Liga Mistrzów: Grupa H
18 paź 2016 20:45
90+3'

Ghezzal znalazł się z piłką w polu karnym Juventusu, ale z 15 metrów uderzył obok bramki Buffona.

89'

Końcówka spotkania należy do gospodarzy, ale Juventus broni się bardzo umiejętnie.

86'

Maxime Gonalons huknął z 25 metrów, ale Gianluigi Buffon i tym razem nie dał się zaskoczyć.

83'

Juventus. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Medhi Benatia.

79'

Juventus idzie za ciosem i nie oddaje inicjatywy rywalom, choć gra w osłabieniu.

76'

Gol! Strzelił Juan Cuadrado. Asystował mu Dani Alves.

Cuadrado pokonał Lopesa uderzeniem z ostrego kąta! Bramkarz OL popełnił olbrzymi błąd, puszczając strzał w kierunku bliższego rogu.

75'
73'

Żółtą kartkę otrzymał Mouctar Diakhaby.

Mouctar Diakhaby #4
Olympique Lyon
71'

Buffon! Kapitan Juventusu w nieprawdopodobny sposób obronił "główkę" Tolisso! Francuz uderzył na bramkę Starej Damy z trzech metrów, a Buffon i tak zdołał skutecznie interweniować.

69'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Juan Cuadrado.

67'

Co za interwencja Lopesa! Po podaniu z głębi pola Higuain znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem OL i już go mijał, ale ten zdołał wyłuskać piłkę spod jego nóg!

64'

Ol. Lyon. Schodzi: Sergi Darder. Wchodzi: Jordan Ferri.

63'

Tolisso uruchomił Lacazette'a kapitalnym prostopadłym podaniem, ale napastnika OL w ostatniej chwili zastopował Bonucci.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandre Lacazette.

58'

Gra z przewagą jednego zawodnika nie pomogła OL na przejęcie inicjatywy.

57'

Dybala próbuje wykonać rzut rożny spod "kotła" kibiców OL, ale jest obrzucany różnymi przedmiotami.

Kto wygra mecz?
Olympique
Juventus
Padnie remis
54'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mario Lemina.

Juventus FC
52'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Darder.

Gracz gospodarzy został ukarany za niesportowe zachowanie względem Pjanicia. Sędzia Marciniak mógł pokazać Darderowi nawet czerwoną kartke.

50'

Kapitalna interwencja Buffona po strzale Fekira z 15 metrów!

46'

Początek II połowy. Od środka Juventus.

45'

Zakotłowało się w polu karnym OL! Najpierw Rafael w ostatniej chwili zablokował Higuaina, a po chwili Diakhaby nie pozwolił na oddanie uderzenia Khedirze.

43'

I jest długo wyczekiwana okazja Juventusu. Po centrze Alvesa z prawego skrzydła mocno w kierunku bramki OL zagłówkował Higuain, ale Lopes nie dał się zaskoczyć.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Lemina.

Juventus FC
39'

Ataki gości są na razie jałowe. Blisko 40 minut wyraźnej przewagi przekuło się tylko w jedną okazję podbramkową.

35'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Alexandre Lacazette!

Francuz uderzył płasko w lewy dolny róg bramki Buffona, a doświadczony Włoch obronił ten strzał!

35'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

34'

Rzut karny dla Olympique po faulu Bonucciego na Diakhabym!

32'

Teraz N'Koulou staranował Dybala w walkę o górną piłkę, ale tym razem sędzia Marciniak ograniczył się jedynie do słownej reprymendy dla obrońcy OL.

31'

Mario Lemina uderzył płasko z 25 metrów, ale obok bramki gospodarzy.

31'

Teraz Paulo Dybala upadł rozpaczliwie w polu karnym Olympique, ale sędzia Szymon Marciniak nie wskazał na "wapno".

29'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael.

Brazylijczyk został ukarany za brutalny faul na Dybali.

Rafael #5
27'

Zakończona strzałem Higuaina akcja Realu obudziła gospodarzy, którzy w końcu starają się przejąć inicjatywę.

24'

Gonzalo Higuain uderzył z ostrego kąta, ale posłał piłkę obok dalszego słupka bramki Lopesa.

20'

Nie jest to na razie pasjonujące widowisko. Juventus prowadzi atak pozycyjny, ale bez przekonania.

17'

Przewaga Juventusu jest niepodważalna, ale też goście z Turynu ani razu jeszcze nie zagrozili poważnie bramce Lopesa.

14'

i bez zagrożenia pod bramką Buffona. Po centrze z rzutu wolnego piłka trafiła na głowę Diakhaby'ego, ale ten uderzył daleko obok słupka.

13'

Ale teraz Olimpique ma rzut wolny z ok. 25 metrów od bramki Juventusu po faulu Leminy na Fekirze.

11'

Gospodarze na razie nie mają wiele do powiedzenia. Gra toczy się pod dyktando Juventusu.

8'

Trwa oblężenie pola karnego Francuzów. Teraz Leonardo Bonucci znalazł się w sytuacji strzeleckiej po rzucie rożnym i uderzył na bramkę Lopesa z 6 metrów, ale lot piłki przerwał... Khedira.

4'

Gonzalo Higuain pomknął środkiem pola i uderzył lewą nogą z ok. 20 metrów, ale Lopes nie musiał interweniować.

3'

Juventus szybko przejął inicjatywę i zamknął OL na jego połowie.

20:30

Sędzia Marciniak wyprowadził zespoły na murawę. Za chwilę hymn Ligi Mistrzów.

20:30

Juventus też nie przyleciał do Lyonu w optymalnym składzie.

20:21

Niestety, więcej polskich akcentów w tym spotkaniu nie będzie: Maciej Rybus nie wystąpi z powodu kontuzji.

20:21

Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak. To drugi mecz tej edycji Ligi Mistrzów z udziałem polskiego arbitra.