1:1
Zakończony
Lazio Rzym
90+2'

Napoli jeszcze próbuje stworzyć sobie okazję bramkową, ale gospodarze grają zbyt nerwowo i niedokładnie.

90'

Sędzia dołożył 3 minuty emocji.

90'

Elseid Hysaj starał się wejść z piłką w pole karne, ale został powstrzymany przez Milinkovicia-Savicia.

87'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Allan.

85'

Problemy ma Hamsik, który za moment będzie musiał zejść z boiska.

78'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Patric.

77'

Od dłuższego czasu optyczną przewagę posiadają gospodarze, podział punktów satysfakcjonuje Lazio.

75'

Z dystansu uderzył Hamsik, ale tym razem Słowak przeszarżował i wyraźnie chybił.

72'

Hamsik prostopadale do Ghoulama, ale ten był na spalonym.

69'

Uderzał Piotr ZielińskiFederico Marchetti niczym forteca broni aktualnie wszystko co leci w jego kierunku. Franciszek Smuda zapewne określiłby, że bramkarz złapałby nawet cegłę lecącą w jego kierunku.

68'

Zawodnik gospodarzy przewrócony w polu karnym przez Radu, sędzia nakazał grać dalej.

62'

Uderzał sprzed pola karnego Hysaj, Federico Marchetti sparował piłkę!

60'

Po wymianie ciosów wciąż dobre tempo gry. Częściej w ataku Napoli, jednak Lazio nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

57'

Kapitalny strzał sprzed pola karnego oddał Hamsik, piłka minęła jednak słupek.

54'

Gol! Strzelił Balde Diao Keita. Błyskawicza odpowiedź Lazio! Piłkę w polu karnym otrzymał Keita, który uderzył słabo, ale mimo tego Reina przepuścił futbolówkę i znowu mamy remis!

1
52'

Gol! Strzelił Marek Hamsik.  Piłkę z okolić środka pola otrzymał Hamsik, podbiegł z nią kilka metrów, ograł kilku rywali i uderzył nie do obrony. Przepiękna akcja Słowaka!

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu. Teraz groźnie po drugiej stronie, z pola karnego mocno uderzył Lorenzo Insigne, bramkarz Lazio świetnie interweniował.

1
48'

Ciro Immobile podciągnął z piłką kilkanaście metrów i z boku pola bramkowego uderzył. Strzał był niecelny, a piłka omal nie trafiła w arbitra zabramkowego.

1
47'

Immobile uderzał z kilku metrów, ale Pepe Reina zdołał obronić trudny strzał!

1
46'

Gramy po przerwie. W końcu!

1
20:25

Strasznie długo trwa przerwa. Włosi mają czas na wszystko.

1
45'

Doliczona została minuta.

1
43'

Gospodarze wciąż przeważają, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Lazio.

1
39'

Zieliński znalazł się pod bramką gości, ale nie zdołał oddać strzału i musiał wycofać piłkę, którą przejęli zawodnicy Lazio.

1
35'

Kolejna próba w meczu Mertensa, ale po raz kolejny uderzenie było niecelne. Bel nie potrafi wstrzelić się.

1
35'

Wciąż optyczną przewagę posiadają zawodnicy Napoli, którzy jednak nie potrafią stworzyć sobie z akcji dobrej bramkowej szansy.

1
31'

Goście starają się rozmontować obronę gospodarzy zagrywając prostopadle. Przed momentem podanie do Ciro Immobile, ale ten znalazł się na spalonym.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo.

1
25'

Z rzutu wolnego z ok. 22 metrów uderzył Mertens, ale minimalnie pomylił się.

1
21'

Uwidoczniła się przewaga Napoli, Lazio skupione na własnej połowie coraz rzadziej przedostaje się pod bramkę gospodarzy.

1
18'

Dries Mertens przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej.

1
16'

Wciąż bez goli, ale kibice nie mogą narzekać na poziom spotkania.

1
13'

Strzelał Insignie, Federico Marchetti popisał się dobrym refleksem i obronił groźne uderzenie.

1
12'

Ciro Immobile do Keity, który przewracając się uderzył niecelnie.

1
11'

Kolejna groźna akcja gospodarzy, ale piłka nie dotarła do Mertensa. W sytuacji zdążyli zorientować się obrońcy Lazio.

1
9'

Insigne starał się przedryblować rywala, ale ten nie dał się nabrać na zwód.

1
6'

Piłkę otrzymał Lorenzo Insigne, ale powinien dużo lepiej uderzyć. Zabrakło precyzji.

1
5'

Optyczną przewagę uzyskali gospodarze, ale goście nie zamierzają czekać na to, co zrobią gracze Napoli.

1
2'

60 sekund za nami, a obejrzeliśmy już dwa uderzenia. Najpierw próbowali goście, ale piłka poszybowała w kierunku bramkarza, chwilę później Mertens uderzył sprzed pola karnego tuż obok słupka!

1
20:25

Spotkanie poprowadzi Antonio Damato.

1
20:25

Zespoły w tabeli Serie A dzieli punkt. Lazio plasuje się 4. pozycji i ma ich w dorobku 21, Napoli jest pozycję niżej.