II połowa została przedłużona o trzy minuty.

86'

Gol! Strzelił Giorgio Chiellini. Asystował mu Juan Cuadrado.

Chiellini zaskoczył Puggioniego głową po centrze Cuadrado z rzutu wolnego.

85'

Strata trzeciego gola podcięła skrzydła Sampdorii. Oba zespoły oczekują już tylko na końcowy gwizdek.

80'

Juan Cuadrado upadł w polu karnym Sampdorii i sygnalizuje uraz kolana. Nie wiadomo, czy Kolumbijczyk będzie mógł kontynuować występ.

76'

Pjanić uruchomił Higuaina kapitalnym prostopadłym podaniem, ale Argentyńczyk przegrał pojedynek sam na sam z Puggionim.

75'

Po strzale Fabio Quagliarelli piłka odbiła się muru turyńczyków.

69'

Stara Dama znów oddała inicjatywę Sampdorii. Nie tak powinien grać mistrz Włoch przed własną publicznością.

65'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić.

I mamy błyskawiczną odpowiedź Juventusu. Puggioni obronił pierwszy strzał Pjanicia, dobitkę Higuaina zablokowali obrońcy, ale piłka wróciła do Bośniaka i ten tym razem spokojnie wpakował ją do siatki.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Edgar Barreto.

Sampdoria Genua
20:42

Kibice Juventusu przywitali Fabio Quagliarellę brawami. Napastnik Sampdorii występował w Turynie w latach 2011-2014 i rozegrał dla Starej Damy 102 spotkania.

61'

Sampdoria. Schodzi: Patrick Schick. Wchodzi: Luis Muriel.

59'

Stracony gol podziałał otrzeźwiająco na Juventus. Gospodarze znów zamknęli gości na ich połowie.

56'

Gol! Strzelił Patrick Schick. Asystował mu Dennis Praet.

I stało się. Po akcji lewym skrzydłem Praet dośrodkował piłkę przed bramkę Juventusu do młodego Czecha, który pewnym strzałem zdobył swoją pierwszą bramkę w Serie A!

1
52'

Juventus nie forsuje tempa. Stara Dama wygląda na nasyconą, co może się na niej zemścić.

49'

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Juventus absolutnie dominuje na boisku.

46'

Początek II połowy.

45'

I połowa została przedłużona o trzy minuty.

42'

Gonzalo Higuain znalazł się w sytuacji sam na sam z Puggianim i uderzył nad bramką Sampdorii, ale nawet jeśli posłałby piłkę do siatki, to gol nie zostałby uznany, ponieważ Argentyńczyk był na spalonym.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Silvestre.

40'

Juventus. Schodzi: Patrice Evra. Wchodzi: Alex Sandro.

39'

Evra nie będzie w stanie kontynuować gry. Niedługo w jego miejsce wprowadzony zostanie Alex Sandro.

38'

Pewna interwencja Neto po strzale Schicka.

35'

Okres przewagi Sampdorii. Teraz to Juventus musi się bronić.

32'

Było gorąco pod bramką Juventusu! Schick odegrał w polu karnym piłkę Budimirowi, którego strzał na rzut rożny sparował Neto.

30'

Evra uderzył półwolejem sprzed pola karnego, ale Puggioni pewnie złapał piłkę.

28'

Dwójkowa akcja Higuaina i Mandzukicia, dzięki której ten pierwszy znalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale z 10 metrów uderzył obok bramki Sampdorii.

26'

Jednostronne widowisko w Turynie. Juventus zwolnił tempo i kontroluje mecz. Sampdorii nie stać na przeciwstawienie się gospodarzom.

23'

Nawet dobrze, że Karol Linetty nie bierze udziału w tym spotkaniu. Sampdoria jest słabsza od Juventusu o dwie klasy.

19'

Sampdoria może liczyć tylko na okazję na przeprowadzenie kontr, ale nawet jeśli goście mają ku temu sposobność, to Juventus dusi ich zapędy w zarodku.

16'

Teraz po krótko rozegranym rzucie wolnym i centrze Alvesa z prawego skrzydła przed szansą na zdobycie bramki stanął Bonucci, ale Puggioni instynktownie obronił jego strzał z pięciu metrów.

14'

Cuadrado robi dżem z Reginiego. Większość ataków gospodarzy sunie lewą stroną Sampdorii.

12'

Goście z Genui są tylko tłem dla Starej Damy.

9'

Gol! Strzelił Giorgio Chiellini. Asystował mu Miralem Pjanić.

Po centrze Pjanicia Chiellini wygrał pojedynek powietrzny z obrońcami rywali i pokonał Puggioniego mocnym uderzeniem głową.

8'

Tym razem Puggioni udanie interweniował po "główce" Mandzukicia.

6'

Po golu Mandzukicia obraz gry nie uległ zmianie. Pełna dominacja Juventusu.

4'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Juan Cuadrado.

Cuadrado uciekł na skrzydle Reginiemu i dośrodkował przed bramkę Sampdorii do Mandzukicia tak, że Chorwatowi pozostał posłać piłkę głową do siatki rywali.

4'

Pierwsze minuty pod znakiem dominacji Juventusu.

20:42

Piłkarze są już na murawie. Juventus zagra w biało-czarnych pasach. Sampdoria zagra na błękitno.

20:42

Pierwszy raz od kwietnia na boisku zobaczymy Claudio Marchisio. Reprezentant Włoch stracił ostatnie pół roku z powodu urazu kolana. W Juventusie brakuje za Gianluigiego Buffona i Paulo Dybali.

20:42

Juventus nie przegrał ligowego meczu przed własną publicznością od 15 sierpnia 2015 roku. Ostatnim włoskim zespołem, który pokonał Starą Damą na jej terenie, było Udinese Calcio. 19 kolejnych spotkań Juventus wygrał, a dwa zremisował.

20:34

Niestety, Karol Linetty usiadł na ławce Sampdorii pierwszy raz w sezonie. W dziewięciu wcześniejszych kolejkach zawsze grał od pierwszego gwizdka, a tylko raz został ściągnięty z boiska przed końcem spotkania.