23 lis 2016 20:45
90'

Doliczone zostały 2 minuty.

88'

Od dobrych 5 minut przy linii bocznej stoi gotowy do zmiany Fernando. Tyle, że piłka nie chce opuścić murawy.

86'

Silva sam przed Sommerem! Nie, nie, jednak był spalony. Piłka w sieci, ale to już po gwizdku.

84'

M'gladbach. Schodzi: Raffael. Wchodzi: Andre Hahn.

81'

Przewaga po stronie Manchesteru, ale Borussia nie ogranicza się tylko do obrony.

78'

To mogło zaskoczyć! Niemal z zerowego kąta uderzał Jesus Navas, ale Sommer podniósł ręce i odbił piłkę.

74'

Celne uderzenie Gundogana, ale piłka "w koszyczku" Sommera.

73'

Zakotłowało się przed Sommerem. Szwajcarski bramkarz pilnował bliższego słupka po tym jak z jego lewej strony w pole karne wpadł Silva. Mocne wstrzelenie piłki wzdłuż bramki nie przyniosło spodziewanego efektu.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Raffael. Faul na Gundoganie.

Borussia M'gladbach
69'

Żółtą kartkę otrzymał Tony Jantschke. Spóźniony wślizg powodujący upadek Sagny.

68'
67'

Piękny strzał z 22 metrów oddał Kevin De Bruyne, ale jeszcze lepszą obroną popisał się Sommer. Bramkarz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

64'

Strzał Raffaela i Bravo tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Zabrakło niewiele.

63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fernandinho. Siły wyrównane! Defensywny pomocnik przytrzymywał Raffaela, gdy ten chciał pobiec z kontrą.

Manchester City
56'

Prostopadła piłka do Navasa, ale ten był dobrze wypychany z szesnastki.

54'

Błyskawicznie przewagę uzyskali piłkarze Manchesteru City. Borussia skazana została na defensywę.

51'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Lars Stindl. Borussia w tarapatach. W powietrznym pojedynku ich kapitan zbyt mocno pracował rękoma.

50'

Piłka w siatce Borussii, ale Raheem Sterling był na półmetrowym spalonym.

49'

Centra na dalszy słupek, gdzie piłkę głową strącił Stones. Interwencja Sommera na przedpolu. Bramkarz był faulowany.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Mahmoud Dahoud. Faul taktyczny na Navasie.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Gol do szatni! Prostopadłe podanie do Belga, a ten zagrał wzdłuż bramki. Dostawienie nogi Hiszpana i mamy remis.

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho. Faulowany był Dahoud.

42'

Prawdziwa "bomba" sprzed pola karnego. Dahoud pomylił się jednak dość znacznie.

41'

M'gladbach. Schodzi: Ibrahima Traore. Wchodzi: Jonas Hofmann. Kontuzja i Gwinejczyk udał się do szatni.

38'

Cóż za akcja Wendta! Szwedzki obrońca najpierw przechwycił piłkę przed polem karnym gości, a następnie poszedł na przebój i stanął sam przed golkiperem. Claudio Bravo mądrze skrócił kąt i nie pozwolił się pokonać, a strzelec ze złości kopnął w bandy za bramką Manchesteru City.

36'

Dośrodkowanie na bliższy słupek. Wbiegający tam Nicolas Otamendi główkował jednak wysoko nad poprzeczką.

34'

Piękny strzał Gundogana z 20 metrów. Piłka zmierzała w światło bramki, tuż przy lewym słupku. Gdyby nie Yann Sommer byłoby 1:1. Kapitalna obrona Szwajcara!

30'

Kontra The Citizens przerwana przez tureckiego arbitra. Zbyt agresywnie o pozycję walczył Sergio Aguero.

27'

Kolejna dobra akcja gospodarzy. Mahmoud Dahoud wymanewrował obrońców i dograł z lewej strony pola karnego. Piłkę na 17. metrze otrzymał Strobl. Soczysty strzał zatrzymał się na Kolarovie. Był kontakt z ręką obrońcy, ale trudno tu mówić o rzucie karnym.

23'

Gol! Strzelił Raffael. Asystował mu Lars Stindl.

Wszystko zaczęło się od wygranego pojedynku na prawej flance. Stindl miał przed sobą dużo miejsca. Podniósł głowę i idealnie obsłużył Raffaela. Napastnik huknął ile sił z 14 metrów. Do siatki!

22'

Sprzed pola karnego uderzył Raheem Sterling, ale piłka po rykoszecie nie sprawiła bramkarzowi żadnych problemów.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Stindl. Kapitan Borussii wziął szybki rewanż, faulując De Bruyne'a w okolicach koła środkowego.

18'

Niesportowe zachowanie Fernandinho. Brazylijczyk już po gwizdku arbitra celowo nadepnął na stopę Stindla. O dziwo, bez kartki.

16'

Minął pierwszy kwadrans. Mecz toczony jest w spokojnym tempie. Bez zrywów, bez kontrowersji, bez emocji. Nawet sędzia niewiele ma do roboty.

13'

Nie pierwsza już głęboka centra w pole karne Borussii z prawej strony boiska... bez zagrożenia.

9'

Piąstkowanie Sommera. Nie mamy prawa się czepiać, bowiem piłka została wybita bardzo daleko.

7'

Szybki atak gospodarzy. Prostopadłe podanie do Johnsona. Amerykanin wpadł w pole karne, ale strzał w długi róg spoczął w rękawicach Bravo.

5'

Wyblokowane uderzenie Stindla. Piłka straciła swoją moc i Claudio Bravo spokojnie sobie na nią poczekał.

4'

Dośrodkowanie Silvy i z trudnej pozycji główkował Fernandinho... nad poprzeczką.

3'

Spokojnie budowany atak pozycyjny gości zakończyła centra Sterlinga. David Silva nie sięgnął piłki.

19:55

Gospodarze w czarnych koszulkach z poziomymi zielonymi pasami. Przyjezdni zaprezentują się w dość dziwnych barwach. Pomarańczowo-fioletowe koszulki angielskiego klubu.

Na kogo stawiacie?
remis
19:55

Ostatnimi czasy w M'gladbach nie dzieje się najlepiej. Szansą na zamknięcie ust krytykom jest wygrana z arcytrudnym rywalem. Czyżby dzisiaj?

19:55

Spotkanie poprowadzi Cuneyt Cakır (Turcja).

19:55

Stadion Borussia-Park w Mönchengladbach i zmagania w gr. C. Pierwszy mecz Manchesteru City z Borussią M'gladbach przełożono na następny dzień z powodu ulewnego deszczu. Zlany 4:0 został również przedstawiciel Bundesligi. W rewanżu chce się z pewnością odegrać i przedłużyć swoje szanse na awans. Łatwo nie będzie.