Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

6
86'
85'

Ostatnie szanse na wyrównanie SSC Napoli. Większość zawodników rusza do przodu, ale brakuje w ich działaniach porozumienia czy nieszablonowych zagrań.

2
2
83'
79'

Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Christian Maggio.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Etrit Berisha.

Atalanta Bergamo
7
2
76'

Jose Callejon strzelił głową po dośrodkowaniu Ghoulama. Pudło! Nie może w to uwierzyć ofensywny zawodnik SSC Napoli, a także Pepe Reina.

3
4
72'

Pokazał się przed polem karnym Atalanty Bergamo Piotr Zieliński. Płaskie, chytre uderzenie Polaka tuż obok słupka.

8
3
70'

Gol! Strzelił Mattia Caldara.

Mimo osłabienia Atalanta Bergamo zadała gospodarzom drugi cios! Ponownie do bramki trafił defensywnie usposobiony Mattia Caldara!

7
23
67'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Franck Kessie.

19
6
64'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie.

13
3
62'

Krótko po wejściu na boisko Arkadiusz Milik oddał strzał ostrzegawczy w kierunku bramki Atalanty Bergamo. Na posterunku czujnie Etrit Berisha.

16
3
59'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

57'

Rozgrzewa się Arkadiusz Milik i najpewniej napastnik reprezentacji Polski będzie nadzieją SSC Napoli w dwóch kwadransach, które zostały do końca meczu.

20
1
54'

Dwa uderzenia z dystansu, a na koniec płaskie dośrodkowanie Faouziego Ghoulama. Ze wszystkimi próbami uczestnika Ligi Mistrzów radzi sobie Etrit Berisha.

5
1
50'

Atalanta Bergamo zwalnia grę i wymienia krótkie podania na własnej połowie. Muszą zaatakować wysokim pressingiem piłkarze z Neapolu.

4
48'

Jose Callejon nie imponuje warunkami fizycznymi i tylko obserwował jak dośrodkowanie szybuje nad jego głową poza boisko. Od bramki Etrit Berisha.

3
2
47'

Błyskawicznie po przerwie Andrea Petagna mógł podwoić przewagę Atalanty Bergamo. Błąd popełnił Kalidou Koulibaly i napastnik SSC Napoli miał przed sobą jedynie Pepe Reinę. Uderzenie prosto w rękawice Hiszpana!

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

1
1
45'

Była szansa na wspomniane wyrównanie w pierwszej połowie! Dries Mertens mierzył w samo okienko z rzutu wolnego. W powietrze wyszedł Etrit Berisha i ładną robinsonadą zatrzymał piłkę.

2
1
42'

Raul Albiol był skoncentrowany we własnym polu karnym i wybił niebezpieczne dośrodkowanie. SSC Napoli zbiera się do kontrataku, by wyrównać jeszcze przed przerwą.

1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj.

1
4
39'

Najlepsza dotychczas sytuacja podbramkowa dla SSC Napoli. Dries Mertens wpadł w pole karne przyjezdnych i strzelił minimalnie obok słupka. Etrit Berisha mógł odetchnąć!

1
37'

Dużo niedokładności jest w ostatniach atakach SSC Napoli. Trener Maurizio Sarri nie może być zadowolony z tego, co dotychczas zaprezentowali jego podopieczni.

1
5
35'

Pierwsze w tym meczu uderzenie Piotra Zielińskiego. Polak próbował wyrównać zza pola karnego, jednak futbolówka poszybowała zdecydowanie za wysoko.

1
3
30'

Po zmianie wyniku można spodziewać się mocnego uderzenia SSC Napoli. Uczestnik Ligi Mistrzów został podrażniony i przystąpił do walki o dominację w środku pola.

1
28'

Atalanta Bergamo wyszła na prowadzenie w Neapolu i zwiększa temperaturę widowiska! W zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej zachował się Mattia Caldara i strzelił głową na 1:0.

5
30
24'

Rafael Toloi próbował przeciąć podanie i niebezpiecznie spadł z dużej wysokości. Krótka przerwa spowodowana urazem defensora Atalanty Bergamo.

20'

SSC Napoli pozwoliło na dłuższe rozegranie swoim rywalom. Chce ich zachęcić do odważnego ataku i wciągnąć na własną połowę.

2
18'

Walka o wysoko zawieszoną w powietrzu futbolówkę. Wyskoczył Andrea Conti, a piłka odbiła się przypadkowo od jego ręki i sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny.

2
15'

SSC Napoli nie miało pomysłu na rozegranie ataku, więc defensorzy wycofali piłkę do Pepe Reiny. Nie spotyka się to z aprobatą kibiców na trybunach.

1
3
13'

Jose Callejon nie opanował futbolówki po zbyt mocnym i głębokim dośrodkowaniu. W tej sytuacji piłka jest pod nogami Etrita Berishy, który zainicjuje atak gości dalekim wykopem.

1
1
11'

Zbyt wcześnie wbiegł za linię obrońców Alejandro Gomez i sędzia asystent musiał zasygnalizować spalonego.

6
9'

Wrzut z autu dla SSC Napoli na wysokości pola karnego. Szansa na zaskoczenie przyjezdnych z Bergamo.

4
1
6'

Piłka trafiła w poprzeczkę po strzale Lorenzo Insigne. Pierwsza, tak znakomita sytuacja podbramkowa SSC Napoli. Bardzo mocno zapachniało prowadzeniem.

3
1
3'

Marek Hamsik wbiegł w pole karne przeciwnika i próbował opanować piłkę po podaniu prostopadłym. Sędzia asystent zasygnalizował jednak spalonego.

3
2
17:46

W podstawowym składzie SSC Napoli jest Piotr Zieliński, natomiast Arkadiusz Milik zaczyna na ławce rezerwowych.

17:46

Ławka rezerwowych SSC Napoli: Luigi Sepe, Rafael Cabral - Ivan Strinić, Emanuele Giaccherini, Jorginho, Christian Maggio, Vlad Chiriches, Kalidou Koulibaly, Marko Rog, Leonardo Pavoletti, Arkadiusz Milik.

3
2
17:46

Ławka rezerwowych Atalanty Bergamo: Pierluigi Gollini - Alessandro Bastoni, Bryan Cristante, Marco D'Alessandro, Boukary Drame, Alberto Grassi, Hans Hateboer, Abdoulay Konko, Giulio Migliaccio, Anthony Mounier, Alberto Paloschi, Ervin Zukanović.

2
2
17:46

Przeciwnikiem SSC Napoli będzie kandydat do gry w europejskich pucharach Atalanta Bergamo. Drużyna spod Wezuwiusza przemówi na boisku w czasie ciszy medialnej jaką zarządził prezydent klubu.