Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
4
89'

Głębokie wycofanie do Wojciecha Szczęsnego to już chyba znak, że gospodarze czekają na koniec spotkania. Nie zachował czystego konta reprezentant Polski, ale to nie był zły występ.

7
1
2
1
87'
83'

Radja Nainggolan nie zdecydował się na uderzenie z dystansu, co nie jest do niego podobne. Próbował dostarczyć piłkę na głowę Edina Dzeko, co odczytali rywale.

1
2
2
80'

Alessandro Matri zatańczył między obrońcami AS Roma, ale było tam za mało miejsca, a za wielu przeciwników. Poprawił z dystansu Lorenzo Pellegrini i Wojciech Szczęsny odprowadził piłkę poza boisko.

3
1
78'

Nie ma sensu czarować, że nie jest po zawodach w Rzymie. Teoretycznie dwie bramki można odrobić, ale obraz meczu kompletnie tego nie zapowiada. Po zdjęciu Gregoire Defrela goście nie zaatakowali niebezpiecznie, czego zresztą można się było spodziewać.

1
1
1
1
76'

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Diego Perotti.

70'

Trzecia sytuacja podbramkowa Edina Dzeko i najlepszy napastnik AS Roma przegrał pojedynek sam na sam. Mohamed Salah zebrał się tym razem do dobitki jak ślimak.

1
1
1
2
1
68'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Kevin Strootman.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Świetna wymiana podań z Kevinem Strootmanem, której nie wypadało zakończyć złym uderzeniem. Zmiennik na liście strzelców i AS Roma blisko wiktorii!

36
28
2
3
2
66'

Andrea Consigli! Bramkarz utrzymuje US Sassuolo w grze. Zareagował w odpowiednim momencie na płaskie uderzenie Edina Dzeko z kilkunastu metrów. Bośniak juz widział piłkę w bramce, a jednak nic z tego.

62'

Giallorossi na połowie przyjezdnych, a miękka wrzutka Edina Dzeko miała w założeniu trafić do Stephana El Shaarawy'ego. Zorientowali się obrońcy w niebieskich koszulkach.

60'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Edin Dzeko.

1
1
1
2
1
59'

Zaskoczenie chwilę po świetnej akcji Gregoire Defrela. Trener US Sassuolo pozbawił swój zespół najgroźniejszego zawodnika, ale może było to spowodowane urazem, a może Eusebio Di Francesco ma siódmy zmysł.

55'

Chyba do końca meczu rzymianie będą mieć problem z upilnowaniem Gregoire Defrela. Napastnik łatwo wymanewrował Federico Fazio i Włocha musiał asekurować ryzykownym wślizgiem Kostas Manolas.

50'

Natychmiast zaatakowali podopieczni Luciano Spallettiego. Po wypieszczonym podaniu Kevina Strootmana tylko bramkarza miał przed oczami Mohamed Salah i uderzył płasko pół metra obok słupka.

2
49'

Przyjezdni na połowie Giallorossich i marzy im się takie otwarcie drugiej połowy jak pierwszej. Matteo Politano dośrodkował do Gregoire Defrela, którego uderzenie było po pierwsze zbyt lekkie, a na dodatek niecelne.

1
46'

Sassuolo. Schodzi: Timo Letschert. Wchodzi: Pol Lirola.

wchodzi Wchodzi
Pol Lirola #20
schodzi Schodzi
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
Czy US Sassuolo odrobi stratę gola po przerwie?
8
6
2
1
2
komentarz

AS Roma ma gola przewagi po nieco ponad 45 minutach.

4
3
45+2'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Podanie prostopadłe do Stephana El Shaarawy'ego, którego uderzenie zatrzymał jeszcze Andrea Consigli, ale blisko bramki znalazł się jeszcze Mohamed Salah i z bliska wbił gościom gola do szatni!

46
35
6
6
4
45'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

4
1
1
1
1
44'

Zamieszanie przed bramką AS Roma. Reprezentant Polski nie dał się zaskoczyć. Po chwili poprawka Mateo Politano i ponownie Wojciech Szczęsny bez zarzutu.

12
8
2
1
1
43'

Nerwowo wymieniali podania Federico Fazio oraz Wojciech Szczęsny, ale nie zostali za to ukarani przez równie niezdarnych piłkarzy US Sassuolo.

2
4
2
1
1
41'

Antonio Ruediger wbiegł w pole karne przyjezdnych i co prawda dopadł do piłki, ale nie oddał soczystego uderzenia. Niemiec musi wracać na własną połowę.

3
3
3
3
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Timo Letschert za faul na własnej połowie.

5
2
2
2
1
35'

Ostygło widowisko i ciekawe, która drużyna zorganizuje się do ataku w ostatnich minutach przed przerwą. Na trybunach pomruk wyczekiwania na ofensywę rzymian.

1
1
1
1
1
34'

Lorenzo Pellegrini potrzebuje kilku chwil, by dojść do siebie po zderzeniu z przeciwnikiem. Chwilę po zejściu z boiska pomocnik US Sassuolo chce na nie wbiec ponownie.

2
2
2
2
2
32'

Pojedynki jeden na jednego w bocznym sektorze boiska. Nie przedarli się przyjezdni, ale przynajmniej wznowili grę wrzutem z autu.

2
2
2
2
2
29'

Krótki drybling Emersona Palmieriego i spróbował zaskoczyć bramkarza US Sassuolo zza gąszczu obrońców. To mogło się udać, gdyby tylko pomocnik AS Roma trafił w światło bramki.

2
2
2
2
2
25'

Piłka w posiadaniu US Sassuolo, a efektem dość długiego rozegrania piłki jest korner po interwencji Emersona Palmieriego.

2
2
2
2
2
23'

W przerwie trener Eusebio Di Francesco porozmawiał ze swoimi podopiecznymi. Szczególnie dużo wskazówek próbował przekazać Gregoire Defrelowi, który robi najwięcej zamieszania w polu karnym AS Roma.

4
4
4
4
4
21'

Dużo działo się w ostatnich minutach i kibice mogą chwilę odpocząć. Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

5
5
5
5
5
19'

Kolejny gol wisiał w powietrzu. Emerson Palmieri dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym US Sassuolo i huknął w poprzeczkę bramki gości.

6
4
4
4
3
16'

Gol! Strzelił Leandro Paredes.

Również drugie trafienie w tym spotkaniu mogło się podobać kibicom. Szczególnie tym, którzy sympatyzują z AS Roma. Mocne uderzenie zza pola karnego w sam narożnik i Giallorossi szybko odrobili stratę gola!

62
47
14
9
11
14'

Piłka w bramce przyjezdnych, ale nie ma gola. Sędzia asystent zobaczył spalonego Mohameda Salaha. AS Roma wie już jednak, że może rozmontować obronę US Sassuolo.

3
3
3
4
5
12'

Luciano Spalletti wygląda na wyprowadzonego z równowagi podobnie jak jego podopieczni. Podobnie jak w meczu z Olympique Lyon stołeczna drużyna szybko straciła gola.

3
3
3
3
4
10'

Wojciech Szczęsny wścieka się na swoich obrońców. Ponownie zostawili Gregoire Defrela samego w polu karnym. Tym razem autor gola nie złożył się dobrze do strzału i AS Roma miała szczęście.

6
3
4
3
3
9'

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Domenico Berardi.

Potężne uderzenie prosto do bramki Wojciecha Szczęsnego i US Sassuolo prowadzi w Rzymie! Po przytomnym podaniu Domenico Berardiego i przepuszczeniu Matteo Politano Gregoire Defrel wykorzystał swoją drugą, paradoksalnie trudniejszą sytuację podbramkową.

18
10
18
37
55
6'

Mocne otwarcie meczu z obu stron, po którym piłkarze delikatnie zwolnili i próbują metodycznie rozmontować defensywę przeciwnika.

7
6
6
6
7
3'

Nie minęła minuta i jeszcze lepszą szansę na zdobycie gola miał Gregoire Defrel. Po płaskim podaniu na drugi słupek napastnik US Sassuolo miał chwilę, by przymierzyć do odsłoniętej bramki, a strzelił na wiwat!

6
5
5
5
5
3'

Mohamed Salah wystartował do podania z głębi pola i bez chwili zawahania strzelił w światło bramki US Sassuolo. Po raz pierwszy musiał wykazać się między słupkami golkiper Andrea Consigli!

6
6
4
3
3
2'

Gospodarze w tradycyjnych bordowych strojach z pomarańczowymi akcentami, natomiast US Sassuolo tym razem na niebiesko.