Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

5
6
4
87'

Kombinują coś na obrzeżach pola karnego Napoli podopieczni Stefano Pioliego, ale nic z tego wynika. Obrońcy wykonują całą pracę za Pepe Reinę. Inter Mediolan zyskał impet po wejściu Ivana Perisicia z ławki rezerwowych, ale to był krótki efekt.

11
8
3
2
4
83'

Miała być ciekawa końcówka. Trzeba czekać jednak na deser, ponieważ od kilku minut Pepe Reina nie był w zagrożeniu. Pełna kontrola trzeciego zespołu w tabeli.

18
5
4
3
5
81'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

144
78
13
4
6
79'

Więcej ognia jest w kontratakach SSC Napoli. Lorenzo Insigne oraz Jose Callejon mogą w każdym momencie wymierzyć gospodarzom karę za ewentualną brawurę.

20
10
1
4
3
77'

Inter. Schodzi: Jeison Murillo. Wchodzi: Marco Andreolli.

73'

9
73'

Inter. Schodzi: Eder. Wchodzi: Ever Banega.

7
5
3
6
2
72'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Allan.

6
6
2
3
16
71'

Końcówka może być pasjonująca. Średnio co minutę, maksymalnie dwie, jakieś uderzenie, a Napoli ma tylko gola przewagi. Jeden fałszywy ruch i przewaga zniknie. Ostatni mierzył Ivan Perisić.

7
6
1
1
1
67'

Po przeciwnej stronie boiska egzamin dla Samira Handanovicia. Ostatnia instancja Interu Mediolan zatrzymała uderzenie Marko Roga.

10
8
4
4
3
66'

Miękkie podanie Mauro Icardiego do Antonio Candrevy, który natychmiast zdecydował się na uderzenie z powietrza. Piłka nie usiadła idealnie na stopie Włocha i pudło!

8
9
1
3
4
65'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

5
6
3
7
6
63'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Marko Rog.

9
7
5
39
74
62'

W ataku pozycyjnym Inter Mediolan. Raczej nie przejmuje się tymi akcjami Elseid Hysaj i zszedł poza boisko, by zmienić obuwie.

6
7
1
2
3
60'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Ivan Perisić.

5
3
3
3
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović.

7
8
3
5
5
55'

Roberto Gagliardini podobnie jak Eder strzelił z dystansu na wiwat. Kibice na trybunie za bramką Pepe Reiny muszą uważać na te pociski.

4
5
1
2
2
53'

Mniej niż metra zabrakło Lorenzo Insigne, by umieścić piłkę w bramce statystującego Samira Handanovicia. Siła uderzenia odpowiednia, ale potrzeba było jeszcze odrobiny precyzji.

3
5
2
4
2
52'

6
52'

Uderzenie zza pola karnego na wiwat. Pepe Reina spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko, po czym wznowił grę wykopem.

5
6
3
2
2
47'

Jeison Murillo z mało wieczorowym opatrunkiem na głowie, ale kontynuuje grę. Trenerzy zostawili sobie możliwość przeprowadzenia zmian na później.

5
2
3
4
3
46'

Czas na drugą połowę!

11
7
3
2
2
Czy Inter Mediolan wyrówna w drugiej połowie?
16
12
3
1
4
20:06

Jose Callejon wyprowadził kandydata do wicemistrzostwa Włoch na prowadzenie!

9
4
1
1
4
45'

Doliczona minuta.

10
8
2
3
3
43'

Gol! Strzelił Jose Callejon.

Yuto Nagatomo zrobił sobie żart i najlepiej bawił się Jose Callejon. Po podaniu od defensora piłkarz SSC Napoli strzelił z ostrego kąta do bramki Interu. SSC Napoli na prowadzeniu w Mediolanie!

98
59
15
6
10
40'

Oberwał Jeison Murillo w zamieszaniu w polu karnym Napoli i zalany krwią musiał opuścić boisko. Piłkarz Interu Mediolan opatrywany za bramką.

15
13
9
15
9
39'

Ripostuje Inter Mediolan i dośrodkowanie wybił dopiero Elseid Hysaj. Jeszcze rzut rożny dla podopiecznych Stefano Pioliego i próbował strzelić głową Jeison Murillo.

7
8
3
4
4
37'

Wyborna klepka Lorenzo Insigne z Piotrem Zielińskim. Akcję kończył reprezentant Włoch i nie strzelił czysto. Nie może w to uwierzyć!

17
14
6
10
11
36'

Świetnie przesunęli się całymi formacjami przyjezdni i Antonio Candreva nie zdążył zareagować. Spalony!

10
9
2
3
2
34'

Dries Mertens miał przed sobą tylko Samira Handanovicia, którego próbował pokonać miękką podcinką. Golkipera ominął, ale przy okazji również jego bramkę! Genialnie przez dwie linie podał Piotr Zieliński.

31
18
5
6
5
30'

Na spalonym Antonio Candreva i sędzia asystent przerwał sprint skrzydłowego w pole karne Napoli. Już szykował się do pojedynku jeden na jednego z Pepe Reiną.

12
11
3
3
2
29'

Piotr Zieliński często w polu karnym przeciwnika i stara się robić tam przewagę z zaskoczenia. Reprezenant Polski wywalczył korner, po którym z trudem poradzili sobie gospodarze.

28
19
3
4
4
25'

Głębokie dośrodkowanie zamknął Marek Hamsik i pomimo niewygodnej pozycji oddał strzał szczupakiem. Futbolówka uciekła pomocnikowi nad bramkę, więc grę wznowił Samir Handanović.

10
9
5
4
9
23'

Pepe Reina "wypluł" piłkę po płaskim uderzeniu z dystansu. Na szczęście dla przyjezdnych bramkarz zdążył się sam zaasekurować i Inter Mediolan nie miał co liczyć na dobitkę.

14
12
6
6
5
21'

Na przebój pobiegł w pole karne Dries Mertens. Miał sporo swobody napastnik SSC Napoli i dopiero Samir Handanović zatrzymał solową szarżę.

14
10
6
10
11
20'

Na razie Lothar Matthaeus może być zadowolony obserwując grę swoich następców w obronie. Inter Mediolan próbuje teraz zorganizować się do ataku.

11
11
6
7
11
19'

Na stadionie gości Lothar Matthaeus, który w Interze Mediolan grał przez cztery lata. Została mu podarowana koszulka z numerem "10".

14
10
4
6
5
17'

W samą porę Samir Handanović wybiegł na przedpole i chwycił piłkę ku rozczarowaniu rozpędzonego Driesa Mertensa. Inter Mediolan zatrzymał kolejny atak.

14
11
7
11
10
16'

Kombinowali przed polem karnym podopieczni Maurizio Sarriego, ale cofnięci w dziewięciu gospodarze nie pozwolili Napoli rozwinąć skrzydeł.

12
11
5
8
8
14'

Podobna próba przelobowania bramkarza Interu Mediolan jak w meczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów. Tym razem nieskutecznie Lorenzo Insigne.

13
9
4
10
8
12'

Dwa uderzenia prosto w przeciwnika z rzutu wolnego, ale Inter Mediolan miał szansę na poprawkę z rzutu rożnego i Mauro Icardi główkował tuż obok bramki przyjezdnych. Tak gorąco jeszcze nie było.

15
15
6
8
7
11'

Kalidou Koulibaly przesadził z agresją w pojedynku z rozpędzonym Joao Mario. Szansa na dobre uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Napoli.

13
10
4
5
10
10'

Szybko zaczynają mecz piłkarze obu drużyn. Marek Hamsik strzelił płasko zza linii pola karnego i tylko metra zabrakło Słowakowi, by trafić do bramki Samira Handanovicia.

14
13
6
13
8
9'

Nie zrozumieli się gospodarze. Mauro Icardi próbował przechwycić płaskie podanie i niepotrzebnie. Gdyby nie ruszał piłki, korytarz do oddania strzału miałby Eder.

16
12
4
7
7
7'

Antonio Candreva już w środku pola i spróbował prostopadłego podania w kierunku Mauro Icardiego. Uciekła piłka włosko-argentyńskiemu duetowi w rękawice Hiszpana Pepe Reiny.

16
14
6
6
6
4'

Piotr Zieliński wbiegł na przebój między trzech obrońców Interu Mediolan, ale nie przebił się. W odpowiedzi kontratak zakończony dośrodkowaniem Antonio Candrevy z lewego skrzydła.

26
18
8
9
11
3'

W rozegraniu SSC Napoli i już dwa groźne dośrodkowania z prawej strony w pole bramkowe Samira Handanovicia. Drugie zatrzymał bramkarz i uspokoił swoich obrońców.