Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

Sassuolo. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Claud Adjapong.

schodzi Schodzi
Matteo Politano #16
1
85'

Faul na Karolu Linettym i nie pierwsza dziś szansa na zaskoczenie Andrei Consigliego z rzutu wolnego. Szansa zmarnowana, ponieważ piłkę wybił już pierwszy defensor US Sassuolo.

1
82'

Może Sampdoria Genua wyrówna po stałym fragmencie. Piłka z rzutu rożnego skierowana przed pole karne, skąd dośrodkowanie próbował wykorzystać Lucas Torreira. Strzał głową nad poprzeczką!

1
78'

Piłkarze US Sassuolo mają coraz mniejszy apetyt na rozgrywanie piłki, a po prostu transportują ją na połowę przeciwnika i tam starają się trzymać. Najważniejsza dla gospodarzy jest aktualnie defensywa.

76'

Sassuolo. Schodzi: Lorenzo Pellegrini. Wchodzi: Alfred Duncan.

Lorenzo Pellegrini #6
73'

Sassuolo. Schodzi: Alessandro Matri. Wchodzi: Pietro Iemmello.

Pietro Iemmello #9
70'

Błyskawicznie po zmianie sytuacja podbramkowa i Emiliano Viviano utrzymał drużynę z Genui w grze, zatrzymując przeciwnika w sytuacji sam na sam.

68'

Kilku zawodników Sampdorii Genua miało ochotę na oddanie strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka poszybowała jednak za wysoko i ominęła całe towarzystwo pod bramką Andrei Consigliego.

65'

Nie potrafi zebrać się do ataku Sampdoria Genua, a gospodarze poczuli się swobodniej. Alessandro Matri zatańczył na 20. metrze przed bramką Emiliano Viviano i nieomal znalazł miejsce do uderzenia w gąszczu rywali.

1
1
62'

Nie wróżą nic dobrego faule Bartosza Bereszyńskiego. Prawy obrońca Sampdorii Genua gra z żółtą kartką na koncie i prowokuje sędziego do pokazania drugiej.

1
1
59'
58'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Politano.

US Sassuolo
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Francesco Acerbi.

Matteo Politano wywalczył korner, po którym na 2:1 główkował Francesco Acerbi! Zaledwie 11 minut po przerwie i gospodarze odwrócili wynik 0:1.

3
2
1
3
5
55'

Męski pojedynek Milana Skriniara z Matteo Politano rozpoczął się w polu karnym Sampdorii Genua, a zakończył blisko chorągiewki. Rozgrzewali się w pobliżu rezerwowi US Sassuolo i obsztorcowali Skriniara.

1
52'

4
49'

Gol! Strzelił Antonino Ragusa.

Krótko po przerwie wyrównanie! Antonio Ragusa opanował piłkę po podaniu, którego nie przeciął, a powinien Bartosz Bereszyński i pokonał w sytuacji sam na sam Emiliano Viviano!

9
46'

Sampdoria. Schodzi: Dennis Praet. Wchodzi: Karol Linetty.

46'

Gra wznowiona!

2
17:29

Sampdoria Genua ma czego bronić po przerwie!

3
3
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Peluso.

3
2
1
1
1
45+2'

Niebezpiecznie blisko ręki trafiła piłka Dennisa Praeta. Gospodarze domagali się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia absolutnie nie podzielał ich stanowiska.

1
1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
43'

Wysoko zawieszona piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Skakał Alessandro Matri, skakał też obrońca i obaj tak sobie przeszkadzali, że żaden nie dosięgnął futbolówki.

2
2
40'

Kilka minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Płaskie dośrodkowanie w szesnastkę Sampdorii Genua zatrzymane, ale gospodarze mają jeszcze korner!

1
1
37'

Dotychczas mało widoczny w tym pojedynku Fabio Quagliarella. W końcu zgłosił się po piłkę napastnik Sampdorii Genua i już oddawał strzał, gdy przed jego oczami wyrósł jak spod ziemi obrońca.

1
2
35'

Emiliano Viviano wznowił grę wykopem i rozpoczęła się walka napastników Sampdorii Genua, by utrzymać futbolówkę na połowie przeciwnika. Górą piłkarze w zielono-czarnych pasiakach.

2
2
1
1
32'

Lorenzo Pellegrini złożył się do strzału z kilkunastu metrów. Trafił w ofiarnie interweniującego defensora Sampdorii Genua.

2
3
1
1
1
30'

Dużo uśmiechu na twarzach piłkarzy Sampdorii po komicznym golu. Drużyna z Genui może teraz poczekać na ruch US Sassuolo, a nie musi atakować za wszelką cenę.

3
2
1
28'

Gol! Strzelił Matias Silvestre.

Sampdoria rozpoczyna strzelanie! Andrea Consigli jest wściekły, ponieważ interwencję po strzale Matiasa Silvestre zza pola karnego, utrudnił mu rykoszet od Patricka Schicka. Piłka wpadła szczęśliwie dla gości, a pechowo dla gospodarzy w sam narożnik bramki!

7
3
1
2
2
25'

Czas na kolejne sytuacje podbramkowe. Początek ze wskazaniem na US Sassuolo, następnie świetną szansę miał Patrick Schick, ale od tego czasu bramkarze nie muszą się stresować.

1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Pellegrini.

US Sassuolo
1
1
1
22'

Kartonik dla Bartosza Bereszyńskiego był konsekwencją straty byłego defensora Legii Warszawa. Musi uważać, by nie dostać drugiej żółtej kartki.

1
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński.

2
2
1
2
19'

Kilka minut bez sytuacji podbramkowych. Czujnie Andrea Consigli i nie pozwolił, by podanie z głębi pola dotarło do potencjalnego adresata Fabio Quagliarelli.

2
1
15'

Ponad minutę trwa przerwa w grze, ponieważ medycy Sampdorii Genua przygotowują mało gustowny opatrunek na głowie Dennisa Praeta. Belg niebezpiecznie zderzył się z przeciwnikiem w powietrzu.

2
1
13'

Patrick Schick powinien to wykorzystać. Od początku miał mnóstwo miejsca w polu karnym US Sassuolo i nawet po przyjęciu piłki, defensywa nie atakowała go zbyt agresywnie. Młody napastnik przelobował Andreę Consigliego, ale zarazem nie trafił w bramkę!

2
2
1
10'

Cała seria rzutów rożnych dla US Sassuolo, ale nie jest łatwo przechytrzyć stoperów Sampdorii Genua i oddać strzał. Idealnie ustawieni Matias Silvestre oraz Milan Skriniar.

1
1
1
7'

Do końca miał obok siebie przeciwnika Alessandro Matri, dlatego pomimo wzorowego podania z głębi pola, nie zatrudnił Emiliano Viviano. Tylko korner dla US Sassuolo.

1
1
5'

Walczył o piłkę ustawiony na desancie Alessandro Matri. Zdaniem sędziego nie był poszkodowany w starciu z przeciwnikiem, a sam faulował.

1
1
3'

US Sassuolo w tradycyjnych zielono-czarnych pasiakach, natomiast przyjezdni z Genui w białych strojach z niebieskimi, czerwonymi i czarnymi akcentami.

17:29

Sampdoria Genua spróbuje odkuć się po pechowym remisie z ACF Fiorentina i pokonać przeciwnika, który nie zwyciężył od 19 lutego. W podstawowym składzie przyjezdnych jest Bartosz Bereszyński, a na ławce rezerwowych Karol Linetty.