90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
89'

Łukasz Skorupski nie pozwolił na zdobycie gola Roberto Gagliardiniemu. Genialny refleks bramkarza Empoli FC po uderzeniu głową pomocnika Interu Mediolan!

84'

Cristian Ansaldi wybrał się pod pole karne przeciwnika. Zmiennik umówił się chyba na taką akcję z Gabrielem Barbosą na ławce rezerwowych. Planu nie zaoprobował Łukasz Skorupski i złapał piłkę.

80'

Inter. Schodzi: Eder. Wchodzi: Andrea Pinamonti.

wchodzi Wchodzi
Andrea Pinamonti #99
schodzi Schodzi
76'

Empoli. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Miha Zajc.

Miha Zajc #17
75'

Kwadrans do końca widowiska. Siła złego na jednego na połowie Interu Mediolan i Omar El Kaddouri musiał pogodzić się ze stratą piłki. Za moment druga zmiana w obozie gości.

70'

Geoffrey Kondogbia znalazł odrobinę wolnego miejsca i zdecydował się na strzał. Przed jego oczami wyrośli jednak piłkarze w białych strojach i zatrzymali futbolówkę.

68'

Długo krążyła piłka po obrzeżach pola karnego Empoli FC. Cała akcja zakończyła się nieudaną wrzutką Rodrigo Palacio.

63'

Samir Handanović wpadł do bramki, ale nie pozwolił, by to samo stało się z futbolówką. Nie zawodzą w tym spotkaniu golkiperzy obu drużyn.

61'

Rodrigo Palacio rozpędził się na lewej stronie boiska. Na dośrodkowanie Argentyńczyka czekał Eder, którego uprzedził Łukasz Skorupski.

57'

Coraz swobodniej Inter Mediolan. Łukasz Skorupski próbuje zmotywować swoich partnerów do jeszcze kilku ataków. Bramka kontaktowa dodałaby rumieńców końcówce spotkania.

54'

Gol! Strzelił Antonio Candreva. Asystował mu Eder.

Antonio Candreva ponownie uciekł obrońcom Empoli FC i tym razem karą jest bramka na 2:0! Włoch główkował z bliska do siatki po dośrodkowaniu Edera.

Inter Mediolan
Asysta:
8
1
53'

To mógł być cudowny zwrot akcji w Mediolanie! Empoli FC wreszcie przedarło się w pole karne Interu Mediolan. Rade Krunić przegrał pojedynek sam na sam z Samirem Handanoviciem, a dobitka Massimo Maccarone poleciała za wysoko.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Dimarco.

48'

Piłkarze Interu Mediolan długo naradzali się przed powrotem na boisko. Ponownie kierują większość podań w kierunku Rodrigo Palacio, a ten ściga się z obrońcami w białych strojach.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

43'

W ostatnich minutach przed przerwą Inter Mediolan wycofał się na własną połowę i obserwował rozegranie Empoli FC. Małe zamieszanie wyjaśnił Samir Handanović.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Omar El Kaddouri.

38'

Kapitalne crossowe podanie do rozpędzonego Antonio Candrevy. Włoch nie zdecydował się na solowe zakończenie akcji, a próbował uruchomić dośrodkowaniem Rodrigo Palacio. Piłkę zatrzymał obrońca!

35'

Kolejna akcja faworyta zakończona wstrzeleniem Danilo D'Ambrosio. Zgodnie z przewidywaniami nie ma łatwego dnia Łukasz Skorupski, a obrońcy raczej nie pomagają Polakowi.

32'

Druga bramka dla Interu Mediolan wisiała w powietrzu. Łukasz Skorupski zachował się jednak wyśmienicie i zatrzymał uderzenie Roberto Gagliardiniego z kilkunastu metrów!

3
1
30'

Omar El Kaddouri nie zdecydował się na uderzenie, a próbował miękko wrzucić piłkę do Manuela Pucciarelliego. Zrozumieli intencję pomocnika Empoli FC gospodarze.

29'

Będzie szansa, by zatrudnić Samira Handanovicia strzałem z rzutu wolnego. Kilku zawodników Empoli FC zastanawia się jak rozegrać stały fragment.

26'

Inter Mediolan wymienia podania na własnej połowie i czeka na ruch przyjezdnych. Blisko pół godziny meczu za nami, a Empoli FC bez groźnego uderzenia.

23'

Łukasz Skorupski zneutralizował dośrodkowanie z rzutu rożnego. Na dodatek bramkarz Empoli FC był faulowany i sędzia przyznał jego drużynie stały fragment.

20'

Antonio Candreva przyczaił się na drugim słupku i strzelił potężnie z półwoleja. Z ostrego kąta nie było mu łatwo trafić w światło bramki Łukasza Skorupskiego.

19'

Futbolówka w centrum boiska. Odpoczywa na desancie Rodrigo Palacio. Doświadczony napastnik był najgroźniejszy na początku widowiska.

16'

Drużyna Stefano Pioliego sforsowała obronę Empoli FC w mniej niż kwadrans. Teraz również przyjezdni muszą pokazać, na co stać ich w ataku pozycyjnym.

14'

Gol! Strzelił Eder. Asystował mu Rodrigo Palacio.

Inter Mediolan na prowadzeniu! Eder wygrał pojedynek na linii bramkowej i główkował z bliska do siatki Łukasza Skorupskiego. Piłkę dostarczył mu tam Rodrigo Palacio

12
1
10'

Pierwsza robinsonada Łukasza Skorupskiego! Polak wyszedł w powietrze i Rodrigo Palacio nie może uwierzyć, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej po jego potężnym strzale głową.

6'

Łukasz Skorupski zainicjował dalekim wyrzutem pierwszy dziś atak Empoli FC. Nie rozmontowali obrony Interu Mediolan wysunięci Massimo Maccarone oraz Manuel Pucciarelli.

1
1
4'

Pojawia się i znika piłka w polu karnym Empoli FC. Próbował oddać strzał Rodrigo Palacio, ale o ułamek sekundy szybszy i sprytniejszy okazał się defensor.

1
2'

Krótko po rozpoczęciu spotkania przerwa spowodowana urazem. Daniele Croce opuścił boisko o własnych siłach i ma zamiar za moment na nie powrótić.

1
Kto wygra mecz?
Empoli FC
5
2
14:43

Łukasz Skorupski obronił w poprzednim meczu strzał z rzutu karnego. Polak wraca do wysokiej formy, a w niedzielę zapewne będzie miał co robić między słupkami. Przeciwnikiem Empoli FC będzie Inter Mediolan.