03 gru 2016 20:45
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Stefano Sturaro dobrze odcinał piłkarzy ofensywnych Atalanty Bergamo od podania, a po chwili jeszcze odebrał im piłkę. Popisowa obrona Włocha.

86'

Patrice Evra był ofiarą faulu Marco D'Alessandro. Sędzia widział wszystko dokładnie, więc od rzutu wolnego drużyna z Turynu.

1
84'

Ostrzeżenie dla Juventusu Turyn, by nie poczuł się zbyt pewnie. Co ciekawe, Atalanta Bergamo pozostaje na połowie faworyta i szuka drugiego gola.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Remo Freuler. Asystował mu Marco D'Alessandro.

Szybka wymiana podań na prawej stronie boiska i Atalanta Bergamo zdobyła honorowego gola! Remo Freuler miał dużo miejsca i złożył się idealnie do strzału po dośrodkowaniu Marco D'Alessandro.

Remo Freuler #11
Atalanta Bergamo
Asysta:
Marco D'Alessandro #7
1
80'

Zwolniła Stara Dama i kontrolowała wydarzenia z bardziej wycofanych pozycji. W końcu zerwał się Juan Cuadrado i płaskim, podkręconym strzałem sprawdził czujność bramkarza.

78'
ZMIANA
75'

Trener Atalanty Bergamo wykorzystał już komplet zmian, a opiekun Juventusu Turyn może przeprowadzić jeszcze dwie. Pierwsza będzie wymuszona urazem Mario Mandzukicia.

75'
ZMIANA

Atalanta. Schodzi: Jasmin Kurtić. Wchodzi: Marco D'Alessandro.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
73'

Ostatnie szanse gości. Drużyna z Bergamo wie, że nie zdobędzie nawet punktu na terenie mistrza Włoch, ale może uratować honor chociaż jednym golem.

70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sturaro.

69'

Marco Sportiello odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko. Ostatnie dośrodkowanie Juventusu Turyn nie było dobre, co wcale nie odbiera mu impetu.

66'

Jak na obecny, wysoki wynik, Giorgio Chiellini powalczył bardzo ofiarnie na własnej połowie. Doświadczony obrońca wypadł poza boisko.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Miralem Pjanić.

Rzut rożny zamieniony w gola na 3:0! Walkę o dojście do dośrodkowania Miralema Pjanicia wygrał Mario Mandzukić i skierował piłkę głową w sam narożnik. Bramkarz Marco Sportiello został w blokach i nawet nie podjął interwencji.

64'

Pojedynek blisko narożnika boiska. Miralem Pjanić nie dał sobie w kaszę dmuchać i sprowokował Aleksandara Pesicia do wybicia piłki na korner.

61'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Mario Lemina.

60'

Cięte dośrodkowanie z rzutu wolnego w środek potężnego gąszczu zawodników. Sprytniejsi i silniejsi obrońcy Juventusu Turyn.

59'

Mario Mandzukić przekonuje sędziego, że to nie przeciwnikom, a Juventusowi Turyn należał się rzut wolny. Sędzia jest innego zdania i już tego nie zmieni.

56'
ZMIANA

Atalanta. Schodzi: Andrea Petagna. Wchodzi: Aleksandar Pesić.

Aleksandar Pesić #9
56'
ZMIANA

Atalanta. Schodzi: Andrea Conti. Wchodzi: Alberto Grassi.

Andrea Conti #24
54'

Kręcą się gospodarze w polu karnym Atalanty Bergamo. Ochotę na oddanie strzału mieli Mario Mandzukić oraz Claudio Marchisio, ale tym razem sprytniejsi byli goście.

51'

Długo zastanawiali się piłkarze Juventusu Turyn jak spożytkować rzut wolny po faulu na Gonzalo Higuainie. W końcu strzał oddał Miralem Pjanić, ale nie była to jego najlepsza próba w tym spotkaniu.

49'

Po przeciwnej stronie boiska dużo zamieszania robi Alejandro Gomez. Po mocnym wstrzeleniu ofensywnego piłkarza Atalanty Bergamo z problemami bronił Gianluigi Buffon.

47'

Stara Dama wybiegła z szatni z silnym postanowieniem zdobycia następnych bramek. Na lewym skrzydle szarżował Mario Mandzukić, ale nie zakończył rajdu dobrym dośrodkowaniem.

46'

Piłkarze wrócili z szatni na boisko i rozpoczęli drugą połowę widowiska!

45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

44'

Mario Mandzukić wykazał się, wyjątkowo nie pod bramką przeciwnika, a pod własną. Najpierw Chorwat zablokował uderzenie z dystansu Jasmina Kurticia, a następnie wybił dośrodkowanie.

40'

Gonzalo Higuain dostał podanie i chciał dodatkowo przyspieszyć kontratak Juventusu Turyn. Sędzia orzekł, pechowo dla Argentyńczyka, że sfaulował Rafaela Toloi.

36'

Nie popisał się Gianluigi Buffon, który pod naciskiem Alejandro Gomeza wybił piłkę pod nogi Jasmina Kurticia. Słoweniec nie ukarał rutyniarza strzałem do siatki.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Lichtsteiner.

33'

Ciekawy pojedynek na lewej stronie boiska. Spinazzola poradził tam sobie z doświadczonym, ale omylnym Stephanem Lichtsteinerem, po czym dośrodkował zbyt mocno za bramkę Gianluigiego Buffona.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie.

27'

Po faulu Freulera gospodarze mieli rzut wolny. Próbował go spożytkować Miralem Pjanić, którego dobre uderzenie obronił z wielkim trudem Marco Sportiello!

26'

Żółtą kartkę otrzymał Remo Freuler.

24'

Atalanta Bergamo w ataku i próbuje pokazać kibicom, że ten mecz jeszcze się nie skończył. Gianluigi Buffon chwycił piłkę po dośrodkowaniu Alejandro Gomeza.

21'

Zdaniem sędziego Miralem Pjanić faulował, próbując wyłuskać wysoko zawieszoną piłkę. W tej sytuacji stały fragment dla rozbitych gości.

19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniele Rugani. Asystował mu Miralem Pjanić.

To już 2:0 w Turynie! Tym razem Daniele Rugani sfinalizował strzałem do siatki wrzutkę Miralema Pjanicia z rzutu rożnego. Obrońca huknął głową nie do obrony.

15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Claudio Marchisio.

Podanie w tempo od Claudio Marchisio, po którym Alex Sandro wyprowadził Juventus Turyn na prowadzenie 1:0 płaskim strzałem przy krótkim słupku!

13'

Bramkarz wmieszał się w akcję Gonzalo Higuaina z Mario Mandzukiciem. Coraz mocniej pachnie jednak golem dla uczestnika Ligi Mistrzów.

11'

10 minut z przewagą optyczną Juventusu Turyn. Gospodarzom marzy się szybko zdobyta bramka, która ustawi widowisko.

7'

Stephan Lichtsteiner zachował się dobrze na skrzydle, złamał akcję do środka, po czym próbował uruchomić podaniem Alexa Sandro. Brazylijczyk nie zamknął tej akcji.

6'

Mattia Caldara stanął na drodze Stefano Sturaro i uniemożliwił piłkarzowi ofensywnemu Juventusu Turyn oddanie niebezpiecznego strzału.

4'

Akcje Juventusu Turyn z wykorzystaniem skrzydeł. Gęsto ustawili się obrońcy z Bergamo i nie pozwalają na oddanie strzału.