1:4
Zakończony
AS Roma
87'

Trenerzy wykorzystali komplet zmian i ich jedenastki muszą sobie radzić same. Radzi sobie mimo rozczarowania straconym golem Wojciech Szczęsny. Reprezentant Polski zatrzymał chytre uderzenie Cristiano Biraghiego z rzutu wolnego.

6
3
1
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ahmad Benali. Asystował mu Ledian Memushaj.

Nie będzie 15. czystego konta Wojciecha Szczęsnego w sezonie. Bramkarz AS Roma skapitulował po strzale Ahmada Benaliego i Pescara Calcio ma gola honorowego.

Ahmad Benali #10
13
4
8
17
28
83'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Diego Perotti.

81'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Emerson Palmieri. Wchodzi: Juan Jesus.

80'
ZMIANA
76'

Ma co robić Wojciech Szczęsny. W pierwszej połowie Pescara Calcio nie oddała celnego uderzenia, a po przerwie były już trzy takie strzały. Ponadto nieznaczne pudła Jeana-Christophe'a Bahebecka.

6
5
1
73'

Edin Dzeko opuścił boisko z wściekłością wypisaną na twarzy. Spodziewał się, że po meczu z outsiderem zostanie liderem klasyfikacji strzelców. Tymczasem Wojciech Szczęsny interweniował po uderzeniu z rzutu wolnego.

4
3
2
1
2
71'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Clement Grenier.

2
1
1
6
3
70'

Stephan El Shaarawy minimalnie, ale jednak na spalonym. Za moment pierwsza zmiana w drużynie z wiecznego miasta.

2
1
2
67'
ZMIANA

Pescara. Schodzi: Mamadou Coulibaly. Wchodzi: Valerio Verre.

wchodzi Wchodzi
Valerio Verre #7
schodzi Schodzi
1
1
1
65'

Jean-Christophe Bahebeck jest najgroźniejszym zawodnikiem Pescara Calcio. Strzał napastnika metr ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

4
5
2
62'

Już dwie bramki Mohameda Salaha. Obie po podaniach Stephana El Shaarawy'ego.

5
2
1
1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Stephan El Shaarawy.

Powtórka sprzed trzeciego gola. Stephan El Shaarawy asystował po raz trzeci, a Mohamed Salah trafił do siatki płaskim uderzeniem w sytuacji sam na sam!

59'

Gorąco pod bramką Wojciecha Szczęsnego! Najpierw płaskie dośrodkowanie, które Polak z trudem wybił na korner, a następnie uderzenie Jeana-Christophe'a Bahebecka tuż obok słupka.

6
5
3
56'

Edin Dzeko opanował futbolówkę przed polem karnym i huknął płasko z 18. metra. Nie zabrakło dużo do szczęścia. Nie trafili w tej kolejce Andrea Belotti i Gonzalo Higuain, więc Bośniak może poprawić swoją sytuację w klasyfikacji strzelców.

3
2
2
54'

Radosny futbol outsidera może skończyć się pogromem. Do momentu zmiany wyniku grał w miarę konsekwentnie, ale później jego obrona stopniała i AS Roma zdobyła trzy bramki w cztery minuty.

2
2
2
51'

Pogublili się Giallorossi, choć wybiegali w dwóch przeciwko bramkarzowi Pescara Calcio, a obok siebie mieli tylko jednego defensora. Zepsuł to Mohamed Salah.

2
2
2
3
2
50'

Pierwsze celne uderzenie Pescara Calcio i dopiero Wojciech Szczęsny zatrzymał futbolówkę po próbie Ahmada Benaliego.

6
4
3
2
48'
GOOOOOOL!!!

Wstrzelił się Mohamed Salah! Precyzyjne uderzenie z kilkunastu metrów w sam narożnik bramki! 3:0, a drugą asystę w tym spotkaniu zanotował Stephan El Shaarawy.

46'
ZMIANA

Pescara. Schodzi: Sulley Muntari. Wchodzi: Alessandro Bruno.

Alessandro Bruno #5
2
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

3
3
1
1
Czy również w Pescarze padną minimum trzy gole?

1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Edin Dzeko.

Szybki atak i trzech piłkarzy AS Roma wybiegło przeciwko jednemu defensorowi. Pierwsze podanie do Edina Dzeko było jeszcze złe, ale Bośniak nie spanikował, wyłożył futbolówkę Radji Nainggolanowi, który uderzył na 2:0!

35
16
6
2
4
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Strootman. Asystował mu Stephan El Shaarawy.

Gospodarze są wściekli, że pozwolili na tak dużo swoim przeciwnikom. "Faraon" wyskoczył do podania z głębi pola i wyłożył piłkę Kevinowi Strootmanowi. Holender tylko skierował ją do pustej bramki!

41'

Edin Dzeko twierdzi, że po wrzutce z rzutu wolnego powinien być jeszcze korner, to samo Federico Fazio, a sędzia zauważył coś zupełnie innego.

4
4
4
3
5
40'

4
39'

Czas mija i AS Roma nie potrafi znaleźć sposobu na zdobycie gola.

6
4
3
2
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Biraghi.

7
4
3
3
3
37'

Nie zrobili użytku przyjezdni z rzutu rożnego, a jeszcze zostawili Pescara Calcio miejsce do kontrataku. Wyżej notowana drużyna mogłaby to wykorzystać!

1
2
1
35'

Jeszcze 10 minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Rusza do przodu AS Roma i ma korner.

2
1
33'

Mohamed Salah dostał piłkę dość przypadkowo po złym wybiciu defensora. Za swoje uderzenie pozostało mu tylko przeprosić, co grzecznie zrobił.

3
1
31'

Jean-Christophe Bahebeck ruszył w tempo do podania z głębi pola, ale miał obok siebie defensora i wywalczył tylko korner. Kolejne krótkie rozegranie stałego fragmentu przez Pescara Calcio, które nie daje żadnego efektu.

3
2
1
1
1
28'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego i nie było nawet dośrodkowania, nie mówiąc już o strzale. Wojciech Szczęsny jeszcze bez wielkich interwencji.

7
3
1
1
1
27'

Kilkanaście podań Pescara Calcio i Stephan El Shaarawy musiał cofnąć się za linię piłki, by zahamować akcję. Nie na długo. Na drugim skrzydle faulował Antonio Ruediger.

3
3
2
2
2
25'

Trochę uspokoili sytuację gospodarze. Podanie w pole karne Wojciecha Szczęsnego i reprezentant Polski musiał interweniować na przedpolu.

5
2
4
3
2
22'

Gianluca Caprari uciekł obrońcom AS Roma, ale musiał się zatrzymać zanim stoczył pojedynek sam na sam z Wojciechem Szczęsnym. Spalony!

8
7
5
4
5
20'

Blisko, coraz bliżej. Radja Nainggolan przyjął piłkę na klatkę piersiową i zanim spadła na ziemię, huknął z powietrza w poprzeczkę!

6
5
4
3
5
19'

Oddali inicjatywę gospodarze i robi się coraz cieplej w ich polu karnym. Kevin Strootman strzelił z kilkunastu metrów nieznacznie obok bramki Vincenzo Fiorillo.

3
4
3
3
3
17'

Edin Dzeko! Po raz drugi miał możliwość oddania strzału w polu karnym Pescara Calcio. Piłka spadła przypadkowo pod nogi Bośniaka, miał mało czasu i Vincenzo Fiorillo zdążył rzucić się pod jego nogi.

2
2
4
6
6
16'

W rozegraniu AS Roma. Delikatnie wycofali się gospodarze na własną połowę, a na początku spotkania starali się wysoko pressować faworyta.

3
3
2
1
4
14'

Radja Nainggolan wrzucił piłkę z głębi pola na głowę Edina Dzeko. Po raz pierwszy pokazał się najlepszy strzelec AS Roma, ale chybił.

3
6
1
2
4
11'

Jeszcze jedne dośrodkowanie Antonio Ruedigera. Przygotowany był na nie bramkarz Pescara Calcio i zatrzymał piłkę we własnym polu bramkowym.

1
2
1
1
6
9'

Antonio Ruediger przejął piłkę na własnej połowie i sprowokował do przewinienia Cristiano Biraghiego. Po chwili Niemiec w ataku i po jego głębokim dośrodkowaniu spudłował Stephan El Shaarawy.

2
3
3
4
5
7'

Tempo wysokie, ale do tego można się już było przyzwyczaić w 33. kolejce. W każdym meczu padły minimum trzy gole, a na przykład we Florencji dziewięć, a w Rzymie osiem.

5
4
2
2
3
6'

Piłka na górnej siatce bramki Wojciecha Szczęsnego po ryzykownym rykoszecie od Kostasa Manolasa. Nie minęła minuta i Vincenzo Fiorillo bronił nogami uderzenie Mohameda Salaha.

4
1
3
1
3
4'

Jean-Christophe Bahebeck dośrodkował płasko w pole bramkowe i był pierwszy kontakt z piłką Wojciecha Szczęsnego. Pewny chwyt bramkarza AS Roma.

6
6
3
1
3
2'

Piłka w bramce Pescara Calcio po uderzeniu Mohameda Salaha, ale sędziowie kilka sekund później doszli do porozumienia w sprawie spalonego Egipcjanina. Decyzja była słuszna i nie ma gola.

2
1
1
3
4
2'

Pescara Calcio w białych strojach z niebieskimi akcentami, natomiast drużyna z Rzymu w bordowych z pomarańczowymi wstawkami. Na początek meczu korner dla AS Roma, po którym interweniował Vincenzo Fiorillo.