Zakończony
Lazio Rzym
90+3'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Antonio Ruediger. Atak na złamanie nogi i słuszna decyzja arbitra.

7
5
3
5
7
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo. Faulowany był Salah.

3
3
2
2
2
90+1'

Cóż za "przewrotka" Milinkovicia-Savicia. Piłka trafiła w głowę Peresa i przeleciała tuż obok słupka. Szczęsny stał w bezruchu.

2
2
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
4
1
2
1
87'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Balde Diao Keita. Za zdjęcie koszulki.

4
2
1
2
2
85'

Gol! Strzelił Balde Diao Keita. Asystował mu Senad Lulić.

Chyba jest już po zawodach. Zabójcza kontra w liczebnej przewadze 2 na 1. Lulić w odpowiednim momencie podał do Keity, a ten płaskim strzałem pokonał bezradnego Szczęsnego.

12
13
5
7
20
83'

Kapitalne podanie Biglii do Andersona. Brazylijczyk sam przed Szczęsnym, ale brawo Wojtek! Świetna obrona nogami.

9
6
3
3
5
82'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Hoedt. Faulowany był Salah.

5
3
1
2
2
81'

Po mocnym strzale Lulicia, ofiarnie piłkę na ciało przyjął jeden z obrońców gospodarzy.

2
3
1
1
2
80'

Dobre prostopadłe podanie do Salaha, ten bez zastanowienia odgrywa w okolice 11. metra, ale tam aż roi się od zawodników w błękitnych strojach. Bez szans na oddanie strzału był Edin Dzeko.

4
3
1
1
2
77'

Próba Tottiego z 30 metrów, ale na drodze piłki stanął Biglia.

4
4
2
2
2
74'

Lazio. Schodzi: Stefan de Vrij. Wchodzi: Wesley Hoedt.

73'
70'

Centra Peresa bez adresata. Ma się wrażenie, że piłkarze Romy liczą na szczęście.

4
5
2
1
1
69'

AS Roma bije głową w mur.

4
7
2
2
4
66'

Szarża Perottiego w polu karnym Lazio, zastopowana przez Bastosa. Obrońca wypchnął rywala poza boisko.

6
6
1
1
1
64'

Roma. Schodzi: Federico Fazio. Wchodzi: Diego Perotti.

64'

Kolejna kontra gości, tym razem zakończona strzałem. Felipe Anderson uderzył przy bliższym słupku, ale tylko w boczną siatkę.

5
7
1
2
2
63'

Kontra Lazio Rzym. Sam na bramkę Szczęsnego popędził Keita, ale skończyło się na minięciu dwóch rywali. Trzeci odpowiednio wstawił nogę, odbierając piłkę napastnikowi.

5
6
1
1
2
60'

Dobre zagranie w pole karne Romy z prawego skrzydła. Nadbiegający Balde Diao Keita trącił piłkę przed Szczęsnym, ale ta przeleciała obok bramki.

6
6
1
1
1
58'

Prawdziwa bomba, którą z narożnika pola karnego odpalił Marco Parolo trafiła w Manolasa.

7
5
55'

Gospodarze usilnie starają się przepchnąć piłkę środkiem pola karnego, ale tam zwyczajnie nie ma miejsca.

6
6
1
1
1
53'

Próbuje odpowiedzieć AS Roma. Mocny strzał z 20 metrów oddał Kevin Strootman, ale trafił w plecy jednego z rywali.

6
6
1
1
2
50'

Gol! Strzelił Dusan Basta.

Lazio ponownie na prowadzeniu! Bezpańska piłka przed polem karnym gospodarzy. Dopadł do niej Basta i uderzył w kierunku bramki. Futbolówka trafiła jeszcze w Fazio i delikatnie zmieniła kierunek lotu. Szczęsny "pofrunął" w swoją prawą stronę, ale na niewiele się to zdało.

Lazio Rzym
12
13
7
7
26
48'

Świetna okazja zmarnowana przez Dzeko. Rajd Salaha prawą stroną boiska. Egipcjanin wpadł w szesnastkę i wyłożył piłkę na 8. metr. Strzał Bośniaka i wspaniale w bramce spisał się Thomas Strakosha.