Serie A: 15. kolejka
02 gru 2016 20:45
90'

Ivan Perisić zamknął centrę z lewej strony boiska, ale fatalnie spudłował uderzeniem głową! To powinno być 3:1.

89'

Manolo Gabbiadini skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta, a podanie od Callejona otrzymał znakomite.

85'

Z dośrodkowania Rodrigo Palacio wyszedł strzał w krótki róg, ale Pepe Reina odbił piłkę.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović.

81'

Zbyt nisko sprzed pola karnego dośrodkował Marcelo Brozović i gospodarze łatwo wyszli z opresji.

76'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Marko Rog.

76'

Potężny strzał Hamsika z półobrotu, jednak piłka poszybowała w trybuny.

74'

Inter robi wszystko, by zdobyć honorowego gola. Przypomina to jednak bicie głową w mur.

70'

Teraz Reina pewnie obronił mocny strzał Perisicia sprzed pola karnego.

68'

Kapitalną okazję miał Antonio Candreva! To powinno być 3:1, ale zawodnik Interu uderzył płasko zbyt blisko środka bramki i Pepe Reina złapał piłkę.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol.

67'

Z dystansu na wiwat uderzył Kalidou Koulibaly - tyleż mocno co niecelnie.

65'

Płasko z ostrego kąta uderzył Manolo Gabbiadini - zbyt przewidywalnie, by zaskoczyć Handanovicia.

64'

W ostatnich minutach oglądamy nieporadne ataki Interu. Goście nie są w stanie poważnie nastraszyć rywala.

61'

Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Christian Maggio.

60'

Z bardzo ostrego kąta zupełnie nieudanie, wysoko nad bramką uderzył Antonio Candreva.

57'

Powinno być 4:0! Lorenzo Insigne perfekcyjnie wyłożył piłkę Hamsikowi, ale Słowak w znakomitej sytuacji uderzył z 10 metrów wprost w Handanovicia!

56'

Inter. Schodzi: Geoffrey Kondogbia. Wchodzi: Joao Mario.

55'

Inter całkowicie rozbity, a Napoli kontynuuje natarcie.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Raul Albiol.

Już 3:0! Po niepewnej interwencji Handanovicia Albiol dograł z boku pola karnego do Insigne i ten oddał techniczny strzał, przy którym bramkarz Interu był bez szans.

50'

Soczyście pod poprzeczkę uderzył teraz Faouzi Ghoulam i z najwyższym trudem obronił Samir Handanović!

48'

Antonio Candreva najpierw skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta, zaś w drugiej próbie trafił w Ghoulama. Chwilę później niecelnie z kilkunastu metrów uderzył Ivan Perisić.

46'

Inter. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Eder.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Zieliński.

45+1'

Świetna szansa Zielińskiego, jednak Marcelo Brozović zablokował uderzenie Polaka z ostrego kąta!

45+1'

Geoffrey Kondogbia doszedł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale główkował zbyt lekko i Pepe Reina na posterunku.

45'

Doliczone 2 minuty.

1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cristian Ansaldi.

Inter Mediolan
1
43'

Manolo Gabbiadini piętą podał do Hamsika, a Słowak oddał bardzo groźny strzał. Samir Handanović zmuszony do sporego wysiłku.

41'

Przerwa w grze. Z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Ever Banega.

39'

W szybkim kontrataku Piotr Zieliński zagrał do Gabbadiniego. Ten doszedł do piłki, lecz pozycji strzeleckiej już nie wypracował.

36'

Soczysta bomba Gabbiadiniego z narożnika boiska. Samir Handanović odbił piłkę przed siebie, ale poprawki nie było, bo z asekuracją pospieszył Cristian Ansaldi.

34'

Mauro Icardi ruszył do prostopadłego podania, urwał się Koulibaly'emu i oddał niezły strzał z ostrego kąta. Czujnie jednak interweniował Pepe Reina.

31'

Napoli nie musi już atakować i teraz gra nieco spokojniej. Inter nadal robi w ofensywie za mało, by rychło odrobić straty.

29'

Anemiczny płaski strzał z dystansu oddał Marek Hamsik. To nie mogło zaskoczyć Handanovicia.

25'

Znakomity powrót Zielińskiego, Polak uniemożliwił Perisiciowi oddanie strzału z boku pola karnego.

21'

Teraz po błędzie obrony Icardi stanął oko w oko z Reiną, jednak górą bramkarz Napoli!

20'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Mauro Icardi. Niezła próba, ale piłka minęła słupek o metr.

19'

Manolo Gabbiadini zamknął dośrodkowanie Lorenzo Insigne z lewego skrzydła, główkował jednak nieczysto i piłka poleciała obok słupka.

16'

Inter musi uważać, bo sam nie stwarza na razie wielkiego zagrożenia pod bramką Reiny, a kontry Napoli wyglądają bardzo ciekawie.

13'

Kolejna próba Zielińskiego. Polak uderzył ile sił w nogach sprzed pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.

11'

Samir Handanović odbił piłkę po mocnym płaskim strzale Gabbiadiniego z ostrego kąta.

10'

Z dystansu uderzył Antonio Candreva, jednak nie trafił w bramkę.

8'

Inter zszokowany, mimo to próbuje atakować. Faouzi Ghoulam zablokował dośrodkowanie Perisicia z lewej strony boiska.

1
5'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Piotr Zieliński.

Niesamowite! Zieliński do gola dołożył asystę! Polak podał prostopadle do wybiegającego na czystą pozycję Hamsika, a ten skierował piłkę do siatki płaskim strzałem z ostrego kąta.

5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrea Ranocchia.

2
2'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu Jose Callejon.

1:0 dla Napoli! Strzelcem gola Zieliński, który oddał lekki, ale precyzyjny płaski strzał przy słupku po zgraniu głową Callejona! Co za wykończenie!