Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jose Ernesto Sosa.

87'

Gianluca Lapadula blisko bramki, przed nim jedynie Emiliano Viviano i to wręcz nieprawdodpodobne, że golkiper Sampdorii Genua zatrzymał piłkę! Fenomenalna interwencja.

2
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Ernesto Sosa.

83'

Mocne wstrzelenie z ostrego kąta i Emiliano Viviano musiał zatrzymać pędzącą piłkę. Na szczęście dla Sampdorii Genua zrobił to wyraźnie przed linią bramkową.

1
80'
ZMIANA
79'
ZMIANA
77'

Juraj Kucka zatańczył na lewym skrzydle i wystawił piłkę Suso. Uderzenie daleko od spojenia słupka z poprzeczką.

1
75'

Kwadrans pozostał gospodarzom na odrobienie strat. Sampdoria Genua już stłoczona w jedenastku w pobliżu pola karnego, dlatego trudno jest się przebić.

2
72'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Carlos Bacca. Wchodzi: Gianluca Lapadula.

72'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Mario Pasalić. Wchodzi: Ignazio Abate.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Muriel.

Luis Muriel zmylił bramkarza AC Milan i delikatnym strzałem zamienił rzut karny w gola! Sampdoria Genua jest blisko zwycięstwa w Mediolanie!

8
7
68'

Nie ma żadnych wątpliwości. To było widać gołym okiem! Rzut karny dla Sampdorii Genua! Gabriel Paletta sfaulował w szesnastce Fabio Quagliarellę.

2
3
67'

Niewiele pokazuje po przerwie Sampdoria Genua w ataku. W poprzednim spotkaniu z AS Roma, a także w pierwszej połowie obecnego, atakowała częściej i odważniej.

1
65'

Suso miał ambitny plan, w którym uderzy do bramki z dystansu. Piłka w ostatnim momencie trochę zmieniła kierunek lotu i zaskoczyła ofensywnego zawodnika z Mediolanu.

1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Juraj Kucka.

61'

Jose Ernesto Sosa posłał piłkę z 30. metra w kierunku innej planety układu słonecznego. Musi wracać na ziemię pomocnik AC Milan, jeżeli chce zmienić wynik.

1
60'

58'

Mario Pasalić trochę zmienił strefę boiska. Obecnie więcej pojedynków z Bartoszem Bereszyńskim toczy Gerard Deulofeu. Tymczasem Chorwat huknął z dystansu pół metra obok słupka!

2
1
56'

Andrea Bertolacci wbiegł w pole karne Sampdorii Genua. Było tam tylu obrońców, że prawie niemożliwe było oddanie strzału. Zgodnie z przewidywaniami pomocnik AC Milan wpadł w sidła.

1
53'

Uderzenie Mario Pasalicia odbiło się rykoszetem i AC Milan miał jeszcze rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika boiska próbował spożytkować Carlos Bacca, którego strzał przewrotką nie był idealny.

1
50'

Bardzo dobry przechwyt i to był Karol Linetty. Po odbiorze reprezentanta Polski piłka została przetransportowana w szesnastkę AC Milan, skąd Dennis Praet strzelił w rękawice Gianluigiego Donnarummy.

4
48'

Słupek! Sampdoria Genua ma coraz więcej szczęścia. Gerard Deulofeu dopadł do piłki sparowanej przez Emiliano Viviano i pomylił się o centymetry. Dobitka nie powiodła się dwóm następnym gospodarzom.

1
1
47'

Wymiana podań przed polem karnym AC Milan. Jej ostatnim ogniwem był Carlos Bacca, który chciał wybiec sam na sam z Emiliano Viviano. Nie pozwolił na to stoper Sampdorii Genua.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
Czy AC Milan sforsuje obronę Sampdorii Genua po przerwie?
Tak
Nie
2
45'

Doliczona minuta.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Bacca.

43'

Bartosz Bereszyński uruchomił podaniem Dennisa Praeta, który niepotrzebnie pchał się z futbolówką w kierunku chorągiewki. Niewiele tam zdziałał.

1
2
40'

Składna wymiana podań Sampdorii Genua, po której Bruno Fernandes miał wystarczająco dużo miejsca, żeby oddać strzał zza pola karnego. Wyraźne pudło!

1
38'

Gerard Deulofeu strzelił sprzed pola karnego. Miał szczęście Emiliano Viviano, że piłka turlała się w środek bramki, ponieważ był zasłonięty przez gąszcz zawodników.

1
37'

Suso wbiegł z prawej flanki w pole karne Sampdorii Genua. Był już blisko królestwa Emiliano Viviano i postanowił podać w pole bramkowe do Mario Pasalicia. Tego ostatniego świetnie pilnuje Bartosz Bereszyński!

1
35'

AC Milan ma apetyt na zmianę wyniku jeszcze przed przerwą. Pokazał się Carlos Bacca i wywalczył korner dla Rossonerich. Dośrodkowanie Juraja Kucki wybili nie bez problemu przyjezdni.

1
32'

Jose Ernesto Sosa pojawił się na prawej stronie boiska. Zrobił tam przewagę na korzyść AC Milan, jednak dośrodkował prosto w nogę defensora Sampdorii Genua.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Torreira.

1
1
29'

Coraz lepsze uderzenia w Mediolanie! Kolejny pojedynek Andrea Bertolacci kontra Emiliano Viviano i ponownie dobrze interweniował bramkarz z Genui. Tylko korner dla AC Milan.

1
27'

Mario Pasalić przedarł się środkiem boiska i sprawdził czujność Emiliano Viviano uderzeniem sprzed szesnastki. Świetnie ustawił się bramkarz Sampdorii Genua.

1
25'

Zakotłowało się w polu karnym AC Milan. Gianluigi Donnarumma bronił dwa uderzenia. Groźniejsze oddał Karol Linetty! Polak miał przed oczami jedynie młodego bramkarza i trafił w jego wyciągniętą dłoń.

3
23'

Suso został zablokowany, ale nadbiegł jeszcze Andrea Bertolacci i swoim strzałem przebił się przed linię obrońców Sampdorii Genua. Przyjezdnych ratował Emiliano Viviano.

1
21'

Wyrównane spotkanie, w którym królują piłkarze defensywni. Zawsze w ostatnim momencie zablokują albo maksymalnie utrudnią oddanie strzału, stąd bezbramkowy wynik.

1
19'

Zablokowany Luis Muriel! Chwilę wcześniej w pole karne gospodarzy przedzierał się Dennis Praet, ale również miał blisko siebie obrońców AC Milan.

1
17'

Świetna interwencja Bartosza Bereszyńskiego. W polu karnym wygarnął piłkę Mario Pasaliciowi, a ta musnęła jeszcze nogę przeciwnika i AC Milan nie miał nawet rzutu rożnego.

1
2
16'

Mario Pasalić podał do Andrei Bertolacciego na małej przestrzeni. Ten drugi próbował zaskoczyć Emiliano Viviano płaskim strzałem, ale trafił w nogę przeciwnika.

1
15'

Karol Linetty zbiegł ze środka pola na lewe skrzydło i próbował przebić się mimo dwóch przeciwników. Nie udało się i AC Milan miał szansę na skontrowanie Sampdorii Genua.

4
13'

Bezpańskie podanie w pole karne AC Milan i młody bramkarz Gianluigi Donnarumma nie miał konkurenta do przejęcia piłki.

1
10'

Sampdoria Genua przeszła do ataku. Płaski strzał z dystansu zatrzymał Gianluigi Donnarumma. Przyjezdni mieli jeszcze korner i strzał próbował oddać Matias Silvestre.

1
7'

Zbyt krótko wybite dośrodkowanie z rzutu wolnego, więc AC Milan mógł się poprawić. Uderzenie z dystansu zostało odprowadzone poza boisko przez Emiliano Viviano.

1
5'

Piłka częściej w okolicy pola karnego Sampdorii Genua. AC Milan próbuje zepchnąć zawodników w białych strojach z niebieskimi akcentami pod własną bramkę.

1
2'

W ostatnim momencie do podstawowego składu Sampdorii Genua wskoczył Karol Linetty. Kontuzji na rozgrzewce doznał Edgar Barreto. Na boisku są więc dwaj Polacy.

4
12:13

Sędzia: Marco Guida.

2
2
12:13

Ławka rezerwowych Sampdorii Genua: Christian Puggioni, Titas Krapikas - Dodo, Daniel Pavlović, Ricardo Alvarez, Karol Linetty, Angelo Palombo, Luca Cigarini, Filip Djuricić, Patrick Schick, Ante Budimir.

2
2
12:13

Ławka rezerwowych AC Milan: Marco Storari - Ignazio Abate, Davide Calabria, Gustavo Gomez, Leonel Vangioni, Keisuke Honda, Manuel Locatelli, Matias Fernandez, Andrea Poli, Gianluca Lapadula, Lucas Ocampos.

2
11:51

Gospodarze powinni uważać na Sampdorię Genua, która tydzień temu zwyciężyła 3:2 z AS Roma. Piłkarze rozpoczęli rozgrzewkę.

1
11:51

AC Milan nie prezentował się dobrze w końcówce stycznia jakby zeszło z niego powietrze po zdobyciu Superpucharu Włoch. Spróbuje wrócić do zwyciężania. Przeciwnikiem Rossonerich będzie Sampdoria Genua, w której jedenastce jest Bartosz Bereszyński.