Liga Mistrzów: Grupa D
01 lis 2016 20:45
90+3'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Rzutem na taśmę bramkę zdobyli gospodarze! Wrzutka z linii środkowej, piłkę nieszczęśliwie głową zgrał Gatskan, a Griezmann wbił ją do siatki!

Atletico Madryt
1
2
90'

Doliczone zostały 4 minuty.

2
89'

Koke dośrodkował z rzutu wolnego, głową anemicznie wprost w bramkarza uderzył Savić.

88'

Groźnie w polu karnym Rostowa, ale Correa został zablokowany, a po chwili arbiter odgwizdał faul w ataku.

85'

Nie mają pomysły na rozmontowanie defensywy gości gracze Atletico.

83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filipe Luis.

82'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Sosłan Dżanajew.

Sosłan Dżanajew #35
FK Rostów
81'

Kevin Gameiro zagrał z klepki z partnerem, uderzył z ok. 16 metrów, ale wprost w bramkarza.

76'

Atletico cały czas bije głową w mur. Gospodarze nie potrafią stworzyć sobie klarownej okazji do objęcia prowadzenia.

73'

. Schodzi: Timofej Kałaczew. Wchodzi: Denis Terentjev.

wchodzi Wchodzi
Denis Terentjev #5
schodzi Schodzi
Timofej Kałaczew #2
70'

. Schodzi: Sardar Azmoun. Wchodzi: Moussa Doumbia.

Moussa Doumbia #10
Sardar Azmoun #20
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandr Gatskan.

Aleksandr Gatskan #84
FK Rostów
67'

Pokazał się Gameiro, który ruszył prawą stroną, ale jego płaski strzał obronił bramkarz.

65'

Gospodarze długo rozgrywają piłkę na połowie rywali, ale nie potrafią przeciąć penetrującym podaniem defensywy przeciwnika, która niczym autobus w zajezdni nie zamierza ruszać się nawet o centymetr.

62'

Koke z rzutu wolnego z boku pola karnego uderzył w kierunku bliższego słupka, piłka została wybita na róg, po którym Koke uderzył groźnie, ale niecelnie.

60'

Aktywny po przerwie jest Fernando Torres, Hiszpan po raz kolejny doszedł do uderzenia, ale po raz kolejny uczynił to niedokładnie i nie trafił w bramkę.

58'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Kevin Gameiro.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Sardar Azmoun.

FK Rostów
56'

Po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzył Torres, który jednak został przyblokowany i piłka o dwa metry minęła bramkę.

55'

Gracze z Rostowa przenieśli ciężar gry na połowę Atletico i pokazują, że remis ich nie satysfakcjonuje.

51'

Szybciej starają się grać zawodnicy Atletico. Jednak goście widząc się święci, niemal zamurowali środek pola.

48'

Po wrzucie wolnym dla Atletico pod bramką gości powstało zamieszanie, akcję strzałem zakończył Koke. Piłka wpadła wprost w ręce bramkarza.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Timofej Kałaczew.

FK Rostów
46'

Szkot wznowił grę po przerwie!

45+3'

. Schodzi: Aleksandr Erohin. Wchodzi: Andrei Prepelita.

Andrei Prepelita #28
Aleksandr Erohin #89
45+3'

Ależ zamieszanie pod bramką gości. W ostatniej fazie akcji z sześciu metrów ponad bramką uderzył Saul, którego strzał odbił się po drodze od obrońcy.

45'

Kudriaszow oddał mocny strzał sprzed pola karnego, Oblak odbił piłkę, ale błąd nic go nie kosztował.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin. Gracz gości był winny całego zdarzenia i nie dość, ucierpiał to jeszcze został ukarany.

43'

Przerwa w grze. Dwóch zawodników potrzebuje pomocy medycznej.

42'

Torres rzucił się w kierunku dogrywanej sprzed pola karnego piłki, ale nie był w stanie skierować jej do bramki.

40'

Gospodarze w końcówce pierwszej części przyspieszyli grę, ale goście skutecznie rozbijają ataki Atletico.

37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Diego Godin, ale jego strzał był niecelny.

34'

Składna akcja Atletico, piłka szła jak po sznurku. 16 metrów przed bramką otrzymał ją Carrasco, ale trafił w obrońcę.

31'

Gospodarze szybko chcieli odpowiedzieć, z dystansu uderzył Koke, ale pomylił się wyraźnie.

30'

Gol! Strzelił Sardar Azmoun. Asystował mu Dmitri Poloz. Aleź odpowiedź gości! Poloz dograł w pole karne do Azmouna, ten wyszedł w tempo i w sytuacji sam na sam uderzył obok Oblaka! Atletico straciło pierwszego gola w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów!

FK Rostów
Asysta:
Dmitri Poloz #7
1
28'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Yannick Ferreira Carrasco miękko wrzucił piłkę w okolice pola karnego, piłkę głową nieszczęśliwie przedłużył Azmoun, a Griezmann wbił piłkę do bramki z kilku metrów.

1
23'

Kolejna próba Yannick Ferreira Carrasco, ale po raz kolejny strzał niecelny. Przeważają gospodarze, ale grają w jednostajnym tempie.

20'

I znowu Yannick Ferreira Carrasco mógł uderzać, ale źle trafił w piłkę i futbolówkę przejął obrońca gości.

19'

Gabi dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z zawodników nie potrafił sięgnąć piłki i ta wyleciała poza pole karne.

18'

Antoine Griezmann do Yannick Ferreira Carrasco, ten zszedł z piłki do boku mijając bramkarza, jednak golkiper rzucił się i zablokował strzał!

15'

Coraz odważniej grają goście, przed momentem mocno sprzed pola karnego uderzył Noboa. Piłka leciała jednak w środek bramki wprost w Oblaka.

12'

Wciąż wyraźna przewaga gospodarzy, ale w dalszym ciągu Ateltico bez klarownych okazji do objęcia prowadzenia.

8'

Najpierw po wrzutce  z rogu w polu karnym zablokowany został Saul, a po chwili niecelnie sprzed pola karnego przymierzył Antoine Griezmann.

6'

Mocno, ale niecelnie przymierzył  Yannick Ferreira Carrasco. Coraz lepiej radzą sobie gospodarze.

6'

Zgodnie z oczekiwaniami przewagę uzyskali gospodarze, ale póki co niewiele z tego wynika.

2'

Po rogu dla gości niebezpiecznie pod bramką Oblaka. Okazję na oddanie strzału miał Gatskan, ale nie zdołał oddać celnego uderzenia.

20:06

Atletico Madryt jest liderem grupy D, z kompletem zwycięstw i stosunkiem bramek 3:0. FK Rostów plasuje się na 4. pozycji z jednym punktem. W pierwszym meczu obu drużyn Atletico wygrało 1:0, a bramkę w 62. minucie zdobył Yannick Ferreira Carrasco.