Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

89'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alessio Romagnoli.

87'

Ostatnie ataki w tym spotkaniu. Bardzo gwarno jest na stadionie. Przed momentem kibice ucichli po interwencji Gianluigiego Donnarummy.

2
84'
ZMIANA
81'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Daniele Baselli.

79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Iago Falque.

1
77'

Niekontrolowana piłka w pole karne AC Milan i jedynym zawodnikiem, który mógł ją przejąć był Gianluigi Donnarumma.

1
75'

Andrea Belotti strzelił blisko słupka po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Kibice Torino FC już widzieli piłkę w bramce AC Milan.

1
74'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Andrea Bertolacci. Wchodzi: Juraj Kucka.

70'

Krótko po wejściu na boisko Sasa Lukić przeprowadził dynamiczną akcję na skrzydle. Na tego zawodnika przyjezdni muszą zwrócić uwagę.

1
68'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Mirko Valdifiori. Wchodzi: Sasa Lukić.

65'

Adem Ljajić próbuje zrehabilitować się za fatalne uderzenie z rzutu karnego. Jego kolejną próbę odprowadził wzrokiem Gianluigi Donnarumma.

1
61'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Juan Manuel Iturbe.

63'

Mecz zaczyna się praktycznie od początku. Piłkarze Torino FC muszą mieć do siebie ogromne pretensje, ale próbują zareagować i odzyskać prowadzenie.

1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlos Bacca.

Pewnie wykonana jedenastka i Torino FC musi już zapomnieć o swoim prowadzeniu! Carlos Bacca zdobył gola w drugim meczu ligowym z rzędu.

8
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Rossettini.

Kartonik i rzut karny! AC Milan może doprowadzić do remisu z 11. metra, a powalony w walce o dojście do piłki został Gabriel Paletta.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Obi.

Torino FC
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrea Bertolacci.

Bramka kontaktowa i robi się bardzo interesująco! Joe Hart dwoił się i troił między słupkami, ale po strzale Andrei Bertolacciego piłka zdążyła prekroczyć linię bramkową.

53'

Paolo Tagliavento zobaczył faul Davide Calabrii i obrońca AC Milan musi wracać na własną połowę. Robi to z wyraźnym grymasem na twarzy.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Belotti.

51'

Suso strzelił z rzutu wolnego prosto w nogi przeciwnika, natomiast poprawka Alessio Romagnoliego została zatrzymana przez Joe Harta. Anglik ma ochotę zachować dziś czyste konto.

1
1
50'

Torino FC nie pozwala rozpędzić się swoim przeciwnikom. Może uda się wyrównać z rzutu wolnego, który wywalczyli Rossoneri.

1
47'

Beznadziejne uderzenie zza 16. metra na początek drugiej części spotkania. Pomylił się Giacomo Bonaventura.

1
46'

Piłka ponownie w grze!

1
Czy AC Milan odrobi stratę po przerwie?
Tak
Nie
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli.

42'

Druga próba zdobycia gola kontaktowego w wykonaniu Suso. Joe Hart ponownie wyszedł w powietrze, ale nie musiał interweniować, ponieważ pomocnik AC Milan spudłował z rzutu wolnego.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Moretti.

38'

Piękna interwencja! Joe Hart wyszedł w powietrze w idealnym momencie i sparował nad poprzeczkę piłkę po uderzeniu Suso z dystansu.

1
37'

W polu karnym Torino FC ucierpiał Giacomo Bonaventura i potrzebował kilku chwil, by podnieść się i wrócić do walki.

1
34'

Adem Ljajić nie wykorzystał szansy, by zamknąć spotkanie trzecim golem. To dobrze dla widowiska, ale i tak AC Milan musi zagrać zdecydowanie lepiej, jeżeli marzy o zapunktowaniu.

1
32'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Adem Ljajić!

Gianluigi Donnarumma został w środku bramki i odbił uderzenie Adema Ljajicia z rzutu karnego. Choć było to trudne zadanie, dobitka była jeszcze gorsza niż pierwsza próba!

1
2
31'

Będzie rzut karny, czyli fantastyczna szansa na zdobycie trzeciego gola przez Torino FC. Ignazio Abate dał się nabrać Antonio Barrece i podciął jego nogi!

1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Benassi. Asystował mu Iago Falque.

Torino FC ma dwie bramki przewagi! W potężnym zamieszaniu znów wykazali się Iago Falque oraz Andrea Belotti, a piłkę do siatki skierował Marco Benassi. Sytuację próbowali ratować obrońcy, ponieważ Gianluigi Donnarumma był już na łopatkach.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli.

23'

Andrea Belotti jest coraz bliżej lidera klasyfikacji strzelców Mauro Icardiego. Uskrzydlony trafieniem wrócił na własną połowę i przerwał akcję Rossonerich.

1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Adem Ljajić.

Na pewno teraz Sinisa Mihajlović rozpromieni się. Torino FC jest na prowadzeniu, a wielką pracę przed golem wykonał Iago Falque, który przedarł się między dwoma obrońcami w pole karne, po czym wycofał futbolówkę do Adema Ljajicia. Uderzenie pomocnika trącił po drodze Andrea Belotti i zdobył 14. gola w sezonie.

20'

Kilka minut bez sytuacji podbramkowych. Trener Sinisa Mihajlović nie wygląda na specjalnie zadowolonego z tego, co dzieje się na boisku.

1
16'

Sędzia asystent był przekonany, że Carlos Bacca jest na spalonym, dlatego po gwizdku sędziego Torino FC wznowi grę z własnej połowy boiska.

1
15'

Piłkarze bardziej zainteresowani bronieniem niż na dynamicznym początku spotkania. Futbolówka toczy się blisko koła środkowego.

1
13'

Szansa na powodzenie tego uderzenia nie była duża, co nie zniechęciło Iago Falque, by spróbować. Gianluigi Donnarumma delikatnie podskoczył, ale wiedział, że obędzie się bez interwencji.

1
11'

Zdecydowanie AC Milan stawia na atakowanie lewą stroną boiska. Tam operują Davide Calabria oraz Giacomo Bonaventura.

1
9'

Nieudana akcja zespołu z Mediolanu na lewym skrzydle, ale dzięki sędziemu asystentowi Davide Calabria mógł jeszcze wznowić grę wrzutem z autu.

1
7'

Błyskawicznie gra przeniosła się na przeciwną stronę boiska i Gianluigi Donnarumma musiał gasić pożar daleko od własnej bramki. Atakował Andrea Belotti. Dużo się dzieje!

1
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została wybita za krótko, co umożliwiło oddanie strzału Davide Calabrii. Futbolówka ominęła spojenia słupka z poprzeczką.

1
4'

Gianluigi Donnarumma nie ma już stuprocentowego zaufania do Gabriela Paletty i wybiegł na przedpole, by asekurować stopera AC Milan.

1
3'

Przechwyt Torino FC na prawej stronie i Joel Obi miał szansę na zdobycie gola. Było w tym dużo przypadku, ponieważ Gabriel Paletta kopnął piłkę prosto w pomocnika i ta nieomal zaskoczyła Gianluigiego Donnarummę.

1
20:10

Piłkarze wyszli z szatni na murawę w Turynie. Gospodarze w bordowych strojach, natomiast przyjezdni na biało. Kapitanami są Emiliano Moretti oraz Ignazio Abate.

Kto wygra mecz?
Torino FC
AC Milan
1
20:10

W grudniu drużyna z Mediolanu zdobyła Superpuchar Włoch. Od tego czasu odniosła dwa zwycięstwa.

20:10

Na zakończenie 20. kolejki Serie A dojdzie do pojedynku Torino FC z AC Milan. W czwartek kluby spotkały się w Pucharze Włoch i było to dziwne spotkanie. Przed przerwą rządziła była drużyna Kamila Glika, po przerwie Rossoneri i to oni awansowali do ćwierćfinału.