Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

2
87'

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Francesco Totti.

82'

AS Roma jest aktywniejsza w poszukiwaniu zwycięskiego gola, ale musi mieć się na baczności. Andrea Petagna wciąż domaga się piłek, stojąc między Federico Fazio a Antonio Ruedigerem.

1
1
78'

Korner dla AS Roma i oczywiście był w polu karnym przeciwnika Daniele De Rossi. W tym spotkaniu kapitan oddał trzy uderzenia po dośrodkowaniach z narożnika boiska. Czwartego nie było i za moment opuści boisko.

75'

Czas na ostatni kwadrans spotkania. Zaczyna brakować sił w płucach i w nogach rzymianom, a im bliżej zapunktowania jest Atalanta Bergamo, tym żwawiej przesuwa się w obronie.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Pierluigi Gollini.

Atalanta Bergamo
68'

Atalanta. Schodzi: Jasmin Kurtić. Wchodzi: Christian Capone.

wchodzi Wchodzi
Christian Capone #98
schodzi Schodzi
1
1
66'

Franck Kessie pognał prawym skrzydłem i wywalczył wrzut z autu dla Atalanty Bergamo. Chwila oddechu dla obrońców w białych koszulach z niebieskimi akcentami.

64'

Luciano Spalletti zachęca rzymian do kolejnych ataków. Już prawie wepchnęli przeciwników do bramki, ale muszą postawić "kropkę nad i". Przez momentem Radja Nainggolan trafił w poprzeczkę!

1
1
60'

W kwadransie po przerwie AS Roma miała więcej sytuacji podbramkowych niż w całej pierwszej połowie. Reakcja na zmianę ustawienia przez trenera Luciano Spallettiego była natychmiastowa.

2
1
1
1
1
57'

Daniele De Rossi złożył się do strzału przewrotką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Słupek! Coraz bliżej trafienia jest pomocnik reprezentacji Włoch.

1
1
56'

Cięte dośrodkowanie Mohameda Salaha. Lekko trącona piłki nie dotarła do Diego Perottiego. Tylko korner dla Giallorossich.

54'

Atalanta. Schodzi: Bryan Cristante. Wchodzi: Marco D'Alessandro.

Marco D'Alessandro #7
50'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Mohamed Salah.

Wyrównanie krótko po przerwie. Wrzutka Daniele De Rossiego została zgrana przez Mohameda Salaha pod nogi Edina Dzeko. Najlepszy snajper AS Roma nie zmarnował tej szansy na gola!

21
14
4
2
2
48'

Pierluigi Gollini odprowadził wzrokiem piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Próbował je zamknąć Bruno Peres, ale wprowadzony w przerwie zawodnik spóźnił się o sekundę.

1
1
46'

Roma. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Bruno Peres.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

Czy AS Roma odrobi stratę gola po przerwie?
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Hans Hateboer.

Hans Hateboer #33
40'

Miękkie podanie w pole karne Giallorossich. Nikt poza Wojciechem Szczęsnym nie miał szans na przejęcie piłki, więc ta poturlała się w rękawice reprezentanta Polski.

37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na piłkę zapolował Daniele De Rossi i oddał strzał głową. Doświadczony reprezentant Włoch nie zaskoczył idealnie ustawionego Pierluigiego Golliniego.

1
35'

Andrea Petagna w kolejnej akcji. Miał przed sobą dwóch stoperów AS Roma i trudno było przypuszczać, że w pojedynkę wymanewruje dwóch takich rutyniarzy jak Federico Fazio oraz Kostas Manolas.

1
32'

Dłuższa wymiana podań zespołu z Bergamo. Andrea Petagna dostał piłkę, ale zdaniem sędziego był zbyt agresywny w walce o pozycję.

1
30'

Mija drugi kwadrans pojedynku w Rzymie. Mądrze, konsekwentnie Atalanta Bergamo i zaczynają się powoli irytować Giallorossi obrazem spotania.

1
28'

Edin Dzeko odepchnął łokciem Rafaela Toloia i obrońca Atalanty Bergamo potrzebował chwili, by dojść do siebie. Sędzia nie uznał tego zagrania za nieprzepisowe, ale Atalanta Bergamo i tak ma piłkę.

1
1
1
2
2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Jasmin Kurtić.

2
3
22'

Gol! Strzelił Jasmin Kurtić. Asystował mu Bruno Conti.

Szybka wymiana podań aż w końcu Bruno Conti dostarczył futbolówkę w środek pola karnego, skąd Jasmin Kurtić pokonał płaskim uderzeniem Wojciecha Szczęsnego! Atalanta Bergamo na prowadzeniu!

4
4
5
13
25
20'

Bezbramkowe 20 minut. Najlepszą szansę, by zmienić wynik, miał Hans Hateboer na samym początku meczu. Później inicjatywę przejęła AS Roma, ale Pierluigi Gollini nie był jeszcze w wielkich opałach.

1
18'

Diego Perotti do Mohameda Salaha i Egipcjanin wywalczył korner dla AS Roma. Wysoko zawieszona piłka wybita przez Andreę Masiello, a poprawka Edina Dzeko była niecelna.

15'

Kostas Manolas przeprosił przeciwnika i sędziego za swoje przewinienie w centrum boiska. Po chwili rewanż Atalanty Bergamo. Po obu stałych fragmentach bez celnego uderzenia.

11'

Wojciech Szczęsny kontrolował lot piłki, która szybowała obok spojenia słupka z poprzeczką. Szybko zainicjował ponadto kontratak AS Roma i Mohamed Salah spóźnił się do futbolówki o sekundę.

1
1
8'

Piersza interwencja Pierluigiego Golliniego. Na piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zapolował Federico Fazio i główkował delikatnie w rękawice czujnego bramkarza Atalanty Bergamo.

7'

Dotychczas bez sytuacji podbramkowej AS Roma. Pierluigi Gollini obserwuje z dystansu jak Giallorossi próbują znaleźć miejsce do oddania strzału.

5'

Po sygnale ostrzegawczym AS Roma przeniosła piłkę na połowę przeciwnia. Krótkie podania i próba zepchnięcia przyjezdnych we własne pola karne.

2
1
1
2'

Wyborna szansa na gola dla Atalanty Bergamo po niespełna dwóch minutach meczu. Remo Freuler wycofał piłkę do wbiegającego w pole karne Hansa Hateboera, który pechowo trafił z czystej pozycji w plecy defensora!

14:54

AS Roma kontra Atalanta Bergamo to ten pojedynek w 32. kolejce Serie A, w którym suma lokat klubów jest najniższa. Giallorossi są ostatnio dobrze dysponowani, ale z rewelacją ligi nie wygrali od czterech meczów.