Próbuje jeszcze odpowiedzieć AS Monaco, ale bez klarownych okazji.

82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Morgan De Sanctis.

Niecodzienna sytuacja! Wendell trafił w poprzeczkę, ale piłka odbiła się od pleców bramkarza i wtoczyła do bramki.

81'

Rzut karny dla gospodarzy! Kruse został przewrócony przez Diallo.

79'

Monaco. Schodzi: Guido Carrillo. Wchodzi: Thomas Lemar.

77'

Świeżo wprowadzonego Henrichsa poniosła fantazja. Rezerwowy poszedł na przebój, ale wobec przewagi liczebnej rywali nie miał prawa wyjść sam na sam z bramkarzem.

76'

Monaco. Schodzi: Corentin Jean. Wchodzi: Valere Germain.

72'

Almamy Toure dośrodkował z prawej flanki, ale pewnie na przedpolu zareagował bramkarz Bayeru.

71'

Bayer. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Robbie Kruse.

68'

Stefan Kiessling poza boiskiem. Problemy z kością piszczelową lewej nogi.

64'

Soczysty strzał lewą nogą w kierunku dalszego słupka oddał Wendell, ale piłka nie zmierzała w światło bramki.

60'

Długa piłka na Guido Carrillo, ale ten zbyt agresywnie pracował rękoma i trafił w twarz rywala. Akcja przerwana.

57'

Kolejne mocne zagranie wzdłuż pola bramkowego Ozcana, ale tym razem piłkę ofiarnie zagarnął Baumgartlinger.

55'

Przegrany pojedynek w bocznym sektorze boiska i szansa przed Monaco. Joao Moutinho zagrał wzdłuż bramki, ale upadający na murawę Corentin Jean trafił w słupek!

51'

AS Monaco nie istnieje. Kolejne odważne wejście w pole karne Brandta. Tym razem strzał pomocnika został zablokowany, ale jest on najlepszym zawodnikiem tego meczu.

48'

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Hakan Calhanoglu.

Turek prostopadle podał do kolegi. Ten tylko "dziobął" piłkę końcem buta w kierunku bramki. Futbolówka została podbita przez interweniującego wślizgiem Jemersona i przeleciała nad bramkarzem.

47'

Julian Brandt zagrał na prawą stronę pola karnego, ale tam źle w piłkę trafił Kiessling. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

46'

Początek II połowy.

44'

Prostopadłe podanie do Chicharito, ale ten wracał ze spalonego. Dobra reakcja liniowego.

1
43'

Szybka akcja AS Monaco przeprowadzona prawą stroną. Po mocnym wstrzeleniu przed bramkę nikt nie wiedział gdzie jest piłka. Ostatecznie daleki, desperacki wykop jednego z niemieckich obrońców.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Boschilia. Faulowany był Brandt.

38'

Centra z lewej strony boiska. Gabriel Boschilia pechowo poślizgnął się i dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

34'

Kolejna centra i strzał z bliskiej odległości Dragovicia. Morgan De Sanctis intuicyjnie odbił piłkę przed siebie. Bez dobitki.

33'

Hakan Calhanoglu dośrodkował na 5. metr, ale obrońcy umiejętnie przyblokowali nabiegających na piłkę rywali.

30'

Gol! Strzelił Wladlen Jurczenko. Ulalaaa! Piękny strzał z 22 metrów w samo "okienko"! De Sanctis wyciągnął się do granic możliwości, na próżno.

1
29'

Javier Hernandez przegrał pojedynek z bramkarzem Monaco! Dobra interwencja nogami.

28'

Nerwowe zachowanie obrońcy. Dwukrotnie zbyt krótko podawał głową do bramkarza Danny da Costa. Skończyło się na strachu.

27'

Długo budowali swoją akcję przyjezdni. Wreszcie na zaskakujący strzał z 20 metrow zdecydował się Corentin Jean, ale piłka minęła prawy słupek o dobry metr.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson. Faul na Kiesslingu. Upomnienie oznacza konieczność pauzy środkowego obrońcy w kolejnym meczu Ligi Mistrzów.

AS Monaco
22'

Ponownie źle zachował się Andrea Raggi. Włoch był wyraźnie spóźniony i nie zdołał zablokować strzału Hernandeza. Na jego szczęście pewnie w bramce spisał się Morgan De Sanctis.

20'

WOW! Cóż za popisy Kiesslinga w polu karnym. Napastnik dwukrotnie "podwórkowym" zwodem ośmieszył Raggiego i był sam przed bramkarzem, ale zamiast strzelać podawał do boku... do nikogo.

18'

Dwaj piłkarze poza boiskiem. Jean i Calhanoglu korzystali z pomocy medycznej.

17'

Jean popędził prawym skrzydłem, mijał Jedvaja i miał otwartą drogę do bramki. Faul Chorwata był oczywisty, ale gdzie kartka?!

15'

Julian Brandt mocno wstrzelił piłkę przed bramkę spod końcowej linii. Przepychał się Baumgartlinger. Udało się nawet oddać strzał, ale wysoko nad poprzeczką.

13'

Centra w szesnastkę Aptekarzy, ale tam najwyżej wyskoczył Julian Baumgartlinger.

9'

Gospodarze zapomnięli o obronie i Monaco wyszło z akcją 2 na 1. To powinno zakończyć się "setką", ale Corentin Jean z niezrozumiałych powodów spowolnił akcję. Miejscowi zdążyli wrócić.

8'

Po akcji lewą stroną i płaskim zgraniu na 7. metr, bez przyjęcia w górny róg uderzył Javier Hernandez. Świetna obrona De Sanctisa!

7'

Kombinacyjna gra Bayeru tuz przed polem karnym gości, ale Brandt stracił piłkę w dość łatwy sposób.

5'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Widać, że nikt tu nie musi grać na wynik.

3'

Podanie w pole karne do Carrillo, ale Argentyńczyk źle przyjął piłkę i ta uciekła mu poza boisko.

19:47

Okazale prezentuje się obiekt, na którym rozegrany zostanie dzisiejszy mecz.

19:47

Mecz niby o "pietruszkę", ale zapytamy z ciekawości..

Na kogo stawiacie?
Bayer Leverkusen
remis
AS Monaco
19:47

Spotkanie poprowadzi Gediminas Mazeika (Litwa).

19:47

Na BayArena w Leverkusen zabraknie Kamila Glika. Polski obrońca nie znalazł się w kadrze meczowej francuskiego klubu. Przy dużym natężeniu spotkań odpoczynek dobrze mu zrobi.

19:47

W grupie E wszystko jest już jasne. Wygra ją AS Monaco, drugi będzie Bayer Leverkusen. Dzisiejszy mecz nie ma zatem większego znaczenia. Piłkarze mogą grać bez presji wyniku.