Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

87'

Gol! Strzelił Andre Schuerrle.

Dośrodkowanie spadło pod nogi Andre Schuerrle, którego potężne uderzenie poszybowało w samo okienko bramki Realu Madryt. Ponownie remis w Dortmundzie!

Borussia Dortmund
8
1
6
83'

Christian Pulisić wpadł w pole karne Królewskich i kropnął płasko z kilkunastu metrów. Piłka prześlizgnęła się po dłoniach Keylora Navasa, ale obrońca dobrze asekurował! Tylko korner dla przedstawiciela Bundesligi.

81'

Zmiennicy w rolach głównych. Emre Mor, a po chwili Mateo Kovacić sposobili się do strzału z linii pola karnego. Dobrze wypychają goście i Keylor Navas nie musiał interweniować.

1
79'

Uszczelnili defensywę piłkarze z Madrytu, a Thomas Tuchel wykorzystał komplet zmian. Jego podopieczni sposobią się do ostatniego szturmu, a Real groźnie kontruje.

2
77'

Borussia. Schodzi: Raphael Guerreiro. Wchodzi: Emre Mor.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Guerreiro.

1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl.

2
1
70'

Natychmiast Raphael Guerreiro popędził na przeciwną stronę boiska i wyrównałby, gdyby nie interwencja Keylora Navasa. Dobra forma Kostarykanina!

1
68'

Gol! Strzelił Raphael Varane.

Real Madryt znów na prowadzeniu! Raphael Varane zrehabilitował się za udział przy golu dla Borussii Dortmund. Obrońca Królewskich dobił z bliska strzał Karima Benzemy po krótki rozegraniu rzutu rożnego!

13
1
64'

Prowokacje Cristiano Ronaldo oraz Marcela Schmelzera. Gdyby sędzia widział subtelne kopniaki w polu karnym dortmundczyków, mogły być kartoniki.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
2
2
62'

Karim Benzema nie może wstrzelić się. Choć partnerzy dostarczają mu dobre dośrodkowania, zawsze coś sprawia, że strzał Francuza jest albo anemiczny albo niecelny.

61'

Cristiano Ronaldo wyprzedził obrońcę, a jednak spóźnił się o ułamek sekundy do dośrodkowania z głębi pola. Portugalczyk nie może uwierzyć, że nie główkował z bliska na 2:1.

1
60'

Nadal grę prowadzi Borussia Dortmund, ale na boisku czuć coraz większe napięcie. Nikt nie chce przegrać!

1
58'
55'

Dani Carvajal dośrodkował płasko po szarży na prawej stronie boiska. Ani Karim Benzema, ani żaden inny piłkarz nie przeciął piłki i Łukasz Piszczek odprowadził ją poza boisko.

1
52'

Pierre-Emerick Aubameyang wraca do gry, którą imponował w pierwszej połowie spotkania. Ponownie Gabończyk zmusił do wysiłku Keylora Navasa, który pilnuje bramki Realu Madryt.

1
51'

Ousmane Dembele zakręcił obrońcami Realu Madryt nie po raz pierwszy, ale wszystkie jego rajdy kończą się chybionymi strzałami.

1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Schmelzer.

2
1
1
1
2
49'

62 procent posiadania piłki po stronie Borussii Dortmund. Ciekawe, czy po stracie prowadzenia Real Madryt spróbuje przejąć inicjatywę.

1
47'

Łukasz Piszczek ustawił się dobrze i nie pozwolił Cristiano Ronaldo na strzał głową po dośrodkowaniu Jamesa Rodrigueza.

2
2
46'

Piłka znów w grze!

1
1
1
1
1
45+1'

Cristiano Ronaldo strzelił z bliska, ale nic z tego. Sędzia zauważył, że Portugalczyk był za linią obrońców w momencie dośrodkowania.

3
2
45'

Doliczona minuta.

43'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

Raphael Guerreiro huknął potężnie z rzutu wolnego po faulu Sergio Ramosa na 25. metrze. Nie popisał się Keylor Navas, który odbił piłkę prosto przed siebie w głowę Raphaela Varane. Ten praktycznie wbił sobie gola samobójczego, ale prawdopodobnie Pierre-Emerick Aubameyang zdążył trącić futbolówkę przed linią bramkową i to jemu zapisano bramkę na 1:1.

6
1
7
40'

Pełne trybuny w Dortmundzie. To akurat żadna niespodzianka. Rozśpiewani kibice czekają na wyrównanie, najlepiej jeszcze przed przerwą.

37'

Karim Benzema zbiegł na krótki słupek i zapolował na dośrodkowanie Garetha Bale'a. Nieczyste uderzenie głową pod naciskiem przeciwnika i od bramki Borussia Dortmund.

1
35'

W odpowiedzi sprytne rozegranie Realu Madryt zakończone płaskim strzałem, który nie sprawił problemu Romanowi Burki.

34'

Po wybiciu Danilo był korner dla Borussii Dortmund. Precyzyjne dośrodkowanie i strzał głową Sokratisa Papastathopoulosa, po którym piąstkował Keylor Navas.

1
32'

Czyste, żywe starcie dwóch drużyn, które koncentrują się na piłce, a nie nogach przeciwnika. Można spodziewać się jeszcze goli w Dortmundzie.

1
30'

Pierre-Emerick Aubameyang huknął w poprzeczkę, ale już wcześnie gra została wstrzymana przez sędziego asystenta, który zauważył minimalnego spalonego.

29'

Na prawej stronie zespołu z Dortmundu oczywiście Łukasz Piszczek. Polak zaangażował się raz w atak, ale jego dośrodkowanie zatrzymali goście. Bramkowa akcja Realu poszła drugą flanką.

27'

Wyraźna przewaga Borussii Dortmund w posiadaniu piłki, ale gospodarze muszą uważać, ponieważ już raz cierpieli po szybkim wypadzie przeciwnika.

1
25'

Była szansa! Pierre-Emerick Aubameyang rozrzucił grę do narożnika pola karnego, gdzie był Ousmane Dembele. Mocne uderzenie po nodze przeciwnika tuż nad poprzeczką.

23'

Niezła defensywa obrońcy trofeum i Keylor Navas obserwuje z dystansu ostatnie próby ataku zespołu Thomasa Tuchela.

22'

Borussia Dortmund w ataku pozycyjnym. Sergio Ramos przerwał akcję gospodarzy twardym, bezpardonowym, ale zgodnym z przepisami wejściem.

19'

Drużyna ze stolicy Hiszpanii nie chce w tym fragmencie meczu wymiany ciosów, natomiast próbuje uspokoić sytuację na boisku.

17'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gareth Bale.

Szybki atak Realu Madryt zakończony genialnym podaniem Garetha Bale'a piętką i mocnym strzałem Cristiano Ronaldo z kilkunastu metrów do siatki. Królewscy prowadzą 1:0, a Borussia Dortmund straciła pierwszego gola w Lidze Mistrzów.

10
1
2
14'

Cristiano Ronaldo podał wyśmienicie do Karima Benzemy. Francuz stoczyłby pojedynek sam na sam z Romanem Burkim, gdyby tylko nie wywrócił się w momencie przyjęcia piłki.

12'

Wicemistrz Niemiec został na połowie przeciwnika, a uderzenie Pierre-Emericka Aubameyanga zatrzymał dopiero Keylor Navas. Poprawka Ousmane Dembele nad poprzeczką.

11'

Napastnik Borussii Dortmund strzelił bezpośrednio z 30. metra, a Cristiano Ronaldo ewidentnie blokował to ręką. Sędzia nie zdecydował się podyktować w tej sytuacji rzutu karnego.

10'

Mark Clattenburg nie ma wątpliwości, że James Rodriguez pomógł sobie ręką i Pierre-Emerick Aubameyang zastanawia się już jak wykonać stały fragment.

9'

Pierre-Emerick Aubameyang zbiegł ze środka na lewą stronę boiska, skąd wycofał piłkę do ustawionego na 16. metrze Gonzalo Castro. Płaski strzał pomocnika Borussii prosto w nogi defensora.

1
7'

Zinedine Zidane reaguje przy linii na wydarzenia. Jego drużyna podeszła wysoko na połowę przeciwnika i atakuje go pressingiem.

1
4'

Potężne uderzenie Gonzalo Castro nie wpadło do bramki, więc mocne otwarcie z obu stron nie doprowadziło do zmiany wyniku.

3'

Dla odmiany faulu Luki Modricia przed polem karnym Realu Madryt i szansa na gola gospodarzy z rzutu wolnego.

1
1
2'

Real Madryt w białych strojach i jest już pod bramką zespołu z Dortmundu. Cristiano Ronaldo mierzył z rzutu wolnego z 22. metra i piłkę zatrzymał Roman Burki.

1
Kto wygra mecz?
Real Madryt
4
1
19:58

Borussia Dortmund zagra na swoim stadionie w Lidze Mistrzów po ponad 550 dniach przerwy i od razu będzie to królewski pojedynek z obrońcą trofeum.