2:0
Zakończony
Finlandia
90+3'

Teemu Pukki znalazł się w sytuacji sam na sam z Leno, ale górą bramkarz Niemców!

2
1
1
1
1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
89'

Mario Goetze wzięty w kleszcze w polu karnym, w końcu upadł na boisko, ale sędzia nakazał grać dalej. Kontrowersyjna sytuacja.

2
1
1
1
1
88'

Niemcy kontynuują atak pozycyjny, ale widać, że oba zespoły czekają już na ostatni gwizdek.

84'

Gospodarze jeszcze podkręcają tempo i szukają kolejnego gola.

82'

Finlandia. Schodzi: Paulus Arajuuri. Wchodzi: Juhani Ojala.

wchodzi Wchodzi
Juhani Ojala #5
schodzi Schodzi
78'

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Thomas Mueller.

77'

Gol! Strzelił Mesut Oezil.

2:0 dla Niemców! Po akcji kombinacyjnej strzał z ostrego kąta oddał Oezil, piłka otarła się o Arajuuriego i po rękach Hradecky'ego wpadła do siatki.

74'

Płasko z dystansu uderzył Julian Brandt - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Hradecky'ego.

74'

Na trybunach stadionu w Moenchengladbach pojawiło się 30 121 widzów.

72'

Finlandia. Schodzi: Joel Pohjanpalo. Wchodzi: Eero Markkanen.

Eero Markkanen #9
72'

Finlandia. Schodzi: Markus Halsti. Wchodzi: Sakari Mattila.

Sakari Mattila #14
Markus Halsti #15
71'

Obraz gry podobny jak w pierwszej połowie. Częściej w ataku Niemcy, jednak widowisko nie porywa.

65'

Niesamowite! Wydawało się, że Mario Goetze musi zdobyć gola na 2:0, ale jego strzał z 6 metrów fantastycznie zablokował Saksela.

63'

Niemcy. Schodzi: Jonas Hector. Wchodzi: Mesut Oezil.

62'

Krótka przerwa w grze, bo na boisko wbiegł jeden z kibiców, który chciał sobie zrobić zdjęcie ze Schweinsteigerem.

60'

Finlandia. Schodzi: Robin Lod. Wchodzi: Rasmus Schuller.

Rasmus Schuller #11
Robin Lod #8
60'

Finlandia. Schodzi: Jere Uronen. Wchodzi: Janne Saksela.

Janne Saksela #19
Jere Uronen #18
58'

Niemcy. Schodzi: Niklas Suele. Wchodzi: Jonathan Tah.

56'

Z dystansu mocno, ale wprost w ręce Hradecky'ego uderzył Karim Bellarabi.

55'

Gol! Strzelił Max Meyer. Asystował mu Mario Goetze.

Niemcy prowadzą! Z prawego skrzydła dośrodkował Goetze, Volland sprytnie przepuścił piłkę do Meyera i to on trafił do siatki z kilku metrów.

53'

Teraz Mario Goetze nie zamknął płaskiej centry Vollanda.

52'

Teemu Pukki chciał zamknąć płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła, jednak nie sięgnął piłki.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Teemu Pukki miał sporo swobody w niemieckim polu karnym, ale został zablokowany przy próbie dośrodkowania.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Potężny płaski strzał z dystansu oddał Niklas Suele, jednak Lukas Hradecky zachował czujność i wybił piłkę na rzut rożny.

37'

Sprzed pola karnego wysoko nad poprzeczką huknął Max Meyer.

35'

Niemcy w ataku pozycyjnym na połowie przeciwnika.

32'

Mario Goetze miał świetną okazję, minął już w polu karnym Hradecky'ego, ale tak długo zwlekał ze strzałem, że w końcu zablokował go Raitala.

31'

Za nami ponad pół godziny gry i na razie widowisko jest zwyczajnie nudne.

27'

Zapachniało golem samobójczym dla Niemców! Paulus Arajuuri tak przeciął dośrodkowanie Hectora z lewego skrzydła, że po jego interwencji piłka trafiła w słupek.

24'

Max Meyer zagrał w pole karne do Vollanda, ten dośrodkował płasko na 5. metr, ale nie było tam żadnego z Niemców i zagrożenie oddalił Niklas Moisander.

21'

Finowie próbują teraz zaatakować, są jednak bardzo niedokładni.

17'

Po rzucie rożnym nad poprzeczką główkował niepilnowany Shkodran Mustafi.

17'

Bastian Schweinsteiger egzekwował rzut wolny z 24 metrów, jednak uderzył w mur obrońców.

14'

Płasko z 25 metrów uderzył Max Meyer, ale Lukas Hradecky złapał piłkę.

14'

Przyspieszyli Niemcy. Teraz Kevin Volland próbował centrować z prawego skrzydła, ale był blokowany na tyle skutecznie, że nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

10'

Kasper Hamalainen wpadł w pole karne gospodarzy, wycofał piłkę piętą, ale zabrakło wykończenia.

8'

Płaskie dośrodkowanie Brandta z prawej strony pola karnego, ale fińska obrona nie dała się zaskoczyć.

7'

Niemcy mają optyczną przewagę, ale sytuacji wciąż nie stwarzają.

4'

Typowo towarzyski początek, nie ma wysokiego tempa, gra toczy się w środkowej strefie.

20:41

Bastian Schweinsteiger kończy dziś reprezentacyjną karierę. Z tej okazji przed meczem zorganizowano mu oficjalne pożegnanie.