Bologna FC
90'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

88'

Spokojnie wymieniają podania gospodarze, świadomi tego, że nikt i nic nie odbierze im zwycięstwa. Bohatem wieczoru nagrodzony głośnymi brawami Mohamed Salah.

82'

Niepotrzebne podanie Mohameda Salaha. Nie chciał połakomić się na czwartego gola, choć byłoby to niecodzienne wydarzenie.

79'

Diego Perotti dośrodkował i kilku jego partnerów polowało na piłkę, by oddać następne uderzenie na bramkę gości. Tym razem obrońca wyjaśnił sytuację w polu karnym.

77'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Gerson.

75'

Wprowadzony na boisko z ławki rezerwowych Erick Pulgar uderzył celnie i już czuł, że piłka wpadnie do bramki, kiedy Wojciech Szczęsny wybił na korner!

71'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Hat-trick Mohameda Salaha stał się faktem. Tym razem przyczaił się w polu karnym Bologna FC i skutecznie dobił do bramki uderzenie Edina Dzeko! Nokaut. Już chyba wszystko jasne w Rzymie!

69'

Dobrze wybiegł na przedpole Wojciech Szczęsny i ponownie nie pozwolił gościom na oddanie strzału.

65'

Bologna. Schodzi: Saphir Taider. Wchodzi: Erick Pulgar.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

62'

Tym razem wszystko zgodnie z przepisami. Mohamed Salah wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Bologna FC i podwoił przewagę zespołu Wojciecha Szczęsnego!

58'

Sędzia rozsierdził kibiców swoją decyzją. Mohamed Salach wyprzedził przeciwnika, po czym padł w polu karnym Bologna FC. Nie ma rzutu karnego, a nawet jest faul atakującego.

55'

Piękna akcja indywidualna Diego Perottiego. Od początku meczu Włoch szuka się z Mohamedem Salahem. Ponownie podanie do Egipcjanina, którego uderzenie z bliska zostało zablokowane w ostatnim momencie!

53'

Nieporozumienie na połowie zespołu z Bologni. Bruno Peres czekał na podanie od Mohameda Salaha w zupełnie innym miejscu niż rzeczywiście poturlała się piłka.

50'

Bologna. Schodzi: Umar Sadiq. Wchodzi: Mattia Destro.

47'

Z impetem Mohamed Salah. Pomocnik odpowiedział akcją na prawym skrzydle na pierwsze, zablokowane uderzenie Ladislava Krejciego.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona minuta.

43'

Dużo strzałów, choć nie wszystkie są wysokiej jakości. Diego Perotti próbował trafić w narożnik bramki. Skończyło się na drżeniu bocznej siatki Bologna FC.

41'

Otworzył się mecz w Rzymie. Wojciech Szczęsny zmierzył się po raz drugi ze strzałem Umara Sadiqu. Po chwili Bruno Peres chciał przeegzaminować bramkarza Bologna FC, ale wyraźnie przedobrzył.

37'

Pewny chwyt Wojciecha Szczęsnego. Na bramkę AS Roma mierzył Blerim Dzemaili, który przed strzałem wypracował sobie dobrą pozycję przed 16. metrem.

35'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Umara Sadiqu. Napastnik Bologna FC ucierpiał zdecydowanie bardziej po zderzeniu z Wojciechem Szczęsnym.

33'

Wojciech Szczęsny musiał pokazać, że jest skoncentrowany i rozgrzany. Nieco zbyt delikatne podanie w kierunku Polaka i ten musiał bezpardonowo zgarnąć piłkę sprzed nosa rozpędzonego Umara Sadiqu.

30'

I jest wyczekiwana szansa na gola dla AS Roma! Radja Nainggolan dostał podanie, bądąc przed polem karnym i nie zastanawiał się długo. Strzał Belga miał odpowiednią energię, ale zabrakło nieco dokładności.

26'

Kibice oczekują na następne sytuacje podbramkowe w Rzymie. Po dośrodkowaniu Diego Perottiego nikt nie miał szans na oddanie strzału. Tym bardziej, że obrońcy Bologna FC byli czujni.

23'

Umar Sadiq był faulowany w bocznym sektorze boiska. Niewiele wynikło z rzutu wolnego, który dostali od sędziego piłkarze Bologna FC.

20'

Początek był ze wskazaniem dla gości, ale po kilku minutach AS Roma przejęła kontrolę nad wydarzeniami, czego potwierdzeniem jest bramka Mohameda Salaha.

16'

Rozpędziła się drużyna z wiecznego miasta. Mohamed Salah podał piłkę wzdłuż linii bramkowej, a akcję autora gola zamknął Diego Perotti. Mógł być rewanż za poprzednią akcję, ale ten drugi chybił.

13'

AS Roma prowadzi po golu zdobytym w początkowym kwadransie! Mohamed Salah dostał wyborne podanie od Diego Perottiego, który szarżował na lewym skrzydle. Egipcjaninowi pomógł delikatny rykoszet.

11'

Edin Dzeko wbiegł na przebój w pole karne Bologna FC. Bośniak zdecydował się poszukać strzałem długiego słupka i nie pomylił się mocno. Było gorąco!

7'

Budzi się stołeczna drużyna. Po faulu na Diego Perottim był rzut wolny dla AS Roma. Daniele De Rossi wziął na siebie odpowiedzialność i uderzył ze stałego fragmentu w mur.

3'

Saphir Taider wygarnął już piłkę zza linii bramkowej, więc to, co wydarzyło się później, nie miało znaczenia. Gra przerwana przez sędziego i korner dla Bologna FC.

2'

Błyskawicznie Bologna FC mogła otworzyć wynik pojedynku. Na dośrodkowanie z prawego skrzydła zapolował Ladislav Krejci i oddał strzał. Zabrakło mu odrobinę precyzji!

20:25

Rozgrzewka Wojciecha Szczęsnego i spółki.

Kto wygra mecz?
AS Roma
Bologna FC
20:25

Wojciech Szczęsny oglądał z ławki rezerwowych mecz swojego zespołu w Lidze Europy. Polak będzie bronić tradycyjnie w Serie A, a przeciwnikiem AS Roma będzie 15. w tabeli Bologna FC.

20:25

Ławka rezerwowych Bologna FC: Alfred Gomis, Mouhamadou Sarr - Mattia Destro, Federico di Francesco, Godfred Donsah, Sergio Floccari, Ibrahima Mbaye, Anthony Mounier, Marios Oikonomou, Erick Pulgar, Luca Rizzo, Vasilis Torosidis.

20:25

Ławka rezerwowych AS Roma: Alisson, Lorenzo Crisanto - Eros De Santis, Stephan El Shaarawy, Juan Manuel Iturbe, Riccardo Marchizza, Leandro Paredes, Moustapha Seck, Gerson.