0:1
Zakończony
AS Roma
90+2'

Jeszcze jedna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Najpewniej zdecyduje o zwycięstwie AS Roma. Bramkarz reprezentacji Polski poradził sobie z próbą Lucasa Ocamposa!

4
1
1
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
88'

Roma. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Leandro Paredes.

1
2
85'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Kostas Manolas.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fazio.

83'

Wojciech Szczęsny zatrzymał w sytuacji sam na sam Lucę Rigoniego. Na dodatek piłkarz Genoa CFC był zdaniem sędziego asystenta na spalonym. Ostatnie ostrzeżenie dla zespołu z wiecznego miasta.

1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Ocampos.

76'

Lucas Ocampos nie dotarł do dośrodkowania, a za moment Luciano Spalletti dokona pierwszej zmiany w jedenastce AS Roma.

1
72'

Wiele bezpańskich podań u gospodarzy. Giovanni Simeone czeka na piłkę, ale ta najczęściej pada łupem Wojciecha Szczęsnego.

3
70'

Edin Dzeko uniknął spalonego, po czym oddał strzał z ostrego kąta. Futbolówka poszybowała wyraźnie obok bramki Eugenio Lamanny.

68'

Im dłużej trwa rywalizacja, tym więcej jest dyskusji między zawodnikami i wywierania nacisku na sędziego. AS Roma prowadzi, ale jedna akcja może wywrócić sytuację do góry nogami. Stąd zdenerwowanie.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Strootman.

63'

Niebezpiecznie. To znów Edin Dzeko. Bośniak szukał długo miejsca do oddania strzału. Tak długo, że zdążyli nadbiec wszyscy obrońcy Genoa CFC. Skończyło się uderzeniem w boczną siatkę.

62'

Genoa. Schodzi: Nikola Ninković. Wchodzi: Edenilson.

58'

Futbolówka już po przeciwnej stronie boiska. Dośrodkowanie na krótki słupek i Edin Dzeko trafił w słupek po podaniu Radji Nainggolana. Było tak blisko drugiego gola!

55'

Giovanni Simeone nie oddał strzału z bliska, choć zrodziła się taka szansa. Przed polem karnym Genoa CFC był jeszcze Darko Lazović i uderzył tuż obok bramki AS Roma.

53'

AS Roma utrzymuje piłkę na połowie przeciwnika zgodnie z hasłem "najlepszą obroną jest atak".

50'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

50'

Ucierpiał Federico Fazio po przypadkowym ciosie w nos. Stoper AS Roma potrzebuje chwili, by dojść do siebie. Przy okazji na boisku doszło do awanturki.

48'

Niebezpiecznie szybowało dośrodkowanie z rzutu rożnego. Ponownie blisko piłki znalazł się Antonio Ruediger, ale dobrze interweniował Eugenio Lamanna.

47'

Po przerwie gonić wynik musi drużyna z Genoi. Pierwsze dośrodkowanie z okolic narożnika pola karnego wybił Federico Fazio.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Do regulaminowego czasu doliczone 2 minuty.

44'

Diego Perotti zatańczył z piłką przed polem karnym gospodarzy. Za dużo było tam zawodników Genoa CFC, a za mało tych w białych strojach.

42'

Francesco Totti spogląda na murawę bez specjalnego napięcia. Jego ukochany klub prowadzi, a rywale nie są groźni w pobliżu bramki Wojciecha Szczęsnego.

40'

Tym razem sędzia Nicola Rizzoli był pobłażliwy. Nicolas Burdisso również faulował niebezpiecznie, ale w przeciwieństwie do Antonio Ruedigera nie dostał kartki.

1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.

36'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Armando Izzo.

Koszmarna interwencja! Armando Izzo miał wybić piłkę po dośrodkowaniu Emersona Palmieriego, ale wyręczył Diego Perottiego i niefortunnie trafił do własnej bramki. AS Roma na prowadzeniu.

9
1
1
1
2
33'

Isaac Cofie zbiegł z prawego skrzydła przed pole karne AS Roma. Szarża ofensywnego zawodnika Genoa CFC wyglądała obiecująco, ale zakończyła się zbyt skomplikowanym podaniem. Futbolówka poturlała się w rękawice Wojciecha Szczęsnego.

1
1
30'

Na koniec drugiego kwadransa Diego Perotti główkował delikatnie w rękawice rezerwowego bramkarza Genoa CFC. Wciąż bezbramkowo w meczu wicelidera Serie A.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Cofie.

24'

Dobre ustawienie i pewna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Polaka próbował zaskoczyć Lucas Ocampos.

23'

Szybki wypad zawodników Genoa CFC. Ich akcja została sprytnie wypchnięta na lewe skrzydło, skąd dośrodkowanie wybił obrońca AS Roma. Luca Rigoni domagał się jeszcze rzutu karnego, ale bezskutecznie.

21'

Nicolas Burdisso ustawił się idealnie i wyekspediował piłkę po dośrodkowaniu Radji Nainggolana. Od kilkunastu minut próby ataków z obu stron nie kończą się celnymi uderzeniami.

18'

Wojciech Szczęsny zrobił sobie miejsce na przedpolu i złapał dośrodkowanie. Wcześniej bramkarz reprezentacji Polski dobrze włączył się w rozegranie.

3
15'

W końcu konkretny efekt długiego rozegrania AS Roma. Radja Nainggolan próbował przymierzyć do bramki sprzed pola karnego. Pudło.

13'

Antonio Ruediger próbował oddać strzał po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Choć obrońca AS Roma jest słusznego wzrostu, nie dosięgnął piłki. To był drugi korner dla gości z rzędu.

11'

Nieco zbici z pantałyku gospodarze próbowali zbudować pierwszą, niebezpieczną akcję na połowie AS Roma. Wszystko w bezpiecznej odległości od Wojciecha Szczęsnego.

9'

Genoa. Schodzi: Mattia Perin. Wchodzi: Eugenio Lamanna.

6'

Mattia Perin zasygnalizował swojemu sztabowi, że nie jest w stanie pozostać na boisku. Błyskawiczna zmiana bramkarza stanie się faktem lada moment.

3'

Krótko po rozpoczęciu spotkania dłuższa przerwa spowodowana urazem Mattii Perina. Bramkarz Genoa CFC ucierpiał po świetnej interwencji. Perin zatrzymał uderzenia Edina Dzeko oraz Radji Nainggolana.