Lazio Rzym
90'

Do regulaminowego czasu doliczone 3 minuty.

88'

Marko Pjaca nie wszedł na boisko, by statystować. Pierwsza akcja zmiennika zakończona niecelnym strzałem po podaniu Juana Cuadrado.

87'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Marko Pjaca.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo.

82'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Tomas Rincon.

80'

Gonzalo Higuain dostał podanie na 16. metrze przed bramką Lazio Rzym. Jednego defensora wymanewrował, ale w tym czasie nadbiegli dwaj następni i nie pozwolili na oddanie strzału.

77'

Sergej Milinković-Savić dopadł do piłki w polu karnym Juventusu Turyn i to była bardzo dobra szansa na zdobycie gola. Trochę zdezorientowany był piłkarz Lazio Rzym.

72'

Federico Marchetti wybiegł na przedpole i sprzątnął piłkę sprzed nosa rozpędzonego Mario Mandzukicia.

70'

Patric nie zmieścił się ze swoim rajdem w boisku. Obrońca Lazio Rzym akceptuje decyzję sędziego i wraca na własną połowę, by zatrzymać akcję Juventusu Turyn.

68'

Trener Simone Inzaghi wykorzystał komplet zmian, natomiast Massimiliano Allegri nie zmienia sprawdzonego wyboru.

66'

Lazio. Schodzi: Cristiano Lombardi. Wchodzi: Alessandro Murgia.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Murgia #96
schodzi Schodzi
64'

Nieco zdezorganizowany jest po przerwie Juventus Turyn. Przeciwnik przyspieszył i widowisko jest zdecydowanie bardziej wyrównane.

1
61'

Paulo Dybala! Po przerwie mógł już skompletować hat-tricka. Tymczasem drugie uderzenie napastnika Juventusu Turyn ominęło bramkę Lazio Rzym.

60'

Lazio. Schodzi: Lucas Biglia. Wchodzi: Filip Djordjević.

60'

Lazio. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Jordan Lukaku.

57'

Szybko zrewanżował się Kwadwo Asamoah. W polu karnym zastawił piłkę, a Cristiano Lombardi odbił się od defensora Juventusu Turyn jak piłka z kauczuku.

55'

Kwadwo Asamoah próbował przedrzeć się środkiem pola. Dał się dogonić, a następnie przewrócić przeciwnikowi.

53'

Paulo Dybala mógł zacząć drugą połowę tak jak pierwszą. Płaskie uderzenie obok bramki Lazio Rzym, a przecież Mario Mandzukić liczył na podanie młodego napastnika.

52'

Rzymianie próbują znaleźć podaniem Ciro Immobile. Ich napastnik ma jednak problem z dojściem do piłki. Uderzył więc Felipe Anderson prosto w Gianluigiego Buffona.

1
49'

Sami Khedira gra po przerwie w czepku. To konsekwencja zderzenia z Giorgio Chiellinim z końcówki pierwszej części meczu.

1
47'

Nie ma nic do stracenia drużyna Simone Inzaghiego. Mocne otwarcie drugiej połowy w jej wykonaniu i Leonardo Bonucci musiał blokować dośrodkowanie Stefana Radu.

2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
komentarz

Stara Dama blisko kolejnego zwycięstwa na własnym stadionie.

2
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
44'

Wystartowali do jednej piłki Sami Khedira i Giorgio Chiellini. Niebezpieczne zderzenie głową i podwójne obalenie w polu karnym Juventusu Turyn.

2
1
42'

Leonardo Bonucci! Co za akcja. Obrońca Juventusu Turyn wbiegł w środek pola karnego Lazio Rzym i nieomal wpakował piłkę do bramki po płaskim dośrodkowaniu Gonzalo Higuaina. Szarża jak najlepszego skrzydłowego.

2
40'

Coraz bliżej przerwa w Turynie. Zerwali się kilkakrotnie piłkarze Lazio Rzym, ale obecnie w posiadaniu piłki są gospodarze i szukają miejsca na oddanie strzału.

1
36'

Dwa rzuty rożne dla Lazio Rzym. Wrzutka przed pole karne do Felipe Andersona, którego bardzo optymistyczne uderzenie trafiło w nogi stopera Juventusu Turyn.

1
34'

Stephan Lichtsteiner jest z siebie bardzo zadowolony. Obrońca Juventusu Turyn wyczuł moment, w którym wykonać wślizg i zatrzymać szarżującego na skrzydle przeciwnika.

1
31'

Pomylił się Giorgio Chiellini i swojego defensora musiał asekurować Gianluigi Buffon, ponieważ już nadbiegał Sergej Milinković-Savić.

1
29'

Po drugiej wrzutce z rzutu wolnego Gonzalo Higuain główkował do bramki Lazio Rzym. Tym razem nie ma gola, ponieważ sędzia asystent zauważył minimalnego spalonego.

1
28'

Marco Parolo wrócił we własne pole karne i wybił dośrodkowanie Paulo Dybali z rzutu wolnego. Za moment Juventus Turyn będzie mieć szansę na ponowienie.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Ciro Immobile.

1
1
23'

Przechwyty Lazio Rzym w środku pola, po których Sergej Milinković-Savić miał miejsce i czas, by uderzyć zza pola karnego. Piłka przeleciała pół metra obok słupka.

21'

4. drużyna w tabeli Serie A nie jest w stanie realnie zagrozić niepokonanemu na własnym stadionie liderowi. Na dodatek zdążyła stracić dwa gole.

1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu.

1
1
16'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Juan Cuadrado.

Szybka akcja Juventusu Turyn zaowocowała drugim golem. Piłka powędrowała na prawe skrzydło do Stephana Lichtsteinera, a następnie Juana Cuadrado. Płaskie zagranie Kolumbijczyka zwieńczył strzałem z bliska do siatki Gonzalo Higuain. Doświadczony napastnik potwierdził patent na Lazio Rzym!

13'

Bez stresu obserwują turyńczycy akcje Lazio Rzym. Drużyna ze stolicy Włoch jeszcze nie miała nawet jednego podania otwierającego w pole karne.

11'

Lazio Rzym próbuje wrócić do gry. Seria podań w centrum boiska nie została zakończona strzałem. Gianluigi Buffon spokojnie podreptał po futbolówkę.

1
1
8'

Przerwa w grze spowodowana urazem Wallace'a. Obrońca Lazio Rzym potrzebował kilku chwil, by dojść do siebie po mocnym zderzeniu.

1
5'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Mario Mandzukić.

Chorwacko-argentyńska akcja zakończona pięknym trafieniem na 1:0! Mario Mandzukić zgrał piłkę do nadbiegającego Paulo Dybali, a ten pięknym strzałem nie dał szans Federico Marchettiemu.

4'

Spokojnie ustawił się Gianluigi Buffon i złapał piłkę po dośrodkowaniu Sergeja Milinković-Savicia. Zagranie w pole karne Juventusu Turyn było zbyt głębokie.

3'

Piłka na połowie Lazio Rzym i agresywnie atakują Biancocelesti, by nie pozwolić faworytowi rozpędzić się. Poradzili sobie goście z dośrodkowaniem z rzutu wolnego.