Serie A: 12. kolejka
06 lis 2016 18:00
90+4'

Atomowy strzał z dystansu oddał Dennis Praet i gospodarzy uratowała przed porażką znakomita interwencja Tatarusanu!

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Pereira.

Pedro Pereira #13
Sampdoria Genua
90+2'

Po centrze z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Nikola Kalinić.

90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Ante Budimir dostał świetne podanie w polu karnym, ale przestrzelił z ostrego kąta.

87'
85'

Z dystansu obok słupka strzelił Bruno Fernandes.

83'

Sampdoria. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Ante Budimir.

82'

Teraz powinno być 2:1! W znakomitej sytuacji niecelnie głową uderzył Gonzalo Rodriguez.

81'

Gospodarze szukają jeszcze zwycięskiej bramki, ale trudno im złamać defensywę rywala.

76'

Fantastyczna interwencja Puggioniego! Bramkarz Sampdorii instynktownie obronił strzał głową Rodrigueza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

74'

Nikola Kalinić spóźnił się do piłki po płaskim dośrodkowaniu Milicia z lewego skrzydła.

71'
71'

Sampdoria. Schodzi: Jacopo Sala. Wchodzi: Pedro Pereira.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jacopo Sala #22
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Badelj.

ACF Fiorentina
70'

Od momentu wyrównania Sampdoria poczyna sobie coraz śmielej. Teraz gospodarze zablokowali w zamieszaniu w polu karnym strzał Fernandesa.

67'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Bruno Fernandes, ale czujny Ciprian Tatarusanu odbił piłkę.

61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hrvoje Milić.

60'

Przerwa w grze, Sala musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

57'

Gol! Strzelił Luis Muriel. Asystował mu Vasco Regini.

Wyrównanie po kapitalnej akcji! Z lewego skrzydła dośrodkował Regini, idealnie wyszedł w powietrze Muriel i strzałem głową przy słupku nie dał szans Tatarusanu.

55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bruno Fernandes.

53'

Mamy teraz wymianę ciosów. Z dystansu mocno, ale nad bramką uderzył Edgar Barreto.

52'

Po strzale Milicia piłka zatrzymała się na bocznej siatce bramki Sampdorii.

52'

Josip Ilicić fatalnie przyjął piłkę po podaniu Valero, a mógł wyjść sam na sam z Puggionim.

50'

Z dystansu wyraźnie spudłował Federico Bernardeschi.

49'

Z ostrego kąta w krótki róg uderzył Dennis Praet i Ciprian Tatarusanu wybił piłkę na rzut rożny.

47'

Groźnie z dystansu uderzył Fabio Quagliarella, jednak Ciprian Tatarusanu spisał się bez zarzutu.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Dennis Praet.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Żółtą kartkę za faul na Murielu otrzymał Gonzalo Rodriguez.

42'

Puggioni na raty złapał piłkę po płaskim dośrodkowaniu Tello z prawej strony pola karnego.

38'

Piłka w siatce gości po strzale Kalinicia, ale napastnik Fiorentiny był na spalonym. Nadal 1:0.

37'

Gol! Strzelił Davide Astori. Asystował mu Federico Bernardeschi.

Viola na prowadzeniu! Gospodarze szybko rozegrali stały fragment, w pole karne dośrodkował z prawego skrzydła Bernardeschi i z bliska piłkę do siatki skierował Astori.

36'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Nikola Kalinić i po rykoszecie piłka poleciała nad poprzeczką.

34'

Zakotłowało się w polu karnym gości po płaskiej centrze Milicia. Zabrakło jednak wykończenia.

33'

Z dystansu mocno, ale w środek bramki uderzył Bruno Fernandes i piłkę złapał Ciprian Tatarusanu.

32'

Sampdoria oddaliła grę od własnej bramki. Dośrodkowanie Reginiego z lewego skrzydła zostało jednak zablokowane.

28'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać bramkarz gości, Christian Puggioni.

27'

Karol Linetty na razie nie ma okazji, by błysnąć w ofensywie, bo Sampdoria głównie się broni. Polak stara się pomagać w tyłach.

24'

Gospodarze uderzają z każdej pozycji, są jednak chaotyczni i nieskuteczni.

23'

Teraz Kalinić główkował nad poprzeczką, lecz i tak był na spalonym. Gra przerwana.

21'

Zablokowany strzał Tello sprzed pola karnego.

21'

Ależ szansa Sampdorii! Luis Muriel wystartował do prostopadłego podania, miał przed sobą tylko Tatarusanu, jednak uderzył na siłę i fatalnie chybił.

18'

Po dośrodkowaniu Milicia z lewej strony boiska dobrą okazję miał Nikola Kalinić, ale główkował daleko obok słupka.

17'

Fiorentina próbuje akcji oskrzydlających i obrona Sampdorii trochę się gubi przy dośrodkowaniach.

14'

Utrzymuje się optyczna przewaga Violi, ale brakuje klarownych sytuacji.

10'

Po akcji oskrzydlającej efektownie, ale bardzo lekko uderzył Federico Bernardeschi i piłkę złapał golkiper gości.

8'

Fiorentina szybko opanowała sytuację po początkowym naporze gości i teraz to ona atakuje.

5'

Odpowiedź Violi: z dystansu tuż obok bramki uderzył Gonzalo Rodriguez.

3'

Dobry początek Sampdorii. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła przewrotką uderzył Fabio Quagliarella, ale piłka minęła słupek w bezpiecznej odległości.

2'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wyraźnie nad bramką uderzył Luis Muriel.

17:42

Bartłomiej Drągowski znalazł się na ławce rezerwowych Fiorentiny, zaś Karol Linetty zagra w Sampdorii od 1. minuty.