Zakończony
AS Roma
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger za faul w pierwszej z czterech doliczonych minut.

90'

Jeszcze jeden pojedynek Stefano Sturaro kontra Wojciech Szczęsny i Polak znakomicie interweniował w sytuacji sam na sam!

2
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Radja Nainggolan.

86'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Bruno Peres.

84'

Pierwsza sytuacja podbramkowa Paulo Dybali i spokojnie zatrzymał uderzenie młodego napastnika Wojciech Szczęsny.

2
2
82'
ZMIANA
78'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
76'

Gianluigi Buffon tylko czekał aż piłka wtoczy się w jego objęcia po uderzeniu Diego Perottiego. Dla rzymian jest ważne, że doszli do sytuacji podbramkowej.

70'

Wojciech Szczęsny utrzymał gości przy życiu w tym pojedynku. Piękna interwencja bramkarza reprezentacji Polski po uderzeniu Stefano Sturaro z półdystansu. Strzelcowi podawał Mario Mandzukić.

2
2
66'

Fragment bez sytuacji podbramkowych, więc zarysowała się przewaga zawodników defensywnych nad atakującymi. Juventus Turyn niekoniecznie musi, a AS Roma nie potrafi zagrozić rywalom.

62'

Twarda, ale zgodna z przepisami interwencja Stefano Sturaro. Po chwili Gianluigi Buffon dość nerwowo, ale skutecznie wyjaśnił całą sytuację.

61'

Stephan Lichtsteiner od autu, a to oznacza, że uczestnik Ligi Mistrzów zneutralizował jeszcze jeden atak zespołu ze stolicy Włoch.

58'

Rzut oka na ławkę rezerwowych. Musi coś zmienić AS Roma, by jej ataki były groźniejsze dla Juventusu Turyn. Czas bowiem ucieka nieubłaganie.

56'

Antonio Ruediger pobiegł dynamicznie na połowę lidera Serie A i wywalczył korner. Po krótkim rozegraniu Gianluigi Buffon nie był w niebezpieczeństwie.

53'

Śmiał się szyderczo Mario Mandzukić, kiedy sędzia nie gwizdnął faulu Federico Fazio. Piłka dla AS Roma i reprymenda dla zawodnika Juventusu Turyn.

49'

Cierpi Miralem Pjanić. To może być niebezpieczna kontuzja, ponieważ nie została odniesiona w bezpośrednim pojedynku z przeciwnikiem, a podczas biegu.

47'

W szatni rzymianie musieli znaleźć sposób na doprowadzenie do remisu. Nie pomogą im raczej ciągłe dyskusje z arbitrem Daniele Orsato.

46'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Mohamed Salah.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

42'

Konsekwentnie ku przerwie Stara Dama. Szanuje piłkę i próbuje kasować w zarodku ataki AS Roma.

40'

Cała seria niebezpiecznych dośrodkowań w pole karne Juventusu Turyn. Wrócili tam przed przerwą najbardziej wysunięci zawodnicy lidera.

35'

Po wybiciu defensora Juventus Turyn miał rzut rożny. Wojciech Szczęsny zatrzymał w kapitalnym stylu strzał Giorgio Chielliniego. Polaka i tak ratował spalony Włocha.

2
2
32'

Giorgio Chiellini wygrał walkę o piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Na dodatek chwilę przed ważnym starciem sędzia widział przewinienie.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Gerson.

AS Roma
26'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani.

24'

Raz jeszcze Radja Nainggolan i po solowym rajdzie w pole karne przeciwnika Belg oddał strzał w boczną siatkę. Gianluigi Buffon musiał do końca kontrolować tor lotu piłki.

23'

Do strzału nożycami próbował złożyć się Radja Nainggolan. Nie trafił czysto w piłkę Belg, więc od bramki wznowił grę Gianluigi Buffon.

21'

Radja Nainggolan zastawił dobrze piłkę i sprowokował przeciwnika do faulu. Jego drużyna musi gonić wynik na stadionie lidera Serie A. Nie jest to banalne zadanie.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Edin Dzeko.

15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Sami Khedira.

Argentyńczyk zabrał piłkę przed polem karnym Daniele De Rossiemu, po czym wymienił podania z Samim Khedirą i huknął prezycyjnie z 20 metrów w narożnik bramki Wojciecha Szczęsnego!

3
1
1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

10'

Wojciech Szczęsny ustawił się idealnie i zatrzymał strzał z bliska Gonzalo Higuaina po rajdzie Mario Mandzukicia. Pierwsza, wyborna interwencja bramkarza AS Roma.

2
2
8'

Defensywa AS Roma poradziła sobie po pierwszym dośodkowaniu z rzutu rożnego. Stały fragment wywalczył dla gospodarzy Gonzalo Higuain.

6'

AS Roma przeszła do ataku z trybu statyści. Stołeczna drużyna szukała miejsca do oddania strzału, wymieniając podania na obrzeżach pola karnego Juventusu Turyn.

3'

Mario Mandzukić jest naładowany energią do walki. Najpierw starł się z przeciwnikiem blisko linii bocznej, a po chwili był blisko przejęcia piłki po podaniu Wojciecha Szczęsnego.