Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

3
1
87'

Nie są w stu procentach zadowoleni Gonzalo Higuain oraz Mario Mandzukić. Obaj chcą zdobyć w tym spotkaniu gola. Przed momentem Chorwat strzelił obok bramki Interu Mediolan.

2
1
86'

Ruszył Gonzalo Higuain i próbował oddać strzał z kilkunastu metrów. Nie wymanewrował defensora, ale przynajmniej zdobył korner dla Juventusu Turyn.

1
1
85'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Daniele Rugani.

82'

Do czasu dobrze wyglądała akcja indywidualna Jeisona Murillo. Do momentu, w którym oddał strzał. Znacznie gorszy niż rodaka Juana Cuadrado.

2
1
79'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Rodrigo Palacio.

76'

Szuka, próbuje Inter Mediolan, ale ma problem z uruchomieniem swojego najbardziej efektywnego zawodnika Mauro Icardiego. Stoperzy Juventusu Turyn radzili sobie nie z takimi asami.

3
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgio Chiellini.

1
4
71'
70'

Paulo Dybala podbiegł do szkoleniowca i wysłuchał wskazówki przed końcówką spotkania. Juventus Turyn jest coraz bliżej zdobycia kompletu punktów.

1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sami Khedira.

Juventus FC
5
2
65'

Roberto Gagliardini ma nosa. Znów był blisko piłki i miał szansę skierować ją z bliska do siatki. Blisko 22-latka znalazł się Leonardo Bonucci i kapitalnie interweniował.

3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

Juventus FC
2
4
62'

Poukładała sobie mecz Stara Dama i trzyma go w garści. Po przerwie sprawnie atakuje pozycyjnie i nie pozwala złapać rytmu Interowi Mediolan.

2
60'

Po centrze z rzutu rożnego wyskoczył najwyżej Roberto Gagliardini. Bardzo często strzela ten zawodnik, ale wciąż bezskutecznie. Tym razem spudłował.

1
58'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Eder.

54'

Podanie do Miralema Pjanicia. Pomocnik Juventusu Turyn strzelił bez chwili zawahania w kierunku krótkiego słupka. Samir Handanović zdążył wyciągnąć dłoń i uniemożliwić zdobycie gola.

2
53'

Stephan Lichtsteiner oddał piłkę za darmo Interowi Mediolan. To miało być chyba dośrodkowanie, ale na sto procent wie to tylko obrońca Juventusu Turyn.

2
3
52'

Po rozmowie z trenerem Juventus Turyn gra nieco inaczej. Nie ma już ochoty na ryzykowną wymianę ciosów jak w pierwszej połowie.

1
50'

Szanują piłkę gospodarze. Po rozważnej wymianie podań Sami Khedira spróbował zaskoczyć Samira Handanovicia strzałem z dystansu. Rykoszet i rzut rożny dla mistrza Włoch.

2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić.

2
7
Czy Inter Mediolan odrobi stratę gola po przerwie?
4
5
46'

Piłka ponownie w grze. Czas na drugą połowę!

4
20:17

Piękna bramka Juana Cuadrado i Stara Dama jest bliżej zwycięstwa.

11
2
45'

Doliczona minuta.

1
2
45'

Gol! Strzelił Juan Cuadrado.

Juventus Turyn strzelił gola do szatni! Siła uderzenia Juana Cuadrado była nieprawdopodobna! Cudem siatka nie została rozerwana przez południowca, który huknął prostym podbiciem z 25. metra. Cudowne trafienie podsumowało pasjonującą pierwszą połowę.

Juventus FC
32
8
44'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Medel.

3
3
41'

Mario Mandzukić wygrał pojedynek z Gary'm Medelem i główkował z ostrego kąta obok bramki Interu Mediolan. Chilijczyk ma dużo do powiedzenia sędziemu po starciu z Chorwatem. Pewnie skończy się to kartonikiem.

1
38'

Coraz mocniej pachnie zmianą wyniku. Mauro Icardi był o sekundę za późno w miejscu akcji, by wbić piłkę do bramki po płaskim dośrodkowaniu Ivana Perisicia.

3
37'

Gianluigi Buffon wygrał ten pojedynek ustawieniem. Gdyby stał w innym miejscu, miałby problem z odbiciem strzału Ivana Perisicia. Dobić piłkę próbował Mauro Icardi i zdaniem Argentyńczyka, został zatrzymany faulem. Sędzia nie przyznał jednak Interowi Mediolan rzutu karnego.

2
36'

Podanie prostopadłe i wystartował do niego Gonzalo Higuain. Piłka uciekła w objęcia Samira Handanovicia i Argentyńczyk musiał opuścić pole karne Interu Mediolan.

1
35'

Stephan Lichtsteiner zgubił piłkę blisko linii bocznej i sędzia Nicola Rizzoli przyznał wrzut z autu przyjezdnym. Nie był pocieszony Massimiliano Allegri.

1
33'

Co najważniejsze, obie jedenastki mają apetyt na atakowanie. Inter Mediolan nie wybrał defensywnej taktyki i często zbliża się w okolicę, której pilnuje Gianluigi Buffon.

1
1
30'

Ekspresowo gra została przeniesiona pod przeciwną bramkę i gdyby tylko Gonzalo Higuain trafił czysto w piłkę, Samir Handanović znalazłby się w poważnych opałach.

1
28'

Gianluigi Buffon ustawił się idealnie i chwycił piłkę po drugim dziś uderzeniu Roberto Gagliardiniego. Po chwli Danilo D'Ambrosio sfaulował bezpardonowo Juana Cuadrado.

1
2
26'

Danilo D'Ambrosio walczył do końca, by zatrzymać piłkę w obrębie boiska po głębokim dośrodkowaniu. Nie udało się. I futbolówka, i skrzydłowy Interu Mediolan wypadli poza plac.

2
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

10
22'

Najlepsza szansa Interu Mediolan na zdobycie gola. Gianluigi Buffon został w blokach i tylko obserwował jak piłka po płaskim uderzeniu Joao Mario minęła mininalnie słupek.

2
21'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego, przez co jedno wielkie nic wynikło z rzutu wolnego Juventusu Turyn. Grę wznowi wykopem Samir Handanović.

1
2
18'

Piłkarze z Mediolanu wygrali przebitkę po rzucie rożnym i Roberto Gagliardini miał możliwość oddania strzału. To nie była wygodna pozycja i środkowy pomocnik przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
2
17'

Uspokoili sytuację przyjezdni i wymienili podania na obrzeżach pola karnego Juventusu Turyn. Nieudana interwencja Leonardo Bonucciego po dośrodkowaniu Antonio Candrevy i Inter Mediolan ma korner.

2
1
15'

Samir Handanović przejął bezpańskie podanie i oddał futbolówkę swoim defensorom. Ci mieli problem z wysokim pressingiem Juventusu Turyn.

12'

Ani chwili wytchnienia na początku widowiska. Paulo Dybala zmarnował drugą szansę na zdobycie gola. Tym razem nie nadział się na Samira Handanovicia, a miękkim strzałem trafił w poprzeczkę!

1
2
11'

Podanie na wolne pole do Juana Cuadrado. Niepotrzebnie ścinał do środka zamiast spróbować pognać prosto w kierunku bramki Interu Mediolan. Było tam dużo miejsca.

10'

Gonzalo Higuain zatrzymany przez Gary'ego Medela. Piłka trafiła jeszcze do innego Argentyńczyka Paulo Dybali, który nie znalazł miejsca do oddania strzału.

1
9'

Samir Handanović wyszedł na czas przed własną bramkę i przeciął podanie. Od początku spotkania jest skoncentrowany bramkarz Interu Mediolan i pokazuje gospodarzom, że nie będzie łatwo go pokonać.

1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva.

5
2
5'

Juan Cuadrado dośrodkował z prawego skrzydła w kierunku Gonzalo Higuaina. Wrócił na czas jeden z trzech, środkowych obrońców Interu Mediolan Gary Medel.

3'

Odpowiada Stara Dama i Samir Handanović interweniował po raz pierwszy. Paulo Dybala strzelał i celnie, i efektownie nożycami, ale nie zaskoczył doświadczonego bramkarza Interu Mediolan!

1
2'

Aktywnie rozpoczął Inter Mediolan. Pierwsze podanie posłane w pole karne Juventusu Turyn, więc Leonardo BonucciGiorgio Chiellini musieli się szybko zorganizować.

Czy Inter Mediolan zapunktuje na stadionie Juventusu Turyn?
4
3
20:17

Trener Massimiliano Allegri ponownie wystawił trzech nominalnych napastników. W jedenastce Juventusu Turyn są Gonzalo Higuain, Paulo Dybala oraz Mario Mandzukić.

20:17

Ławka rezerwowych Juventusu Turyn: Neto, Emil Audero - Dani Alves, Daniele Rugani, Medhi Benatia, Kwadwo Asamoah, Claudio Marchisio, Tomas Rincon, Stefano Sturaro, Rolando Mandragora, Marko Pjaca.

1
20:17

Ławka rezerwowych Interu Mediolan: Juan Pablo Carrizo - Marco Andreolli, Geoffrey Kondogbia, Rodrigo Palacio, Jonathan Biabiany, Cristian Ansaldi, Ever Banega, Davide Santon, Eder, Yuto Nagatomo, Gabriel Barbosa, Andrea Pinamonti.

1
20:17

Pojedynki Juventusu Turyn z Inter Mediolan są nazywane derbami Italii. Dziś Stara Dama to niepokonany na swoim stadionie lider, a Inter Mediolan ma za sobą siedem ligowych zwycięstw z rzędu. Drużyna Stefano Pioliego chce jako pierwsza zapunktować w Turynie.