Zakończony
SSC Napoli
90+2'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Piotr Zieliński.

Koniec marzeń Lazio Rzym o punktach! Płaskie uderzenie Lorenzo Insigne na 3:0, a autorowi gola asystował przytomnie Piotr Zieliński!

128
57
10
9
4
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

8
4
2
1
4
89'

5
86'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj.

11
4
6
5
11
85'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński.

7
3
5
21
37
83'

Dwa uderzenia na bramkę Lazio Rzym, które chyba pogodziło się z porażką. Arkadiusz Milik chybił, a Marko Rog uderzył zbyt blisko golkipera.

11
3
3
5
5
83'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

73
38
9
4
4
79'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Marko Rog.

4
2
5
13
13
79'

Sergej Milinković-Savić próbował dokręcił piłkę w okienko bramki SSC Napoli. Pepe Reina wiedział od początku, że pomocnik Lazio Rzym chybił.

4
1
1
1
1
76'

W ostatnich minutach najlepiej wyglądała akcja Driesa Mertensa, ale w ostatnim momencie został zablokowany przez defensora. Ten mecz nie należy do najlepszych strzelców obu drużyn: wspomnianego Belga i Ciro Immobile.

5
2
2
2
2
74'

6
73'
63
28
7
3
5
71'

Zaczarowana bramka SSC Napoli. Wydawało się, że futbolówka musi wpaść za linię, ale strzał Wesleya Hoedta z ostrego kąta został zablokowany przez Pepe Reinę i Lorenzo Insigne.

7
2
2
2
3
69'

Trafienie kontaktowe dodałoby smaku końcówce spotkania, ale Pepe Reina nie zamierza na to pozwolić. Dwie interwencje bramkarza SSC Napoli w ciągu minuty!

7
2
3
2
2
68'

Ciro Immobile wygrał pojedynek blisko chorągiewki boiska i zaplanował szybką wymianę podań z Jordanem Lukaku. Było to bardzo czytelne dla SSC Napoli.

4
2
2
2
1
65'

Płaskie uderzenie zza pola karnego Sergeja Milinkovicia-SaviciaPepe Reina nie musiał interweniować i tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

4
2
2
2
1
62'

Jordan Lukaku towarzyszył do końca atakującemu Allanowi, przez co pomocnik SSC Napoli wybiegł z piłką poza boisko. Grę wznowił dalekim wykopem Thomas Strakosha.

4
2
4
2
4
60'

Krótko po drugim golu SSC Napoli trener Simone Inzaghi wykorzystał komplet zmian. Próbuje pobudzić podopiecznych z ławki, ponieważ kwadrans po przerwie zdecydowanie ze wskazaniem na gości.

4
2
2
2
4
59'

Lazio. Schodzi: Dusan Basta. Wchodzi: Patric.

3
3
3
6
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Sergej Milinković-Savić.

4
6
3
3
3
52'

Lazio. Schodzi: Bastos. Wchodzi: Wesley Hoedt.

2
5
5
5
4
52'

Lazio. Schodzi: Alessandro Murgia. Wchodzi: Balde Diao Keita.

3
51'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Allan.

Do trzech razy sztuka! Lorenzo Insigne nie przyjmował piłki po sprytnym podaniu, a płasko strzelił od słupka do siatki Biancocelestich. SSC Napoli już bardzo blisko zwycięstwa!

55
32
15
6
5
49'

Mocno SSC Napoli. Po raz drugi Marek Hamsik przedarł się między obrońcami z Rzymu w pole karne. Tym razem Jose Callejon spóźnił się minimalnie do płaskiego podania, ale goście mają jeszcze korner po interwencji Wallace'a.

2
2
2
48'

Dwa uderzenia z kilkunastu metrów zatrzymane przez Thomasa Strakoshę. Za drugim razem mierzył Lorenzo Insigne, czyli pechowiec ostatniej akcji w pierwszej połowie.

1
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

6
7
5
6
4
Czy Lazio Rzym strzeli gola w drugiej połowie?
10
6
5
4
6
20:10

Napoli blisko drugiego w tym roku zwycięstwa w Rzymie.

6
1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

8
4
4
3
2
44'

Ekspresowo odpowiedziało SSC Napoli i Lorenzo Insigne powinien wykonać milowy krok ku zwycięstwu! Po podaniu Driesa Mertensa miał mnóstwo czasu na pojedynek sam na sam z Thomasem Strakoshą. Pudło!

3
3
6
6
4
43'

Ciro Immobile wreszcie w akcji. Długo kazał na siebie czekać najlepszy napastnik Lazio Rzym. Wyciągnął z bramki Pepe Reinę, ale nie ukarał go lobem.

3
3
3
3
3
41'

Dobrze to sobie wymyślili, ale źle wykonali Sergej Milinković-Savić oraz Jordan Lukaku. Po podaniu Serba futbolówka uciekła gospodarzom w rękawice Pepe Reiny.

6
4
2
2
2
38'

Zdaniem sędziego Ivan Strinić zatrzymał Felipe Andersona zgodnie z przepisami i przyjezdni mogli kontynuować grę.

5
3
2
1
2
36'

Świetne podanie Allana i trochę przedobrzył Dries Mertens, który przepuścił piłkę między nogami w kierunku Lorenzo Insigne. Zorientował się na czas Dusan Basta.

3
2
5
3
3
35'

Jose Callejon uwiecznił golem jubileuszowy występ w barwach SSC Napoli!

6
4
2
33'

Dwóch zawodników SSC Napoli mogło trącić piłkę po niebezpiecznym wstrzeleniu Jose Callejona. Uciekła ona jednak w objęcia bramkarza Thomasa Strakoshy.

3
3
5
2
2
30'

Felipe Anderson wbiegł w pole karne drużyny spod Wezuwiusza. Do końca miał obok siebie defensora, co utrudniło oddanie strzału. Ostatecznie próba z kilkunastu metrów prosto w Pepe Reinę.

4
4
2
1
4
27'

Pierwsze, celne uderzenie i od razu prowadzenie. Lazio Rzym musi teraz poszukać wyrównania, ale po zmianie wyniku uskrzydleni i zmobilizowani są goście.

9
6
3
25'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Marek Hamsik.

To była błyskawiczna akcja bramkowa. Dries Mertens rozrzucił grę do wbiegającego w pole karne Marka Hamsika, którego płaskie wstrzelenie zakończył strzałem z bliska do bramki Jose Callejon. Cieszą się Arkadiusz Milik i inni rezerwowi, ponieważ SSC Napoli prowadzi w Rzymie!

70
39
10
5
5
24'

Szybko sędzia oddał rzymianom to co zabrał minutę wcześniej. Po wrzutce z rzutu wolnego nie pozwolił SSC Napoli dokończyć ataku, a gwizdnął przewinienie na Bastosie.

3
3
4
7
8
23'

Nieudana wymiana podań, ale niedawnemu uczestnikowi Ligi Mistrzów pomógł sędzia, który gwizdnął faul kilka metrów przed polem karnym Lazio Rzym.

7
5
3
2
2
21'

Pierwszy korner dla SSC Napoli. Trochę niepewnie na przedpolu Thomas Strakosha, ale w tym chaosie była metoda i drużyna z Neapolu nie oddała strzału po wrzutce Jose Callejona.

5
4
8
3
3
20'

3
19'

Kolejna akcja Driesa Mertensa wyglądała niebezpiecznie dla Lazio Rzym. Już składał się do strzału reprezentant Belgii, kiedy pomieszał mu szyki Bastos.

8
8
6
5
5
16'

Dries Mertens wszedł w pojedynek jeden na jednego z Dusanem Bastą i zaskakująco łatwo dał sobie odebrać piłkę. Po chwili Lazio Rzym wywalczyło rzut wolny.

7
5
5
5
4
15'

Opanowali sytuację na własnej połowie podopieczni Maurizio Sarriego i to oni przed momentem wywalczyli wrzut z autu na wysokości koła środkowego.

6
6
4
4
2
12'

Aktywnie Sergej Milinković-Savić! Jeden z bohaterów pucharowego dwumeczu z AS Roma przełożył sobie piłkę oraz przeciwnika przed polem karnym SSC Napoli i poczęstował Pepe Reinę płaskim strzałem z 18. metra.

7
7
5
5
5
10'

Trybuny wypełnione kibicami w 50 procentach. Najgłośniejsi sympatycy Lazio Rzym aktualnie za bramką, której pilnuje Thomas Strakosha.

2
2
6
6
2
8'

Gwizdy kibiców na stadionie, ale sędzia już koncentruje się na innych wydarzeniach. Gospodarze domagali się odgwizdania faulu na Sergeju Milinkoviciu-Saviciu tuż przed polem karnym SSC Napoli.

2
2
5
5
7
7'

Nie przedarł się Felipe Anderson, ale futbolówka pozostała w posiadaniu Lazio Rzym. Rozwijają skrzydła podopieczni Simone Inzaghiego i przyjezdni powinni być skoncentrowani.

2
2
6
6
6
5'

Pierwsza akcja Biancocelestich i szykował się do zdobycia gola Sergej Milinković-Savić. Pomieszał mu szyki Kalidou Koulibaly i jedyne, co wywalczył Serb, to korner.

3
3
3
4
7
3'

Przedzierali się na skrzydle najpierw Ivan Strinić, a następnie Jordan Lukaku. Nie dobiegli w okolice pola karnego przeciwnika i piłka krąży w centrum boiska.

11
7
6
5
4
2'

Lazio Rzym w błękitnych strojach, natomiast podopieczni Maurizio Sarriego w czarnych koszulkach i spodenkach. Błyskawicznie gospodarze sprowadzili do parteru Driesa Mertensa.

10
5
6
5
12
20:10

Przyjezdni wygrali już w tym roku w Rzymie. SSC Napoli pokonało 2:1 AS Roma, z którym to klubem rywalizuje o wicemistrzostwo Włoch.