2
3
5
90'

Empoli poczuło swoją szansę na doprowadzenie do remisu. Mecz został przedłużony o cztery minuty.

5
3
6
5
4
88'

Milik w ostatniej chwili powstrzymany przez trójkę obrońców.

8
8
8
20
27
87'

W ostatnich minutach gospodarze przeważają i robią wszystko, by doprowadzić do wyrównania.

6
5
8
6
5
86'
ZMIANA
84'

8
83'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

61
26
4
5
4
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Massimo Maccarone. Gracz Empoli pewnym strzałem pokonał Reinę.

32
16
16
21
24
81'

Krunić sfaulowany w polu karnym. Jedenastka dla Empoli.

3
3
3
2
6
80'

Kolejna groźna sytuacja dla gospodarzy. El Kaddouri uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w Callejona.

4
3
2
1
2
77'
ZMIANA
76'

2
72'

Callejon strzelił z dystansu, ale pewnie piłkę złapał Skorupski.

8
4
2
2
3
70'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Mame Thiam. Wchodzi: Jose Mauri.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Omar El Kaddouri. Świetne uderzenie z rzutu wolnego El Kaddouriego. Reina nie miał szans na interwencję.

30
13
9
11
19
69'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Callejon.

3
1
1
3
5
64'

3
62'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

1
1
3
14
60'

Empoli jest coraz groźniejsze. Reina obronił uderzenie Thiama.

4
1
1
2
3
59'

Dalekie podanie do Callejona, ale nie zdołał on oddać groźnego strzału.

1
1
1
58'

Niecelne uderzenie Thiama, który próbował zaskoczyć Reinę strzałem z woleja.

2
1
1
56'

Dośrodkowanie Pasquala z rzutu wolnego. Chwilę później sędzia przerwał grę, gdyż faulowany był jeden z graczy Napoli.

4
1
2
55'

Strzał Krunicia z 18. metra został zablokowany.

1
53'

Kombinacyjna akcja Napoli. Mertens nie zdołał oddać strzału.

2
1
52'

Niecelne uderzenie Callejona. Skorupski nie musiał interweniować.

1
1
1
49'

Spokojny początek drugiej części gry.

5
2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

15
5
3
4
4
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

10
9
6
5
4
45'

Callejon z wolnego uderzył wysoko nad poprzeczką.

4
2
2
2
1
44'

Krótka przerwa w grze. Mertens potrzebuje pomocy medycznej.

4
1
1
1
42'

Mertens przejął piłkę na połowie rywali i próbował dograć w kierunku Callejona. Piłkę przechwycili gracze Empoli.

3
2
3
3
1
39'

Zaskakujące uderzenie Thiama. Piłka o kilka centymetrów przeleciała obok słupka.

3
4
6
3
2
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Włoch uderzył w lewy róg. Skorupski wyczuł interwencje strzelca, ale nie zdołał obronić uderzenia.

62
31
18
21
23
37'

Drugi rzut karny dla Napoli. Tym razem w szesnastce podcięty został Callejon.

6
3
4
4
6
34'

Laurini dograł wzdłuż bramki, lecz piłkę momentalnie wybili rywale.

5
3
4
3
3
32'

12
30'

Insigne źle przyjął piłkę po dograniu Mertensa. Akcja zakończona stratą.

5
4
2
3
4
29'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę od własnego pola karnego i czekają na kolejne akcje.

3
2
3
2
3
27'

Dwie stracone bramki podcięły skrzydła gospodarzom. Napoli kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

5
3
4
3
5
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dries Mertens. Co za strzał Mertensa! Belg uderzył z trzydziestego metra. Skorupski musnął piłkę końcówkami palców, lecz nie zdołał obronić mocnego uderzenia rywala.

68
35
19
18
25
23'

Jose Callejon sfaulowany na trzydziestym metrze. Będzie dobra okazja dla Napoli.

7
4
5
7
8
21'

Empoli dominowało, ale to Napoli może cieszyć się z prowadzenia. Gospodarze starają się szybko odrobić straty, lecz nie będzie to łatwe zadanie.

5
3
5
6
6
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Co za akcja Napoli. Po dośrodkowaniu Ghoulama stoper Empoli wybił piłkę prosto pod nogi Insigne. Ten wykorzystał prezent i pewnym strzałem pokonał Skorupskiego.

69
43
21
17
30
18'

Dobre podanie do Thiama, ale za chwilę wokół niego znalazło się trzech obrońców Napoli i Senegalczyk nie zdołał oddać strzału.

4
3
2
8
3
17'

Empoli wciąż atakuje. Sędzia przerwał dwie akcje gospodarzy z powodu fauli w ofensywie.

8
6
6
7
6
16'

Zbyt krótkie dośrodkowanie z rzutu wolnego El Kaddouriego.

4
2
3
5
3
13'

Insigne zagrał do Hamsika, a ten strzałem nożycami chciał zaskoczyć Skorupskiego. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
3
4
6
2
12'

Callejon dośrodkował z prawego skrzydła do Hamsika, który nie zdołał opanować piłki.

6
3
4
3
4
11'

Napoli zepchnięte do defensywy. Rywale naciskają na gości i szukają swoich szans na objęcie prowadzenia.

6
6
3
5
4
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przejęło Napoli.

12
7
5
5
8
7'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dries Mertens! Świetna interwencja Łukasza Skorupskiego! Mertens sttrzelił w środek bramki, a Polak odbił to uderzenie nogami.

112
55
41
23
30
6'

Rzut karny po faulu na Mertensie. Powtórki telewizyjne wskazały jednak, że zawodnik Napoli faulowany był przed linią pola karnego.

8
7
8
7
12
6'

Pewna interwencja Skorupskiego po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

14
7
5
6
5
5'

Prostopadłe podanie w kierunku Pucciarelliego. Akcję tę zatrzymali obrońcy Napoli.

7
5
5
8
7
3'

Wysoki pressing gospodarzy przynosi skutek. Błąd Albiola, który zagrał w kierunku Reiny. Był tam jednak El Kaddouri, ale Reina zdołał przechwycić piłkę.

6
3
3
4
5
1'

Ostre starcie Thiama z Ghoulamem. Sędzia odgwizdał faul na lewym obrońcy Napoli.