Żółtą kartkę otrzymał Pepe Reina.

SSC Napoli
86'

Gol! Strzelił Eduardo Salvio. Asystował mu Andre Almeida.

4:2! Kapitalne podanie Almeidy, po którym Salvio wbiegł między środkowych obrońców i lekkim strzałem pokonał Reinę.

83'

Benfica. Schodzi: Ljubomir Fejsa. Wchodzi: Jose Gomes.

wchodzi Wchodzi
Jose Gomes #70
schodzi Schodzi
80'

Temperatura meczu zaczyna spadać. Trudno się dziwić, Benfica nie jest już w stanie odebrać gospodarzom zwycięstwa.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Ljubomir Fejsa.

Benfica Lizbona
75'

Arkadiusz Milik mógł mieć kapitalną okazję, jednak Lorenzo Insigne zagrał mu piłkę za plecy.

74'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

70'

Gol! Strzelił Goncalo Guedes.

Po katastrofalnym zagraniu Jorginho piłkę przejął Guedes, minął wychodzącego Reinę i trafił z ostrego kąta do pustej bramki. 4:1.

1
69'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Lorenzo Insigne.

65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Carrillo.

62'

Cóż za pudło Milika z 5 metrów! Polak posłał piłkę wysoko nad bramką!

1
1
60'

Goście zablokowali strzał głową Milika z kilku metrów. To mogło być już 5:0!

58'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Arkadiusz Milik.

4:0! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła kompletnie pogubili się Semedo i Cesar, piłka dość przypadkowo odbiła się od Milika i z bliska do siatki skierował ją Mertens.

56'

Benfica. Schodzi: Andre Horta. Wchodzi: Eduardo Salvio.

Andre Horta #8
54'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

3:0! Milik oddał perfekcyjny płaski strzał w prawy róg i Cesar znów bez szans.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Julio Cesar.

53'

Rzut karny dla Napoli! Julio Cesar sfaulował Callejona.

51'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

2:0! Kapitalny strzał Mertensa z rzutu wolnego z 22 metrów. Piłka przeleciała nad murem, Cesar bez szans.

2
50'

Żółtą kartkę za faul na Mertensie otrzymał Lisandro Lopez.

48'

Victor Lindelof miał nieco swobody przed polem karnym gospodarzy, ale wyraźnie spudłował.

46'

Gramy!

20:16

Druga połowa nieco się opóźni, bo w jednej z bramek siatka nie jest odpowiednio przypięta do poprzeczki.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Arkadiusz Milik rozprowadził akcję na prawe skrzydło do Callejona, dośrodkowanie tego ostatniego było jednak niedokładne i Portugalczycy wyszli z opresji.

1
42'

Arkadiusz Milik próbował zamknąć płaską centrę Ghoulama z lewego skrzydła, przytomnie uprzedził go jednak Lisandro Lopez.

1
40'

Horta zablokowany przy próbie strzału z 17 metrów.

37'

Sprzed pola karnego tyleż mocno co niecelnie uderzył Allan.

35'

Teraz Napoli w ataku pozycyjnym, od dłuższego czasu nie ma większych emocji.

32'

Jose Callejon podał w polu karnym do Hamsika, Słowak miał jednak trudną pozycję i strzelił w boczną siatkę.

30'

Z rzutu wolnego płasko w pole karne centrował JorginhoArkadiusz Milik nie sięgnął piłki i złapał ją Julio Cesar.

27'

Mecz stracił na atrakcyjności, sporo niedokładności w grze obu zespołów.

24'

Benfica próbuje atakować, ale teraz stwarzanie sytuacji nie przychodzi jej już tak łatwo jak na początku.

20'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Faouzi Ghoulam.

1:0 dla Napoli! Z rzutu rożnego dośrodkował Ghoulam, goście nie upilnowali stojącego przy bliższym słupku Hamsika i ten łatwo trafił do siatki strzałem głową.

19'

Dries Mertens precyzyjnie centrował w kierunku Callejona, ale temu ostatniemu piłkę zdjął z nogi Grimaldo.

16'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Andre Almeida.

14'

Otwarty mecz w Neapolu, gospodarze chcą atakować, a Benfica umiejętnie wykorzystuje luki w ich obronie.

10'

Raul Albiol doznał kontuzji, za chwilę pierwsza zmiana w szeregach Napoli.

10'

Znów groźnie w polu karnym Napoli! Konstantinos Mitroglou zamknął płaską centrę z lewego skrzydła, lecz jego strzał z 13 metrów świetnie obronił Pepe Reina.

9'

Benfica poskromiła nieco ofensywne zapędy Napoli, teraz gra toczy się w środkowej strefie.

Czy Arkadiusz Milik zdobędzie dziś gola?
5'

Powinno być 1:0 dla Benfiki! Pepe Reina fatalnie przeciął dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale strzał Mitroglou z najbliższej odległości zdołał zablokować Elseid Hysaj.

2'

Teraz Milik uciekł obrońcom Benfiki i z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę. I tak był jednak na spalonym, gra przerwana.

1'

Arkadiusz Milik już miał szansę na gola! Polak ruszył do prostopadłego podania, nie był jednak w stanie oddać mocnego strzału i piłkę złapał Julio Cesar.

20:16

Arkadiusz Milik w podstawowym składzie Napoli. Jaka jest sytuacja innych Polaków?