rohden #6
46'

Gra wznowiona.

45'

Soczysty strzał z 18 metrów oddał Stephan El Shaarawy, ale piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki gości.

44'

Totti najpierw w widowiskowy sposób opanował piłkę, a następnie zacentrował wprost na głowę Dzeko. Uderzenie Bośniaka z kłopotami obronił Cordaz.

42'

Długie podanie z linii środkowej. Do futbolówki wystartował Diego Falcinelli, ale był na spalonym.

40'

Kolejne podanie w pole karne gości znajduje adresata. Tym razem jednak bez strzału. Edin Dzeko zbyt lekko zagrywał przed bramkę i piłka padła łupem Cordaza.

37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Stephan El Shaarawy.

Szybka akcja Romy i zagranie na jeden kontakt. W sytuacji sam na sam pewnie w górny róg uderzył Salah.

32'

Świetna okazja gości! Obrońcy Romy źle obliczyli tor lotu piłki i ta spadła na klatkę piersiową Raffaele Palladino. Mocny strzał z 9 metrów i piłka o włos minęła bramkę Szczęsnego. Polak nawet nie drgnął.

29'

Długo budowaną akcję rzymian zakończyło zbyt wysokie dośrodkowanie z prawej flanki. Edin Dzeko wyskoczył naprawdę wysoko, ale nie sięgnął piłki.

26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Alessandro Florenzi.

Szczęśliwie piłkę w polu karnym wyłuskał Florenzi. Obrońca zbiegł do linii końcowej i wycofał futbolówkę na 12. metr. Nadbiegający El Shaarawy huknął pod poprzeczkę.

22'

Nerwowa reakcja Ceccheriniego. W niegroźnej sytuacji, obrońca desperacko wybił piłkę na rzut rożny.

20'

Wydaje się, że beniaminek przetrwał już szturm Romy. Obecnie gra toczy się głównie w środku pola.

17'

Gorąco tuż przed bramką Crotone. Sędzia dopatrzył się jednak faulu na bramkarzu i przerwał grę.

15'

Faul na Florenzim tuż przed polem karnym z jego prawej strony. Dośrodkowywał Francesco Totti, ale piłka minęła wszystkich wbiegających w szesnastkę.

11'

Pierwsza akcja gości. Na linii pola karnego upadł Raffaele Palladino, ale arbiter uznał, że Manolas nie przekroczył przepisów.

9'

Jeden wielki chaos w obronie FC Crotone. Przed momentem jeden z defensorów, atakowany przez rywala, wybijał piłkę z własnej szesnastki i trafił piłką w twarz kolegi.

7'

Gospodarze zdominowali beniaminka. Zaskakuje łatwość z jaką stwarzają sobie klarowne okazje.

5'

Świetne, otwierające drogę do bramki podanie od Paredesa. W pole karne wpadł Edin Dzeko, ale trafił jedynie w słupek.

2'

Krótkie rozegranie kornera, a następnie głęboka centra. Piłka minęła wysokiego Dzeko, a po chwili dobrze piąstkował Cordaz.

1'

25 sekund od rozpoczęcia i już było groźnie pod bramka Crotone! Za szybki dla rywali na prawym skrzydle był Mohamed Salah. Egipcjanin wpadł w szesnastkę, ale niecelnie uderzył po długim rogu.

20:29

Spotkanie poprowadzi Carmine Russo.

20:29

Punkt 20:45 startujemy z relacją z Rzymu, gdzie Wojciech Szczęsny z kolegami sprawdzą na co stać beniaminka z Crotone.