Zakończony
Torino FC
90+1'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Francesco Totti.

Krótkie, przytomne odegranie Francesco Tottiego, po którym Radja Nainggolan strzelił i mocno, i precyzyjnie na 4:1!

90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
89'

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Diego Perotti.

84'

Gol! Strzelił Maxi Lopez. Asystował mu Davide Zappacosta.

Niespodziewanie padła ta bramka dla Torino FC! Maxi Lopez wbiegł bezkarnie za plecy obrońców AS Roma i mając przed sobą jedynie Wojciecha Szczęsnego, strzelił pod jego ręką do siatki.

82'

Roma. Schodzi: Kevin Strootman. Wchodzi: Francesco Totti.

80'

Przed zmianą Edin Dzeko zdecydował się na solowe zakończenie swojego ataku i chyba zagrał zbyt egoistycznie. Strzał Bośniaka poszybował obok spojenia słupka z poprzeczką.

79'

Torino. Schodzi: Adem Ljajić. Wchodzi: Maxi Lopez.

75'

Chorągiewka sędziego asystenta w górze. Bruno Peres dobijał uderzenie Mohameda Salaha. Niezależnie od decyzji arbitra, bramkarz Joe Hart oraz obrońcy AS Roma dobrze to wybronili.

74'

Zaczął zmieniać Luciano Spalletti od wybornie dziś grającego Greka. Ma możliwość oszczędzenia energii podstawowych zawodników, ale nie chce szarżować.

70'

Torino. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Lucas Boye.

67'

Po trzecim golu nie ma wątpliwości, która drużyna wzbogaci się o komplet punktów. Wojciech Szczęsny złapał piłkę na przedpolu i nie spieszył się z wprowadzeniem jej do gry.

65'

Gol! Strzelił Leandro Paredes.

Specjalista od pięknych goli w akcji! Leandro Paredes strzelił z olbrzymią prędkością na 3:0. Joe Hart nie miał czasu na reakcję, choć pomocnik AS Roma huknął bajecznie z 25 metrów!

64'

Andrea Belotti nie miał innego pomysłu na zakończenie akcji niż uderzenie zza pola karnego. Piłka poturlała się w ślimaczym tempie w objęcia Wojciecha Szczęsnego.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Benassi.

60'

Na koniec pierwszego kwadransa po przerwie piłka wylądowała na górnej siatce bramki Joe Harta. Chwilę wcześniej odbiła się przypadkowo od nogi Emersona Palmieriego.

58'
56'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić.

2
54'

Gorąco. Sasa Lukić dośrodkował w pole bramkowe, gdzie dwóch zawodników w białych strojach nie zdążyło zakończyć akcji strzałem.

52'

Radja Nainggolan przybiegł we własne pole karne i przeciął podanie. Po przechwycie Belga szansę na gola miał Edin Dzeko, jednak uderzył za wysoko.

48'

Kostas Manolas pilnuje jak oka w głowie Andreę Belottiego. Po podaniu Daniele Baselliego napastnik Torino FC miał odrobinę miejsca, ale sekunda wystarczyła Grekowi, by wybić rywala z rytmu.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

17:34

Dwa gole AS Roma przed przerwą!

45'

Iago Falque zagrał pomysłowo w pole karne do Andrei Belottiego. Wojciechowi Szczęsnemu pomógł w zatrzymaniu bramkostrzelnego napastnika Kostas Manolas.

40'

W pierwszym tempie Torino FC nie spożytkowało rzutu wolnego, ale przed polem karnym był jeszcze Sasa Lukić i uderzył metr obok bramki Wojciecha Szczęsnego!

1
38'

Przerwa w grze spowodowana urazem Radji Nainggolana. Belg zrobił sobie krzywdę, gdy faulował zawodnika Torino FC. Już mogą wznowić grę przyjezdni.

36'

Davide Zappacosta dośrodkował z rzutu rożnego. Nieźle podkręcona piłka, ale nie zaskoczyła Edina Dzeko, który pomagał obrońcom przy stałym fragmencie.

1
34'

Spokojniejszy fragment spotkania, ale jego otwarcie było piorunujące!

32'

Zbyt głęboki przerzut Emersona Palmieriego. Futbolówka ominęła nie tylko wszystkich zawodników w środku pola, ale na dodatek, ustawionego po przeciwnej stronie boiska, Bruno Peresa.

30'

Minęły dwa kwadranse pojedynku w Rzymie i bardzo trudno będzie podnieść się przyjezdnym. Drużyna Wojciecha Szczęsnego nie przegrała jeszcze u siebie meczu ligowego, a przewagę ma konkretną.

26'

Tym razem decyzja sędziego korzystna dla byłego klubu Kamila Glika. Orzekł, że Kevin Strootman faulował, próbując dojść do dośrodkowania z rzutu wolnego.

1
24'

Wywołany do tablicy Andrea Belotti przeniósł piłkę nad poprzeczką. Sędziowie nie dostrzegli, że napastnik Torino FC był ściągany przez Federico Fazio do ziemi, natomiast zobaczyli, że był na spalonym.

22'

Cofnięci byli przyjezdni, przez co Andrea Belotti pokazał się ledwie w jednym ataku. Rządzi AS Roma i Edin Dzeko, który powiększył przewagę nad Włochem w klasyfikacji strzelców.

20'

Mohamed Salah oszukał prostym balansem ciała przeciwnika, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i Torino FC uratował słupek po uderzeniu Egipcjanina.

1
19'

Bardzo skuteczna jest drużyna Wojciecha Szczęsnego. Sytuacje, które zamieniła w gole, było dogodne, ale nie stuprocentowe. Idzie po kolejne gole.

1
17'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Tak się bawi AS Roma! Ekspresowo drużyna Wojciecha Szczęsnego sprowadza do parteru Torino FC. Mohamed Salah dopadł do piłki, o którą po dośrodkowaniu powalczył Edin Dzeko, i strzelił na 2:0 z kilkunastu metrów.

14
1
15'

Podobna sytuacja. Tym razem akcję AS Roma zamknął Edin Dzeko, który piłki spodziewa się zawsze. Próba napastnika z ostrego kąta zatrzymana przez Joe Harta.

13'

Emerson Palmieri nie spodziewał się, że dośrodkowanie dotrze do niego i oddał nieprzygotowane uderzenie obok bramki Joe Harta.

10'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Radja Nainggolan.

Nie zatrzymuje się Edin Dzeko! Miał obok siebie czterech przeciwników po podaniu Radji Nainggolana, a mimo to oddał strzał zza pola karnego w sam narożnik. Mocna riposta Bośniaka na trafienie Gonzalo Higuaina w meczu z US Palermo! Czwarta bramka w jednym tygodniu, a jeszcze 80 minut przed nim.

8'

Andrea Belotti odebrał piłkę wysoko na połowie AS Roma. Nie miał wielu opcji najlepszy strzelec gości, podał do Iago Falque, który przegrał pojedynek.

1
7'

Wojciech Szczęsny obserwował sytuację po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Interweniowała defensywa AS Roma, a na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

2
4'

Premierowe, jeszcze niecelne uderzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Edin Dzeko zgrał piłkę w kierunku drugiego słupka. Był tam Bruno Peres, ale nie miał łatwej pozycji.

3'

Niemrawa odpowiedź zespołu z Turynu. Davide Zappacosta myślał i myślał jak dośrodkować z prawego skrzydła, po czym skierował piłkę na głowę przeciwnika.

2'

Podanie przed pole karne Joe Harta. Piłka znalazła się pod nogami Bruno Peresa, któremu nie pozwolił na strzał z dystansu obrońca w białym stroju.

17:34

Pasonująca potyczka bramkarzy z doświadczeniem w Premier League.

Kto wygra mecz?
AS Roma
Torino FC
3
17:34

Po kosmicznym występie w Lidze Europy rzymianie wracają na krajowe podwórko. Drużyny z czołówki Serie A zwyciężają w 25. kolejce, więc również AS Roma nie zamierza się potknąć. Jej bramki w meczu z Torino FC będzie pilnować Wojciech Szczęsny.