Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Thomas Vermaelen.

85'

Gol! Strzelił Diego Perotti. Asystował mu Edin Dzeko.

Nie było to idealne uderzenie z rzutu karnego, ale Argentyńczyk może odetchnąć. Piłka przekroczyła linię bramkową i AS Roma prowadzi 3:1 w Mediolanie!

19
2
1
85'

Rzut karny dla AS Roma po faulu Gary'ego Medela na Edinie Dzeko! Szansa dla AS Roma, by odzyskała dwubramkowe prowadzenie.

4
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fazio.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo.

1
81'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Ivan Perisić.

Zanosi się na gorące, ostatnie 10 minut w Mediolanie! Bramka kontaktowa Mauro Icardiego, który zaatakował piłkę wślizgiem po mocnym wstrzeleniu Ivana Perisicia i wpakował z bliska do siatki.

5
14
80'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Ever Banega.

80'

Po ostatnim faulu na obrzeżach pola karnego stały fragment dla AS Roma. Niezłe dośrodkowanie, po którym Kostas Manolas główkował metr nad poprzeczką.

78'

Denerwują się gospodarze. W tej sytuacji AS Roma wymienia długo podania i prowokuje rywali do faulowania.

73'

Czekał i czekał na piłkę Edin Dzeko, a Diego Perotti próbował mu podać w najgorszym momencie. Warto jednak docenić sposób, w jaki Argentyńczyk, a wcześniej Kevin Strootman zainicjowali ten atak.

71'

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Diego Perotti.

68'

Radja Nainggolan bawi się dobrze w Mediolanie. Chyba nikt nie odbierze mu tytułu bohatera wieczoru.

3
65'

Płaskie dośrodkowanie Antonio Candrevy. Wszystko wie zawczasu o zagraniach tego zawodnika Wojciech Szczęsny.

3
1
62'

Podanie do Antonio Candrevy na wolne pole. Decyzja mogła być jedna - strzał! Zadrżała tylko boczna siatka bramki Wojciecha Szczęsnego.

1
58'

Luciano Spalletti nie wygląda na zrelaksowanego mimo dobrego wyniku. Właśnie obsztorcował podopiecznych, którzy zostawiają za dużo miejsca mediolańczykom.

56'

Druga, piękna bramka Radji Nainggolana! 2:0!

Pomocnik AS Roma ruszył środkiem boiska, nie podał Edinowi Dzeko, a zabrał ze sobą Gary'ego Medela i kropnął z 25. metra do siatki. Samir Handanović skapitulował po raz drugi!

21
1
2
55'

Inter. Schodzi: Marcelo Brozović. Wchodzi: Eder.

52'

Porcja zdjęć z Mediolanu. Tak kluby z czołówki Serie A walczą o punkty!

2
50'

Tak, właśnie tego można się było spodziewać po końcówce pierwszej części. Nawałnicy Interu Mediolan! Ivan Perisić położył defensora, widział tylko Wojciecha Szczęsnego, ale potwornie spudłował.

1
48'

Porozumieli się Marcelo Brozović z Antonio Candrevą i ten drugi miał czas i miejsce, by niebezpiecznie strzelić. Wojciech Szczęsny przypilnował krótkiego słupka i nie pozwolił się zaskoczyć.

3
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
Czy Inter Mediolan odrobi stratę po przerwie?
2
1
komentarz

W hicie 26. kolejki wciąż może być ciekawie.

2
45'

Doliczona minuta.

2
45'

Niebezpiecznie pod bramką Wojciecha Szczęsnego i Polak uratował prowadzenie AS Roma do przerwy. Dobra interwencja po próbie Marcelo Brozovicia z 18. metra.

2
44'

Radja Nainggolan uderzył niecelnie zza pola karnego. Jeszcze lepszą pozycję miał kilka sekund wcześniej Mohamed Salah, któremu w ostatniej chwili pokrzyżował szyki Jeison Murillo.

1
44'

Ostatnie minuty przed przerwą. Już trochę lepsze w wykonaniu Interu Mediolan, co zapowiada moc wrażeń w drugiej połowie.

1
42'

Piękna interwencja Antonio Ruedigera. W Lidze Europy obrońca AS Roma zaprezentował się beznadziejnie, więc pewnie chce zmazać plamę na krajowym froncie.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

39'

Ponownie są rozdrażnieni gospodarze. Kibice i piłkarze. Mauro Icardi upadł po kontakcie z Federico Fazio z polu karnym przeciwnika, jednak sędzia nie widział faulu.

1
36'

Edin Dzeko ma asystę, a teraz mógł zdobyć gola! Płaskie uderzenie Bośniaka sparował lewą dłonią Samir Handanović, a Mohamed Salah zebrał się o sekundę za późno do dobitki.

2
35'

Domagali się kartki gospodarze dla Juana Jesusa, który utrudniał wykonanie rzutu wolnego. Nie dał się przekonać Paolo Tagliavento.

1
32'

Wojciech Szczęsny pokazał, że wszystko jest z nim w porządku i nie ma przeszkód, by pozostał w bramce rzymian.

4
30'

Groźne zderzenie z udziałem Wojciecha Szczęsnego. Polak runął na boisko. Joao Mario kopnął go, najpewniej przypadkowo, kolanem w głowę.

1
29'

Nieźle zaczął Inter, ale po zmianie wyniku, jest zdezorganizowany. Zero strzałów celnych, ledwie jeden niecelny Joao Mario. Przez pół godziny Wojciech Szczęsny nie miał szansy na rozgrzanie się.

2
27'

Edin Dzeko był przekonany w stu procentach, że jego drużynie należał się stały fragment. Mógł jednak tylko ze zdziwieniem obserwować kontratak mediolańczyków.

1
25'

Tak Radja Nainggolan mierzył zza pola karnego do bramki Interu Mediolan. Najbliżej strzelca byli jak widać Roberto Gagliardini oraz Jeison Murillo.

4
23'

Od kilku minut Inter Mediolan głównie obserwuje ruchy wicelidera. Dał sobie narzucić warunki przeciwnika, ale już nawet Mauro Icardi walczy o odzyskanie piłki.

21'

Miękka wrzutka Kevina Strootmana w pole karne Interu Mediolan. Nie przyjął piłki idealnie Edin Dzeko i ratował się bardzo przypadkowym dośrodkowaniem.

1
20'

Po serii stałych fragmentów AS Roma nie było niebezpiecznie, więc wciąż 1:0 po pięknym strzale Radji Nainggolana.

6
18'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Federico Fazio. Sprytniejszy we własnym polu karnym był Roberto Gagliardini, który sprzątnął piłkę stoperowi AS Roma i wybił na korner.

16'

Chcą uspokoić sytuację na boisko Wojciech Szczęsny i spółka. Seria podań na połowie przeciwnika aż wyprowadzeni z równowagi gospodarze sfaulowali Edina Dzeko.

3
13'

Nie skończyli się cieszyć z prowadzenia Giallorossi, a Inter Mediolan mógł już doprowadzić do remisu. Joao Mario nie przymierzył z bliska w światło bramki.

12'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Edin Dzeko.

Popisowa akcja Belga! Kapitalne uderzenie Radji Nainggolana i AS Roma prowadzi w Mediolanie. Pomocnik zbiegł do środka z lewego skrzydła, po czym huknął i mocno, i precyzyjnie obok Samira Handanovicia w okienko.

9'

Pierwsza szarża Mohameda Salaha. Na mocne, dynamiczne ataki Egipcjanina liczy trener Luciano Spalletti w trudnym pojedynku.

7'

AS Roma miała rzut wolny wskutek zachowania Ivana Perisicia. Pomocnik Interu Mediolan podniósł piłkę z ziemi, żonglując i podał głową do Samira Handanovicia. Takie zagrania są niedozwolone. Poza żółtym kartonikiem nie było innych konsekwencji dla gospodarzy.

1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić.

2
4'

Do podstawowego składu Giallorossich wrócił również Federico Fazio i przed momentem po profesorsku zatrzymał Mauro Icardiego, najlepszego napastnika Interu Mediolan.

2'

Błyskawicznie starcie dwóch walczaków w polu karnym gospodarzy. Sędzia orzekł, że Edin Dzeko, który po odpoczynku wrócił do jedenastki AS Roma, sfaulował Gary'ego Medela.

Kto wygra mecz?
AS Roma
1
5
20:32

Piłkarze zameldowali się na boisku w Mediolanie. Gorące powitanie. Spotykają się potentanci włoskiego futbolu, którzy są na początku roku w wysokiej formie. AS Roma wygrała niedawno 4:0 na stadionie Villarreal CF.

20:32

Ławka rezerwowych AS Roma: Alisson, Bogdan Lobont - Stephan El Shaarawy, Clement Grenier, Emerson Palmieri, Leandro Paredes, Diego Perotti, Mario Rui, Gerson, Francesco Totti, Thomas Vermaelen.

2
20:32

Ławka rezerwowych Interu Mediolan: Juan Pablo Carrizo - Marco Andreolli, Rodrigo Palacio, Jonathan Biabiany, Cristian Ansaldi, Ever Banega, Trent Sainsbury, Davide Santon, Eder, Yuto Nagatomo, Gabriel Barbosa.

3
1
20:32

Sędzia: Paolo Tagliavento.

1
20:32

Inter Mediolan miał na początku roku najdłuższą serię zwyciestw we Włoszech. Dzięki niej wspiął się na 4. lokatę w Serie A. W hicie 26. kolejki podejmie AS Roma. Bramki przyjezdnych będzie pilnować tradycyjnie Wojciech Szczęsny.