Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Josh Onomah.

89'

Zmęczenie gracze obu drużyn nie potrafią zaskoczyć defensywy rywala.

84'

Stefan Kiessling stał cztery metry od bramki, ale nie zdołał wbić piłki do siatki! Cóż za pudło!

82'

Tottenham coraz groźniejszy, goście spali, spali, ale w końcu przebudzili się. Czy jednak nie za późno?

78'

Przebudził się Tottenham, który przez większą część drugiej części gra pasywnie. Jednak goście wciąż bez dogodnych okazji strzeleckich.

74'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Lars Bender. Wchodzi: Tin Jedvaj.

72'

Zbyt krótko wybił piłkę Lloris, do piłki doszedł Toprak, ale uderzył niecelnie.

71'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Moussa Sissoko.

68'

Stefan Kiessling doszedł do piłki w polu karnym, ale strzał z ostrego kąta wybił Lloris. Po rogu strzelił Toprak, ale wprost w bramkarza.

62'

Tym razem Mehmedi mocno uderzył z ok. 25 metrów, Lloris ponownie sparował piłkę na korner.

60'

Wydawało się, że zespoły ruszą, przycisną rywala, ale gra przeniosła się do środka pola i mecz znowu stracił na jakości.

57'

Charles Aranguiz mocno uderzył z rzutu wolnego, Hugo Lloris wybił piłkę na róg.

55'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Stefan Kiessling, ale głową uderzył niecelnie.

54'

Gra ponownie jest szarpana, często przerywana przez sędziego.

52'

Dynamiczniej po zmianie stron biegają gracze obu drużyn. Wciąż jednak oglądamy niewiele uderzeń na bramkę.

48'

Oskrzydlajaca akcja, do piłki doszedł Javier Hernandez i wydawało się, że Lloris wybił futbolówkę zza linii bramkowej. Powtórki pokazały, że arbiter słusznie gola nie uznał, do szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

46'

Piłka w bramce gości, sędzia uznał, że Javier Hernandez sfaulował przed polem karnym Llorisa.

46'

Gramy po przerwie. Może będzie ciekawiej.

komentarz
44'

Javier Hernandez miał niewiele miejsca, ale natychmiast uderzył. Jednak nie trafił w bramkę.

43'

Dogranie Janssena wzdłuż linii piątego metra, ale żaden z graczy gości nie wbił piłki do siatki.

42'

Kampl uderzył sprzed pola karnego, ale uczynił to anemicznie i niecelnie.

41'

Szybkie rozegranie piłki przez Koguty, w które... włączył się sędzia. Turek nie jest we wtorek zbytnio skoncentrowany.

40'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lars Bender.

Bayer 04 Leverkusen
37'

Przyspieszyli grę goście, którzy zepchnęli Bayer do defensywy. Wciąż jednak brakuje celnych strzałów.

33'

Aktywniejsi w ofensywie w ostatnich minutach są gracze gospodarzy. Jednak niewiele z tego wynika.

30'

Piękne kółeczko wymalował sędzia 35 metrów od bramki gości. Dośrodkowanie w pole karne, ale strzał głową Omera Topraka był niecelny.

27'

Precyzyjne dośrodkowanie z prawej strony Trippiera, do piłki siedem metrów przed bramką doszedł Dele Alli i... przestrzelił! Koguty powinny prowadzić!

26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Lamela.

Tottenham Hotspur
25'

Coraz lepiej radzą sobie goście, Heung-Min Son uderzył z pola karnego, ale trafił w rywala.

21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hakan Calhanoglu.

19'

Leno musiał wyjść niemal do linii pola karnego, udana interwencja bramkarza. A deszcz pada coraz intensywniej.

18'

Goście mogli obejrzeć w meczu już trzy żółte kartki. Jednak sędzia jest bardzo łagodny we wtorkowy wieczór. "Panie Turek..."

17'

Mauricio Pochettino na ławce rozrysowuje asystentowi nowy pomysł na rozmontowanie gry rywala. Okaże się wkrótce czy przyniesie to skutek.

15'

Kwadrans gry za nami. Stratedzy, mistrzowie taktyk i usypiający dziecko na pewno są zadowoleni, reszta wręcz przeciwnie.

13'

Tottenham powoli przejmuje inicjatywę, ale gospodarze nie odpuszczają. Wciąż trwa walka w środku pola.

10'

Piłka w bramce Bayeru, ale Heung-Min Son był na spalonym.

10'

Stefan Kiessling kolejny raz faulowany. Sędzia ze spokojem do Niemca: Kolego, ja wszystko widzę i to ja sędziuję!

8'

W Leverkusen pada, ale taki deszcz może tylko uatrakcyjnić grę.

6'

Victor Wanyama ostro potraktował rywala, sędzia nie pokazał graczowi Tottenhamu żółtej kartki, a powinien ją wyjąć.

4'

Bez szaleństw w pierwszych minutach. Klasyk oceniłby krótko: szachy.

20:33

Spotkanie poprowadzi Cuneyt Cakir (Turcja).

20:33

Bayer w dwóch meczach fazy grupowe Ligi Mistrzów zdobył 2 punkty, Tottenham ma ich w dorobku 3.