90'

Doliczone 5 minut.

88'

Gol! Strzelił Federico Melchiorri.

Coś nieprawdopodobnego! Viviano wybiegł poza pole karne, by wykonać banalną interwencję i uprzedzić Melchiorriego, tymczasem nie trafił w piłkę i zawodnik Cagliari uderzył do pustej bramki.

Federico Melchiorri #9
Cagliari Calcio
86'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Karol Linetty.

1:1! Linetty z asystą! Polak znakomicie wypatrzył wbiegającego w pole karne Fernandesa, a ten wpakował piłkę do siatki mocnym płaskim strzałem.

Bruno Fernandes #10
Sampdoria Genua
85'

W zamieszaniu po rzucie rożnym Ricardo Alvarez wyraźnie przestrzelił z ostrego kąta.

83'

Cagliari. Schodzi: Joao Pedro. Wchodzi: Nicolo Barella.

wchodzi Wchodzi
Nicolo Barella #18
schodzi Schodzi
Joao Pedro #10
80'

Sampdoria. Schodzi: Dennis Praet. Wchodzi: Bruno Fernandes.

79'

Teraz gospodarze zablokowali strzał Budimira sprzed pola karnego.

77'

Bardzo mocno z dystansu uderzył Fabio Quagliarella, jednak pół metra obok słupka.

75'

Sampdoria. Schodzi: Pedro Pereira. Wchodzi: Ante Budimir.

Ante Budimir #47
Pedro Pereira #13
74'

Cagliari. Schodzi: Marco Sau. Wchodzi: Federico Melchiorri.

71'

Niedokładnie w pole karne gospodarzy centrował Dennis Praet i zabrakło wykończenia. Sampdoria naciska.

69'

Żółtą kartkę za faul na Linettym otrzymał Mauricio Isla.

66'

Zablokowany potężny strzał Tachtsidisa z 17 metrów.

65'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Luca Cigarini.

64'

Sampdoria próbuje atakować, ale nie potrafi dobrać się do skóry gospodarzom.

60'

Goście egzekwowali dwa rzuty rożne, ale nic konkretnego nie wskórali. Chwilę później po drugiej stronie boiska tyleż mocno co niecelnie uderzył z linii pola karnego Panagiotis Tachtsidis.

58'

Boisko jest częściowo zadymione od rac, ale mecz nadal trwa.

55'

Sampdoria. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Patrik Schick.

Patrik Schick #14
54'

Gospodarze dobrze zaczęli drugą połowę, nie pozwalają Sampdorii na złapanie właściwego rytmu.

50'

Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Marco Borriello, ale trafił w mur obrońców Sampdorii.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 4 minuty.

44'

Karol Linetty zagrywał w pole karne do Muriela, ten jednak nie doszedł do piłki.

43'

Po podaniu Muriela sporo swobody przed polem karnym miał Dennis Praet, ale jego groźne uderzenie ofiarnie zablokował obrońca.

40'

Marco Sau chciał zamknąć akcję oskrzydlającą, został jednak zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

38'

Luis Muriel zablokowany przy próbie strzału z dystansu.

37'

Gol! Strzelił Joao Pedro. Asystował mu Simone Padoin.

1:0 dla Cagliari! Padoin wbiegł jak taran w pole karne, podał spod końcowej linii do Joao Pedro, a ten trafił do siatki z kilku metrów po rękach Viviano.

34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Simone Padoin.

33'

Cagliari. Schodzi: Marco Storari. Wchodzi: Rafael.

Rafael #1
33'

Kontuzjowany Marco Storari z trudem opuścił boisko. Za chwilę zmiana bramkarza w ekipie Cagliari.

30'

Alvarez upadł w polu karnym Cagliari po tym jak był pociągany za koszulkę. Sędzia jednak puścił grę.

29'

Z dystansu mocno, ale nad bramką uderzył Ricardo Alvarez.

25'

Znów było groźnie pod bramką Cagliari. Milan Skriniar zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak główkował niecelnie.

25'

Potężna bomba Cigariniego z 30 metrów i Marco Storari obronił z dużym trudem!

22'

Teraz Linetty sfaulował Ceppitelliego. Polak jest aktywny, ale na razie nic konkretnego nie wskórał.

20'

Karol Linetty faulowany w środku pola. Przewinił Panagiotis Tachtsidis.

19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Muriel.

16'

Teraz dobra akcja gości. Alvarez zagrał w pole karne do Quagliarelli, jednak ten został zablokowany przy próbie strzału z kilku metrów.

14'

Mecz się trochę wyrównał, ale Sampdoria dotąd nie zagościła pod bramką Storariego.

11'

Vasco Regini ostro zaatakowany wślizgiem przez jednego z piłkarzy Cagliari, ale mimo grymasu bólu na twarzy kontynuuje grę.

7'

Teraz Viviano wybiegł z bramki i uprzedził w narożniku pola karnego Padoina.

4'

Soczyście z dystansu uderzył Murru i Emiliano Viviano zmuszony do sporego wysiłku. Dobry początek Cagliari.

1'

Marco Sau zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, główkował jednak nieczysto i piłka poleciała obok słupka.

20:41

W składzie Sampdorii od 1. minuty wystąpi Karol Linetty. Na ławce rezerwowych Cagliari zasiądzie natomiast Bartosz Salamon.