Torino FC
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Ostatnie akcje w efektownym pojedynku w Neapolu. Postrzelali piłkarze za kilka kolejek, a Emanuele Giaccherini mógł przed momentem zdobyć szóstą bramkę dla gospodarzy. Pozazdrościł partnerom.

84'

Gol! Strzelił Iago Falque.

Nie mogli pogodzić się gospodarze z takim orzeczeniem sędziego, ale był nieugięty. Rzut karny dla Torino FC, którego w gola zamienił pewnym strzałem Iago Falque.

80'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Bramka czwarta i na dodatek przepiękna. Belg złapał swobodę w grze i skompletował czteropak dzięki pięknemu lobowi ponad Joe Hartem!

76'

Gol! Strzelił Luca Rossettini.

Szósta bramka w tym spotkaniu. Luca Rossettini przyczaił się w polu bramkowym i wykorzystał fakt, że Pepe Reina nie złapał wstrzelenia z rzutu wolnego!

73'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić.

70'

Gol! Strzelił Vlad Chiriches. Asystował mu Jose Callejon.

Duża radość Vlada Chirichesa po zdobyciu gola, choć to już czwarte trafienie zespołu i zanotowane z bliska. Obrońca wykorzystał drugie dziś świetne podanie otwierające Jose Callejona!

69'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

69'

Krótko po wejściu na boisko Maxi Lopez wbiegł w pole karne gospodarzy i dopiero ostatni obrońca zahamował brawurową szarżę napastnika Torino FC.

67'

Torino. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Maxi Lopez.

62'

Bramka dla Torino FC podniosła nieco temperaturę widowiska. Co prawda nadal goście mają daleką drogę, by zapunktować, ale przestali atakować ze zwieszonymi na kwintę nosami.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Moretti.

58'

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Płaskie podanie na drugi słupek, gdzie piłkę zaatakował wślizgiem Andrea Belotti i pokonał zaskoczonego bramkarza. Trafienie honorowe Torino FC.

46'

Torino. Schodzi: Mirko Valdifiori. Wchodzi: Sasa Lukić.

52'

Sasa Lukić popełnił brzydki faul i sędzia udzielił najpewniej ostatniego słownego upomnienia w tym spotkaniu. Dotychczas niewiele kartek w Neapolu.

49'

Jose Callejon wpadł w pole karne Torino FC i próbował trafić z ostrego kąta w drugi róg bramki Joe Harta. Jęk rozczarowania na trybunach, ponieważ dynamiczny piłkarz chybił.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

44'

Davide Zappacosta wbiegł z wysoką prędkością w pole karne SSC Napoli i zdecydował się na strzał. Wszystko to kontrolował obrońca i nie pozwolił przejść piłce.

40'

Seria stałych fragmentów dla gości. Senad Lulić zatańczył blisko linii pola karnego, po czym zdecydowanie za daleko przeciągnął dośrodkowanie.

37'

Joe Hart wydaje się być jedyną deską ratunku Torino FC przed pogromem w Neapolu.

35'

Poradzili sobie obrońcy z Turynu po wrzutce Napoli SSC z rzutu wolnego. Zarazem goście nie potrafili odpowiedzieć żadnym konkretnym atakiem.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Rossettini.

33'

Joe Hart wyszedł w powietrze i zatrzymał potężne uderzenie Lorenzo Insigne. Po chwili gwizdek sędziego i Napoli SSC ma jeszcze rzut wolny.

30'

Krótka przerwa w grze spowodowana kontuzją. Wszyscy gotowi do dalszej walki i rozgrywa SSC Napoli.

27'

Pokazał się Piotr Zieliński. Nie udało się pomocnikowi reprezentacji Polski przyspieszyć akcji w centrum boiska. Gospodarze mogą grać swobodnie po świetnym otwarciu meczu.

24'

Dries Mertens mógł mieć na koncie nawet czwartego gola. Belg przyczaił się na drugim słupku, ale nie potrafił skierował futbolówki między słupki.

22'

Pierwsze uderzenie zatrzymał Joe Hart, drugie zahamował Luca Rossettini, ale trzecie było już prosto do bramki. Dries Mertens zdobył hat-tricka w zaledwie 22 minuty!

18'

Niewiele ponad kwadrans meczu za kibicami i gospodarze prowadzą 2:0! Dries Mertens zmylił Joe Harta i zmienił rzut karny w gola!

17'

Dries Mertens sfaulowany w polu karnym Torino i gospodarze mają szansę na podwojenie przewagi z 11. metra!

16'

Andrea Belotti zakończył pierwszy atak turyńczyków po zmianie wyniku anemicznym uderzeniem obok bramki SSC Napoli.

1
13'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Jose Callejon.

Jose Callejon wbiegł w pole karne z prawego skrzydła i płasko wstrzelił piłkę w sam środek szesnastki. W wybornym momencie nadbiegł Dries Mertens i potężnym strzałem zaskoczył Joe Harta!

10'

Nie zarysowała się przewaga żadnego z zespołów. Torino FC jest mobilne od początku spotkania i spróbowało już kilku sposobów na przeprowadzenie ataku. Napoli SSC nie dominuje.

1
7'

Mirko Valdifiori podał prostopadle za linię obrońców Napoli SSC. Wbiegł tam zdecydowanie za wcześnie Davide Zappacosta i sędzia asystent pokazał spalonego.

5'

Piłkarze Torino FC uspokoili sytuację na własnej połowie i przechodzą do ataku pozycyjnego. Seria krótkich podań pozwala gościom nabrać pewności siebie.

1
3'

SSC Napoli mogło wyjść na prowadzenie dzięki stałemu fragmentowi. Z rzutu wolnego z 25. metra strzelał Faouzi Ghoulam i Joe Hart nie był pewny czy futbolówka ominie bramkę.

14:49

Piotr Zieliński jest w podstawowym składzie SSC Napoli i razem z partnerami powalczy o awans na 3. miejsce w tabeli Serie A. Przeciwnikiem zespołu spod Wezuwiusza jest Torino FC.