1:1
Zakończony
AC Milan
90+2'

Suso nabrał arbitra i zasymulował faul w bocznej strefie boiska. Centra Sosy była jednak daleka od doskonałości.

90'

Końcówka dla Milanu. Lazio atakowało całe spotkanie, a teraz głęboko się broni. Goście zwietrzyli swoją szansę.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Sergej Milinković-Savić. Faul w środku boiska.

87'

Lazio. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Patric.

85'

Gol! Strzelił Suso.

Jeśli jest coś takiego jak gol z niczego to właśnie byliśmy tego świadkami. Hiszpan wziął na siebie trzech rywali, odważnie wbiegł między nich i niesygnalizowanie uderzył tuż przy słupku! Piękna indywidualna akcja i mamy remis.

AC Milan
13
2
84'

Immobile w polu karnym! Strzał po długim rogu i świetna obrona bramkarza Milanu.

82'

Piłka w siatce Milanu, ale Ciro Immobile był na wyraźnym ofsajdzie.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Fernandez. Faul na Luliciu.

80'

Zabrakło centymetrów! Ładne uderzenie z narożnika pola karnego o włos minęło bramkę. Próbował Sergej Milinković-Savić. Bramkarz jedynie patrzył.

77'

Milan. Schodzi: Andrea Poli. Wchodzi: Matias Fernandez.

75'

Dość zaskakujący celny strzał Pasalicia... pewnie Strakosha.

75'

Wszyscy spodziewali się centry, a tymczasem zaskoczył Gianluca Lapadula. Uderzenie rezerwowego i bezrobotny dotychczas Thomas Strakosha musiał pokazać bramkarski kunszt. Będzie jeszcze korner dla Milanu.

73'

Kolejne dogranie Andersona. Tym razem nikt nie zmienił toru lotu piłki, która przeleciała przez całe pole karne.

1
72'

Nagłe przyspieszenie piłkarzy Lazio. Mocne dogranie Andersona z prawego skrzydła przeciął jednak Gianluigi Donnarumma. Bramkarz gości jest dzisiaj człowiekiem, któremu należy bić brawo.

70'

Mimo kiepskiej gry ich pupili, fani Milanu mają jeszcze nadzieję na wyrównanie. Powód jest dość niezwykły. Milan 70% swoich goli zdobył po przerwie!

68'

Dobre dośrodkowanie poza zasięgiem bramkarza Milanu. Piłkę starało się sięgnąć dwóch piłkarzy gospodarzy, ale najszybszy był przy niej Ignazio Abate.

66'

Strzał z nieprzygotowanej pozycji oddał Suso. Piłka dokręcana do bramki w znacznej odległości minęła lewy słupek bramki Lazio.

65'

Lazio. Schodzi: Balde Diao Keita. Wchodzi: Senad Lulić.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu. Faul taktyczny.

62'

Jedna z nielicznych akcji Milanu. Suso dograł z prawego skrzydła, ale dobrze na przedpolu interweniował Thomas Strakosha.

59'

Nieudana próba przelobowania Donnarummy. Chytrze chciał to zrobić Marco Parolo.

56'

Długa piłka za linię obrony Milanu. Wydawało się, że przejmie ją Ciro Immobile, ale bramkarz wybiegł na 16. metr i złapał futbolówkę.

54'

Wow! Cóż za bomba Andersona z 20 metrów! Donnarumma pofrunął w górny róg, ale nie musiał interweniować, bowiem piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

51'

Płaskie podanie przed bramkę Milanu, ale Gianluigi Donnarumma odważnym wyjściem uprzedził napastników.

50'

Pierwsze minuty po przerwie zdecydowanie dla Lazio. Gospodarze szukają drugiego trafienia.

48'

Felipe Anderson przedarł się prawą stroną pola karnego, ale wstrzelenie piłki przed bramkę nie dotarło do żadnego z jego kolegów.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Gol! Strzelił Lucas Biglia.

Potwornie mocny strzał i Lazio na prowadzeniu.

9
9
44'

Immobile zahaczony przez bramkarza w polu karnym! Będzie jedenastka dla gospodarzy.

2
4
41'

Gianluigi Donnarumma wybrał się na wycieczkę w narożnik pola karnego i jedną ręką złapał futbolówkę, uprzedzając Keitę.

3
39'

Przyblokowany strzał Suso z 30 metrów. Piłka odbiła się od nóg jednego z rywali i straciła impet, a następnie głową do własnego bramkarza zagrał Basta.

1
35'

Szybka akcja gospodarzy, wymiana krótkich podań i strzał z 18 metrów. Lucas Biglia uderzył dokładnie tam gdzie stał Gianluigi Donnarumma. Bramkarz Milanu jest dziś bezbłędny.

1
31'

Zdecydowaną przewagę posiada Lazio. Milan tylko na początku nawiązywał równorzędną walkę.

28'

Jest kontra przyjezdnych. Po błędzie Basty piłkę przechwycił Lucas Ocampos. Płaski strzał po długim rogu nie sprawił bramkarzowi większych problemów.

27'

Fantastycznie broni Gianluigi Donnarumma! Bramkarz Milanu odbił piłkę uderzoną z kilku metrów przez Milinkovicia-Savicia.

1
26'

Ależ okazja Immobile! Kapitalna "klepka" i snajper miał otwartą drogę do bramki, uderzył jednak bardzo niecelnie.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Leonel Vangioni. Niebezpieczny wślizg w środkowej strefie boiska.

21'

Gomez pracował rękoma i spowodował upadek Immobile. Napastnik gospodarzy domagał się podyktowania jedenastki, ale sędzia przyjął to z kamienną miną.

18'

Kapitalnie rozprowadzili akcję gospodarze. Keita zrobił przewagę dryblując przed polem karnym. Senegalczyk podał na prawą stronę i wbiegł w szesnastkę oczekując piłki zwrotnej. Otrzymał ją i natyczmiastowo płasko uderzył w kierunku bramki... prosto w Donnarummę.

14'

Lazio w ataku. Ciro Immobile dobrze wybiegł do piłki dośrodkowanej z prawego skrzydła, ale jego strzał głową minął bramkę.

12'

Mocne uderzenie sprzed pola karnego i świetna obrona Donnarummy! Bliski powodzenia był Biglia.

11'

Groźnie po centrze z kornera. W ostatniej chwili piłkę z nogi Immobile zdjął Vangioni.

7'

Kilka minut gry pod polem karnym gospodarzy. Oprócz kornerów niewiele jednak udało się gościom zrobić.

4'

Podanie do osamotnionego napastnika Milanu. Gerard Deulofeu był sam przeciwko dwóm rywalom. Długo holował piłkę, ale wywalczył tylko rzut rożny. Korner bez zagrożenia.

2'

Pierwszy celny strzał na bramkę Milanu. Balde Diao Keita z lewej strony ściął do środka boiska i uderzył z 23 metrów. Bramkarz "wypluł" piłkę przed siebie, ale szybko się poprawił.

20:01

Błękitne stroje gospodarzy. Piłkarze Milanu dziś dość nietypowo bo na ciemno zielono.