Trzy minuty doliczone, a goście wciąż atakują. CSKA musi bronić remisu.

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe.

90'

Teraz celnie, ale zbyt lekko uderzył Germain.

89'

Monaco poczuło krew i dąży do zwycięstwa! Teraz z bardzo ostrego kąta niecelnie uderzył Silva.

87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Guido Carrillo. Wyrównanie! Silva dopadł do piłki w polu karnym i strzałem przy słupku nie dał szans Akinfiejewowi!

85'

Wciąż biją głową w mur zawodnicy Monaco.

82'

Podopieczni Jardima nadal w ataku pozycyjnym, CSKA czeka na kontrataki.

80'

Kolejne ofensywne wysiłki monakijczyków na razie nie przynoszą rezultatu.

77'

Szansa dla Monaco! Po dośrodkowaniu Germain nie trafił w piłkę, ale dotarła ona do Silvy, który przymierzył jednak nad poprzeczką.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Bebras Natcho.

73'

Wymarzona szansa przed Monaco! W pole karne wpadł Lemar i miał przed sobą tylko Akinfiejewa, ale górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz CSKA!

71'

Coraz mniej czasu zostało gościom, ale piłkarze CSKA już tylko skupiają się na destrukcji.

69'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Andrea Raggi. Wchodzi: Benjamin Mendy.

68'

Okazja dla Germaina po wrzutce z lewego skrzydła! Napastnik oddał błyskawiczny strzał, ale po rykoszecie piłka minęła bramkę.

67'

Gospodarze mieli okazje do oddania strzału z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka ugrzęzła w murze.

65'

Kolejna górna piłka do Germaina. Napastnik główkował wyraźnie obok bramki CSKA.

64'

Przypomnijmy, że w meczu z Bayerem Leverkusen Monaco gola na 1:1 zdobyło w doliczonym czasie gry po strzale Kamila Glika.

61'

Dwie skuteczne interwencje Akinfiejewa w jednej akcji Monaco.

58'

Lepszy okres gry Monaco, które przeszło do ataku pozycyjnego. Nie stwarza jednak zagrożenia dla Akinfiejewa.

54'

Goście sprawiają wrażenie bezradnych po zmianie stron. A przypomnijmy, że tuż przed przerwą mieli dwie wyborne okazje strzeleckie.

51'

Tempo rywalizacji po wznowieniu gry nie zachwyca. Lekka przewaga po stronie Rosjan.

49'

Glik ucierpiał w starciu z Traore. Nie ma dzisiaj lekkiego życia polski stoper.

46'

Początek II połowy.

45'

Jeszcze 60 minut gry w I połowie.

43'

Akinfiejew tym razem na przedpolu uratował swój zespół! Monaco wyraźnie się rozkręciło.

42'

Groźnie pod rosyjską bramką po rzucie rożnym! Z 6 metrów mocno strzelił Andrea Raggi, ale kapitalnie interweniował Akinfiejew.

41'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Guido Carrillo.

40'

Akinfiejew obronił groźny strzał głową Germaina. Gol i tak nie zostałby jednak uznany, ponieważ napastnik znajdował się na ofsajdzie.

38'

CSKA utrzymuje grę daleko od własnego pola karnego. Przedstawiciele Ligue 1 na razie bezradni.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lacina Traore. Rosjanie na prowadzeniu! Subasić odbił piłkę po strzale Tosicia pod nogi Traore, który uniknął ofsajdu i w tej sytuacji nie mógł spudłował. Zaspała obrona Monaco.

CSKA Moskwa
32'

Fernandes dograł na środek pola karnego do Traore, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i w końcu powstrzymali go obrońcy.

29'

Podanie do Silvy na wolne pole, jednak Portugalczyk znajdował się na niewielkim ofsajdzie.

27'

Interwencja Subasicia po dośrodkowaniu Natcho z rzutu rożnego.

26'

Ponownie zaatakowali Rosjanie i celny strzał oddał Zoran Tosić. Z próbą Serba poradził sobie czujny Subasić.

22'

Obrońcy CSKA skutecznie interweniowali po dośrodkowaniu Silvy z lewego skrzydła.

20'

Okres lepszej gry zespołu Leonardo Jardima, ale zagrożenie dla Akinfiejewa jeszcze nie powstało.

17'

Teraz z dystansu uderzył Thomas Lemar, ale piłka przeleciała znacznie nad poprzeczką.

17'

Po składnej akcji piłkarzy Monaco strzał z 18 metrów oddał Valere Germain. Akinfiejew bez trudu interweniował.

14'

Subasić wybiegł na 15. metr i odważnym wślizgiem powstrzymał rywala. Ryzykowna interwencja Chorwata.

13'

Nieco lepiej prezentują się gospodarze, Monaco na razie bez groźnych akcji ofensywnych.

11'

Świetna okazja dla CSKA! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Subasić minął się z piłką, ale Traore nie zdołał tego wykorzystać i uderzył nad poprzeczką.