1:1
Zakończony
US Palermo
90+3'

Piłkarz stojący w murze podbił futbolówkę, a ta po uderzeniu z rzutu wolnego ominęła bramkę US Palermo. Po chwili Lorenzo Insigne nie zdobył gola z trzech metrów!

2
4
90+1'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

2
2
90+1'

Palermo. Schodzi: Ilija Nestorovski. Wchodzi: Toni Sunjić.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ilija Nestorovski #30
1
1
90'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Edoardo Goldaniga. Wślizg stopera US Palermo był zdecydowanie zbyt brutalny!

4
1
87'

Leonardo Pavoletti strzelił płasko z 16. metra. Tym razem Josip Posavec ustawił się właściwie na linii bramkowej i nie przepuścił piłki.

1
83'

Raul Albiol wbiegł w pole karne przyjezdnych przy okazji rzutu rożnego. Nie pomógł jednak drużynie, ponieważ główkował nad poprzeczką.

1
81'

Iwajło Czoczew ruszył środkiem pola i zatrudnił Pepe Reinę po ponad godzinie bezczynności. Doświadczony bramkarz zatrzymał strzał z dystansu.

1
78'

Krótka przerwa w grze spowodowana kontuzją. Rozgrzewają się piłkarze rezerwowi US Palermo, ale chyba wymuszona zmiana nie będzie konieczna.

1
76'

Josip Posavec wrócił do gry! Dobra interwencja bramkarza US Palermo. Sparował piłkę na korner po strzale Piotra Zielińskiego. Brawo dla Polaka za decyzję.

1
73'

Brak ognia, elementu przyspieszenia w akcjach SSC Napoli. Od kilku minut Josip Posavec nie musiał interweniować i miał czas, by pozbierać się po swoim błędzie.

2
70'

Remis nie jest wynikiem, który odpowiada SSC Napoli. Po wyrównaniu szuka miejsca, z którego zdobędzie zwycięskiego gola.

1
66'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Piotr Zieliński.

To jest nie do wiary! Josip Posavec, który bronił jak w transie w kosmicznych sytuacjach, przepuścił piłkę do bramki między nogami po strzale Driesa Mertensa. Belgowi podał Piotr Zieliński.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Mato Jajalo.

2
1
63'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Leonardo Pavoletti.

62'

Akcja wprowadzonego na boisko Haitama Aleesamiego i korner dla US Palermo. W pierwszej połowie gospodarze mieli duży problem po stałym fragmencie, a tym razem się wybronili.

1
60'

Palermo. Schodzi: Aleksandar Trajkovski. Wchodzi: Haitam Aleesami.

Haitam Aleesami #19
Aleksandar Trajkovski #8
2
57'

Piłka szybowała w okienko bramki US Palermo. Nie przysnął na posterunku Josip Posavec i jeszcze raz uniemożliwił Napoli wyrównanie. Tylko korner dla faworyta.

1
54'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

53'

Lorenzo Insigne wstrzelił piłkę w pole bramkowe zespołu z Sycylii. Nie było tam tym razem Driesa Mertensa, by zakończyć atak strzałem.

2
51'

Młody Chorwat stojący w bramce US Palermo irytuje kibiców i zawodników z Neapolu. Może być bohaterem tego spotkania, jeżeli goście zapunktują.

2
48'

Dries Mertens z pierwszą szansą na wyrównanie po przerwie. Świetnie obrócił się z piłką i przymierzył w okienko bramki US Palermo, ale Josip Posavec interweniował perfekcyjnie.

1
48'

Do ataku przystępują gospodarze. To nie zaskoczenie. Ciekawe, co Maurizio Sarri przekazał swoim podopiecznym w szatni po nieudanej, pierwszej połowie.

1
46'

Piłka ponownie w grze.

1
45+1'

Jose Callejon znakomicie wycofał piłkę po crossowym podaniu. Dopadł do niej Dries Mertens i strzelił, ale zbyt pochopnie i prosto w nogę rozpaczliwie interweniującego defensora.

45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

42'

Jeszcze jedna próba Driesa Mertensa. Szybko wbiegł w pole karne przeciwnika, po czym huknął metr obok spojenia słupka z poprzeczką. W ten sposób od bramki Josip Posavec.

39'

Zaplątali się Lorenzo Insigne oraz Dries Mertens i umożliwili interwencję Josipowi Posavecowi. Bohater pierwszej połowy intuicyjnie wybił piłkę prawą nogą.

37'

Nieudany wypad zespołu z Neapolu. Musi poszukać nowych rozwiązań, ponieważ US Palermo raz lepiej, raz gorzej, ale radzi sobie z atakami oskrzydlającymi.

1
33'

Po faulu Bruno Henrique gospodarze mieli rzut wolny. Długie zamieszanie i sytuację wyjaśnił Giuseppe Pezzella, który był blisko Jose Callejona.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Henrique.

28'

Kolejna interwencja Josipa Posaveca na przedpolu. Bramkarz US Palermo zderzył się niebezpiecznie z Giuseppe Pezzellą i potrzebuje czasu, by dojść do siebie.

1
25'

Bardzo groźne podanie od Jose Callejona w kierunku Driesa Mertensa przeciął Josip Posavec. Aktywny i czujny jest od początku widowiska bramkarz US Palermo.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Robin Quaison.

1
22'

Andrea Rispoli już raz dośrodkował niebezpiecznie w pole karne SSC Napoli. Tym razem przerzucił piłkę ponad głowami wszystkich oczekujących zawodników.

1
21'

Oddalili grę od własnej bramki piłkarze US Palermo. Nawet spróbowali zaatakować, ale Nikola Maksimović nie pozwolił Robinowi Quaisonowi na dużo.

1
19'

Praktycznie 21 zawodników stłoczonych na połowie przedostatniego zespołu Serie A. Mocno zagęszczają strefę przed własnym polem karnym przyjezdni.

2
16'

Josip Posavec zrobił trzy kroki do przodu i złapał piłkę po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne. Dotychczas bramkarz US Palermo nie myli się.

1
14'

Kolejne wrzutki w szesnastkę US Palermo. Uskrzydleni prowadzeniem koledzy Thiago Cionka dwoją się i troją w obronie, ale czy wytrzymają napór SSC Napoli?

2
13'

Faul w bocznym sektorze boiska i SSC Napoli miało szansę na zdobycie gola po rzucie wolnym. Dobrze ustawili się przyjezdni i zneutralizowali zbyt płaskie dośrodkowanie.

2
10'

Podanie w pole karne do Driesa Mertensa, po którym Belg dobrze zabrał się i oddał strzał lewą nogą. Josip Posavec zostawił nogę i odbił futbolówkę na poprzeczkę!

2
8'

Interesująco zaczął się mecz w Neapolu. Marek Hamsik już próbował wyrównać, ale bezskutecznie i od bramki Josip Posavec.

3
1
6'

Gol! Strzelił Ilija Nestorovski. Asystował mu Andrea Rispoli.

Sprytnie to sobie wymyślili piłkarze US Palermo i niespodziewanie prowadzą 1:0! Po rzucie rożnym przerzucili grę na drugą stronę boiska, skąd dośrodkowanie posłał Andrea Rispoli. Autorem gola Ilija Nestorovski, który z bliska główkował mocno do siatki!

US Palermo
4
6
5'

Niezła riposta US Palermo. W pole karne gospodarzy wpadł Robin Quaison i obił piłkę o przeciwnika. W ten sposób jego drużyna wywalczyła pierwszy korner w tym spotkaniu.

1
2'

Pierwsze podania do zawodników ofensywnych SSC Napoli. Jose Callejon nie znalazł miejsca, by rozpędzić się na prawym skrzydle, ale pewnie spróbuje jeszcze nie raz, nie dwa.

2
1
20:22

Kibice musieli trochę poczekać na zawodników. W końcu aktorzy widowiska wynurzyli się z szatni i za moment rozpoczną walkę o ostatni komplet punktów w 22. kolejce Serie A.