Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
2
2
88'

Bardzo chaotycznie ostatnie ataki przyjezdnych. Mało wskazuje na to, że najgorsza ofensywa Serie A zmusi Wojciecha Szczęsnego do wyciągnięcia piłki z bramki.

2
2
85'

Roma. Schodzi: Federico Fazio. Wchodzi: Juan Jesus.

83'

Kostas Manolas upadł niebezpiecznie i Wojciech Szczęsny dał znać medykom AS Roma, że czas zameldować się na boisku.

4
81'

Końcówka spotkania i gra na utrzymanie partnerów Wojciecha Szczęsnego. Statystycznie Giallorossi posiadali piłkę przy nogach przez 55 procent czasu.

3
3
78'

Empoli. Schodzi: Federico Barba. Wchodzi: Uros Cosić.

75'

Na początek ostatniego kwadransa Marcel Buechel zdecydował się na uderzenie z dystansu. Płasko bita futbolówka minęła nieznacznie bramkę AS Roma. Wojciech Szczęsny to raczej kontrolował.

3
73'

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Francesco Totti.

70'

Futbolówka spadła na poprzeczkę. Mohamed Salah próbował przelobować Łukasza Skorupskiego strzałem głową i niewiele zabrakło, by ta sztuka mu się udała.

3
67'

Mame Thiam sprawdził czujność Wojciecha Szczęsnego. Minęło ledwie kilkanaście sekund i po przeciwnej stronie boiska Łukasz Skorupski zatrzymał płaskie uderzenie.

2
64'

Kostas Manolas interweniował pewnie we własnym polu karnym i w nagrodę dostał pochwałę od Wojciecha Szczęsnego. Na razie zawodnik wypożyczony z Arsenalu zachowuje czyste konto.

1
2
1
62'

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Clement Grenier.

61'

Zbyt krótko wybite dośrodkowanie rzymian i Radja Nainggolan miał szansę na uderzenie z półwoleja do siatki Empoli FC. Niezłe uderzenie, ale w defensora, przez co piłka uciekła poza światło bramki.

2
2
58'

Empoli. Schodzi: Guido Marilungo. Wchodzi: Andres Tello.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Guido Marilungo #89
2
2
56'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Mohamed Salah.

2:0 i powoli wszystko w Rzymie staje się jasne! Edin Dzeko wkopał piłkę z bliska do bramki po zgraniu Mohameda Salaha i właśnie dogonił Andreę Belottiego w klasyfikacji strzelców Serie A.

16
15
4
3
6
53'

Wiele stałych fragmentów dla zespołu z Rzymu. Tymczasem trener gości przygotowuje do wejścia na boisko Massimo Maccarone albo Manuela Pucciarelliego.

1
51'

Po rzucie wolnym jeszcze korner dla Giallorossich. Łukasza Skorupskiego wyręczył obrońca, który pilnował bliższego słupka.

1
48'

AS Roma wymienia podania na początku drugiej części i próbuje wyciągnąć rywali z własnej połowy. Na razie wywalczyła rzut wolny daleko od bramki Łukasza Skorupskiego.

2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
1
1
1
1
Czy Empoli FC odrobi stratę gola po przerwie?
2
2
2
2
2
20:31

Edin Dzeko wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Rade Krunić.

1
1
3
1
41'

Powalczyli w polu karnym o wysoko zawieszoną piłkę Federico Fazio oraz Łukasz Skorupski. Remis. Co prawda Polak nie pozwolił na oddanie strzału, ale drużyna Luciano Spallettiego ma jeszcze jeden korner.

38'

Seria mało eleganckich fauli gospodarzy. Radja Nainggolan coś tłumaczy arbitrowi, ale powinien raczej zejść mu z oczu, by nie wyciągnął kartki z kieszonki.

1
3
1
36'

Radja Nainggolan dopadł do kozłującej piłki przed polem karnym Empoli FC i oczywiście postanowił huknąć prostym podbiciem. Pomylił się zdecydowanie Belg.

1
1
34'

Guido Marilungo schował się między dwoma obrońcami AS Roma i doczekał się delikatnego podania od Mame Thiama. Zorientowali się w ostatnim momencie gospodarze i nie dopuścili do wyrównania.

1
2
1
29'

Podkręcone, wręcz chytre uderzenie z dystansu Leandro Paredesa. Piłka nabrała zaskakującej rotacji i Łukasz Skorupski zdecydował się wypiąstkować ją nad poprzeczkę. Korner dla niedawnego uczestnika Ligi Europy.

1
1
2
1
28'

Po przeciwnej stronie boiska Łukasz Skorupski rzucił się jak tygrys na futbolówkę i nie pozwolił Edinowi Dzeko oraz Diego Perottiemu na oddanie strzału.

3
2
1
27'

Daniele Croce oraz Federico Barba zastanawiali się długo jak spożytkować korner. Po krótkim rozegraniu i dośodkowaniu udało się co prawda oddać strzał, ale zbyt delikatny w rękawice Wojciecha Szczęsnego.

3
2
1
1
25'

Dość ospale Giallorossi. Postanowił dodać wigoru akcji gospodarzy Mohamed Salah i po jego dośrodkowaniu interweniował na przedpolu Łukasz Skorupski. Pewnie bramkarz Empoli FC.

2
2
20'

Mame Thiam wygrał walkę fizyczną z defensorem AS Roma, ale zgrał piłkę na pamięć w miejsce, gdzie nie było Guido Marilungo.

1
2
18'

Empoli FC ma wrzut z autu na wysokości pola karnego rzymian. Całe zamieszanie zakończyło się chwytem Wojciecha Szczęsnego, który sprzątnął piłkę sprzed nosa Mame Thiama. Napastnik był ponownie adresatem podania z głębi pola.

1
1
15'

Po kwadransie rywalizacji zadowoleni gospodarze. Prowadzą, a na dodatek po zmianie wyniku ich akcje nabrały rumieńców. Przed momentem szarżował na skrzydle Mohamed Salah.

2
1
1
2
12'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Antonio Ruediger.

Korner okazał się skuteczną bronią wicelidera Serie A! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Antonio Ruediger przepuścił piłkę w sam środek pola karnego do Edina Dzeko. Sytuacyjne uderzenie Bośniaka i Łukasz Skorupski tylko obserwował jak futbolówka wpada do jego bramki.

30
18
5
6
9
12'

Radja Nainggolan wpadł w pole karne przyjezdnych. Do końca miał obok siebie przeciwnika i jedyne, co wywalczył, to rzut rożny dla AS Roma.

2
4
1
2
1
8'

Dwa podania za linię obrońców AS Roma do rozpędzonego Mame Thiama. Ryzykownie interweniował w obu przypadkach Wojciech Szczęsny i w jednej sytuacji nawet staranował Senegalczyka, ale sędzia nie gwizdnął faulu Polaka.

5
2
1
5'

Manuel Pasqual zabrał piłkę Mohamedowi Salahowi w centrum boiska i sprowokował Egipcjanina do faulu. Empoli FC miało szansę na zaskoczenie faworyta z rzutu wolnego, ale nie zrobiło tego.

1
1
1
4'

Długo rozgrywali goście, co było dość zaskakujące. Efektem ich ataku pozycyjnego był korner, po którym interweniował Leandro Paredes.

1
2'

Giallorosii w bordowych strojach z pomarańczowymi akcentami, natomiast Empoli FC w niebieskich koszulkach oraz spodenkach.