Dynamo jest blisko wywalczenia punktu, który z całą pewnością będzie można uznać za sukces.

90'

Pogramy dodatkowe 3 minuty.

88'

Dośrodkowania z lewej, prawej, strzały z dystansu. Napoli szuka swojej szansy, ale nic nie wychodzi.

85'

Goście bardzo rozsądnie, zamiast do ostatnich sekund murować dostęp do własnej bramki próbują pograć na połowie rywala.

84'

Ogromny kocioł w polu karnym Napoli, po tym jak Reina nie poradził sobie z dośrodkowaniem! Ostatecznie szczęście uśmiechnęło się do Włochów.

81'

Dynamo. Schodzi: Artem Besedin. Wchodzi: Junior Moraes.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Artem Besedin #41
80'

Dziesięć minut do końca. Dynamo już tylko na własnej połowie.

78'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

78'

Dries Mertens kończy swoją akcję niecelnym strzałem w kierunku dalszego słupka.

77'

Szykuje się kolejna zmiana w Napoli.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

75'

I jeszcze raz Manolo Gabbiadini, Rudko prezentuje się jednak bardzo dobrze.

74'

Manolo Gabbiadini! Piłka przeszła obok dalszego słupka!

73'

Włosi mają coraz mniej czasu. Jak myślicie, uda im się zaskoczyć defensywnie ustawionego przeciwnika?

71'

Manolo Gabbiadini na dwa razy i miejscowi wznowią grę spod chorągiewki.

70'

Dries Mertens faulowany, bardzo dobra pozycja do oddania strzału. Kto spróbuje?

68'

Błąd Hysaja mógł słono kosztować Napoli. Na szczęście dla zawodnika gospodarzy Gonzalez nie zdołał oddać groźnego strzału.

67'

Dynamo. Schodzi: Serhij Sydorczuk. Wchodzi: Pavlo Orikhovskyy.

Pavlo Orikhovskyy #48
66'

Marek Hamsik odpalił "petardę"! Mocne uderzenie w kierunku bliższego słupka, był tam jednak Rudko!

63'

Piotr Zieliński ruszył z kontrą Napoli! Polak świetnie wypatrzył Lorenzo Insigne, ten zszedł do środka i uderzył idealnie tam gdzie stał golkipera Dynama.

62'

Dwie świetne interwencje Kalidou Koulibaly'ego.

62'

Niezła piłka do Gonzaleza, ten jednak chwilę po jej opanowaniu faulował Hysaja.

60'

Dynamo. Schodzi: Wiktor Cyhankow. Wchodzi: Derlis Gonzalez.

Wiktor Cyhankow #15
60'

Prawie godzina gry za nami, a wynik pozostaje bez zmian.

57'

Piotr Zieliński wywalczył rzut wolny. Będzie coś z tego?

56'

A jednak, goście przenieśli ciężar gry pod bramkę Reiny. Andrij Jarmolenko odegrał do nadbiegającego Serhija Sydorczuka, a ten zmierzył wysokość trybun stadionu Napoli.

54'

Dynamo w pierwszej połowie kilka razy ruszyło do przodu. Teraz wydaje się, że bronienie dostępu do własnej bramki to główny cel.

52'

Makarenko notuje bardzo ważną interwencję, przecinając podanie z lewej strony boiska! Za plecami defensora gości czekał już piłkarz Napoli!

51'

Uderzenie Lorenzo Insigne zblokowane. Gospodarze wykonywali kolejny rzut rożny, ale i tym razem nie został on zakończony strzałem.

50'

Napoli próbuje przycisnąć. Widać, że Maurizio Sarri wymusił na swoim zespole podkręcenie tempa.

48'

Dokładność nie jest określeniem przewodnim tego meczu. Najpierw Rudko fatalnie wprowadził piłkę do gry, a następnie jeszcze gorszym dośrodkowaniem popisał się Jose Callejon.

46'

Rudko bez problemu wyłapał dośrodkowanie Hysaja.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

43'

Zbyt mocne podanie do Hysaja. Aut dla Dynama.

41'

Chyba śmiało można napisać, że jak dotąd obserwujemy walkę o środek pola.

39'

Jose Callejon znów pokazał wielkie umiejętności. Wydawało się, że z tej górnej piłki nie da się nic zrobić. Tymaczasem Hiszpan zdołał zagrać w okolice jedenastego metra. Gdyby był tam ktoś z jego kolegów, byłoby ciekawie.

37'

Kolejny rzut rożny dla zespołu z Neapolu. Z tego dośrodkowania jednak nic nie będzie, bowiem arbiter dopatrzył się faulu w ataku.

35'

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Fani Napoli nie mogą mieć powodów do zadowolenia. Niby to ich zespół częściej atakuje, ale niewiele z tego wynika.

33'

Piotr Zieliński faulowany. W pierwszej chwili wydawało się, że Polak po prostu stracił piłkę.

32'

Bardzo źle rozegrany stały fragment. Piłka trafiła prosto na głowę defensora Napoli.

30'

Andrij Jarmolenko faulowany w bocznym sektorze boiska. Okazja dla gości.

29'

Dziwna decyzja Hamsika, który zamiast poszukać dośrodkowania postanowił strzelać z mało wygodnej pozycji.

28'

Włosi w ataku pozycyjnym. Obraz gry jest taki, jak można się było spodziewać.

26'

Wydawało się, że Piotr Zieliński znakomicie rozprowadził kontratak Napoli. Wszystko popsuł złapany na spalonym Lorenzo Insigne.

25'

Marek Hamsik przełożył sobie piłkę na prawą nogę, uderzył z dystansu, lecz dobrze ustawiony był Artur Rudko - zdecydowanie najlepszy póki co gracz Dynama Kijów.

23'

Dries Mertens podał do rozpędzonego Lorenzo Insigne, który wbiegł w pole karne... i wyłożył się jak długi.

22'

Ładnie w tej akcji zagrali przyjezdni. Ostatecznie wrzutka Andrija Jarmolenki nie dotarła do nikogo.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Serhij Sydorczuk.

18'

Rudko drugi raz w tym meczu popisuje się "ratunkowym" wyjściem i znów zrobił to bez błędu! Obrona Dynama nie radzi sobie z podaniami z głębi pola.

17'

Najwyżej w polu karnym wyskoczył Marek Hamsik, lecz nie udało mu się trafić w światło bramki.

16'

Znakomite podanie do Jose Callejon. 29-latek chciał podać do osamotnionego na bliższym słupku Mertensa, ale został zablokowany.

15'

Uderzenie Lorenzo Insigne zatrzymane przez rywala, korner dla Napoli, które zaczyna zyskiwać przewagę.

14'

Po całkowicie nieudanym strzale z dystansu jednego z zawodników Napoli futbolówka szczęśliwie trafiła do Mertensa. Tego w ostatniej chwili uprzedził obrońca Dynama.

13'

Arbiter kolejny raz używa gwizdka. Faulowany był Hysaj.

12'

Piotr Zieliński ambitnie powalczył o piłkę, problem w tym, że przekroczył przy tym przepisy.

11'

Chorągiewka sędziego w górze. Na spalonym złapany został Artem Besedin.

9'

Wydawało się, że Dries Mertens był na spalonym. Sędzia pozwolił jednak grać, a zawodnik przedstawiciela Serie A pogubił się w całej akcji.

8'

Dośrodkowanie Jose Callejon, ale Rudko nie popełnił błędu przy piąstkowaniu.

7'

Będziemy mieli pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

6'

Ekipa z Kijowa długo utrzymuje się przy piłce. Irytuje to kibiców Napoli, którzy nie szczędzą gwizdów.

5'

Rudko ratuje Dynamo! Przytomne i odważne wyjście golkipera gości pozwoliło zatrzymać Mertensa! Napoli znów zagrało prostopadle po ziemi.

3'

Lorenzo Insigne złapany na minimalnym spalonym. Zapachniało pierwszą "setką" dla gospodarzy.

czas Start meczu
20:09

Do meczu zostało już niewiele czasu, więc to odpowiedni moment, aby zadać Wam jedno pytanie...