Serie A: 11. kolejka
30 paź 2016 20:45
90+1'

Inter był bardzo blisko zdobycia gola. Piłka odbiła się jednak od poprzeczki i z linii bramkowej wybił ją jeden z graczy Sampdorii.

90'

Mecz zostanie przedłużony o trzy minuty.

88'
ZMIANA
86'

Nieudane dośrodkowanie Palacio. Piłkę przejął Linetty, następnie piłka trafiła do Budimira, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Handanoviciem.

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jacopo Sala.

Sampdoria Genua
83'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Mario.

Inter Mediolan
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego sędzia dopatrzył się faulu gracza Sampdorii.

81'

Groźne dośrodkowanie w pole karne, ale Murillo wybił piłkę na rzut rożny.

79'

Puggioni w ostatniej chwili ubiegł Perisicia i uratował swój zespół przed stratą gola.

76'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Eder Martins. Wchodzi: Rodrigo Palacio.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Eder Martins #23
75'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Miranda.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Ansaldi.

74'

Quagliarella dośrodkował ze skrzydła prosto w ręce Handanovicia.

73'

Strzał Edera został zablokowany. Inter coraz groźniejszy.

71'

Strzał Edera z rzutu wolnego z 30 metrów wysoko nad bramką.

67'

Świetne dogranie Brozovicia do Icardiego. Ten strzelił kilka centymetrów nad bramką.

66'

Akcja Interu przerwana, na spalonym był Brozović.

65'

Dwa nieudane dośrodkowania w pole karne w wykonaniu piłkarzy Interu. Po drugim piłkę przejął Linetty, który dalekim wykopem oddalił zagrożenie spod swojej bramki.

63'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła głową nad poprzeczką uderzył Icardi.

61'

Prostopadłe podanie Linettego, prosto w ręce bramkarza Interu.

60'

Pewna interwencja Puggioniego po dośrodkowaniu przeciwnika.

59'

W polu karnym Interu walkę o piłkę stoczyli Muriel i Miranda. Pojedynek przerwał sędzia, który dopatrzył się faulu zawodnika gospodarzy.

56'

Gospodarze nadal mają przewagę, goście starają się wyprowadzić akcje, ale nie mogą znaleźć sposobu na defensywę rywali.

53'

Groźna akcja w wykonaniu Muriela, ale na posterunku był Handanović.

52'

Po dośrodkowaniu Fernandesa z rzutu wolnego piłkę bez problemów złapał bramkarz Interu.

50'

Gospodarze kontrolują przebieg spotkania, czekają na odkrycie się rywali.

47'

Handanović pewnie złapał piłkę po nieudanym dośrodkowaniu rywali.

46'

Mocne otwarcie Interu. Eder strzelił ponad poprzeczką.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Karol Linetty. Sampdoria kilkoma podaniami rozklepała obronę Interu. W polu karnym Linetty odegrał do Quagliarelli, a ten pokonał bramkarza Interu.

43'

Kolejny groźny strzał Interu, ale piłka nieznacznie minęła słupek.

40'

Ależ emocje w Genui! Eder dograł w pole karne, blisko zdobycia gola był Icardi, ale piłka o kilkanaście centymetrów minęła słupek.

39'

Cóż za akcja Interu. Brozović wszedł z piłką w pole karne, strzelił z dwunastego metra i trafił w poprzeczkę.

38'

Kolejna próba z dystansu gracza Sampdorii. Tym razem niecelnie uderzył Muriel.

37'

Niecelny strzał z dystansu Fernandesa.

35'

Dobry strzał Candrevy, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza Sampdorii, który sparował piłkę na rzut rożny.

32'

Inter w natarciu, ale akcja zakończona stratą Joao Mario.

30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Barreto trafił w słupek.

27'

Puggioni minął się z piłką, ale mediolanczycy nie potrafili wykorzystać błędy bramkarza.

25'

Quagliarella w polu karnym wdał się w drybling i poślizgnął się, przez co stracił piłkę na rzecz rywali.

24'

Puggioni z łatwością złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

23'

Fernandes próbował podać do wychodzącego na czystą pozycję kolegi. Piłkę przejęli jednak gracze Interu.

20'

Z dośrodkowaniem Santona bez problemów poradził sobie Puggioni.

20'

Gra przenosi się spod jednej bramki pod drugą. Ciekawe spotkanie w Genui.

17'

Z akcją wyszli gospodarze, ale strzał Quagliarelli nie mógł zaskoczyć golkipera Interu.

16'

Pierwsza groźna akcja Interu. Ze strzałem Candrevy poradził sobie bramkarz Sampdorii.

13'

Powinno być 1:0 dla gospodarzy. Fatalnie w sytuacji sam na sam spudłował Muriel.

11'

Nerwowy początek Interu. Przewagę mają gospodarze.

8'

Quagliarella przepuścił piłkę, ta trafiła do niepilnowanego Muriela, ale akcję zakończył on niecelnym uderzeniem.

6'

Linetty popisał się kolejnym przechwytem na połowie rywali, ale znów obrona Interu szybko naprawiła swój błąd.

4'

Linetty podał w kierunku Quagliarelli, ale piłkę na rzut rożny wybił Joao Miranda.

3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gracze Interu nie sprawili żadnego zagrożenia pod bramką rywala.

czas Start meczu
20:22

W podstawowym składzie gospodarzy znalazł się Karol Linetty.

20:22

Obie drużyny na początku sezonu zawodzą. Sampdoria na swoim koncie ma 11 punktów, co daje jej tylko 4 "oczka" zaliczki nad strefą spadkową. Z kolei Inter wywalczył dotychczas 14 punktów.