Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

3
3
3
88'

Joe Hart poradził sobie z dośrodkowaniem, po czym nie bardzo miał komu podać, by zainicjował atak Torino FC. Stąd problem z zaskoczeniem Sampdorii Genua.

1
2
1
1
1
86'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Vasco Regini.

Sampdoria Genua
1
79'

Gol! Strzelił Juan Manuel Iturbe.

Dwóch zawodników, a może trzech mogło wybić dośrodkowanie Torino z lewego skrzydła. Przyjezdni kopali piłkę prosto w siebie aż trafiła ona do Juana Manuela Iturbe. Pierwsza bramka tego zawodnika dla Byków i wyrównanie stało się faktem!

6
4
3
5
6
78'

Torino. Schodzi: Afriyie Acquah. Wchodzi: Maxi Lopez.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Praet.

75'

Denerwują się gospodarze, a Sampdoria Genua potrafi z tego skorzystać. Bartosz Bereszyński i spółka raz po raz prowokują rywali do fauli.

71'

Urwał się obrońcom Andrea Belotti i uderzył płasko po wrzutce z rzutu wolnego z głębi boiska. Na posterunku Christian Puggioni. To była bardzo ważna interwencja bramkarza Sampdorii Genua.

69'

Danilo Avelar staranował Bartosza Bereszyńskiego i były obrońca Legii Warszawa potrzebował kilkunastu sekund, by otrząsnąć się i wrócić do gry.

1
1
1
1
66'

Matias Silvestre najlepszy w polu karnym Sampdorii Genua. Nie patyczkował się defensor, a natychmiast wybił piłkę, którą zabrał Andrei Belottiemu.

1
63'

To może być pierwszy od ponad tygodnia mecz Serie A, w którym padną mniej niż trzy gole. Przynajmniej tak to wygląda w tym fragmencie. Właśnie Bartosz Bereszyński skutecznie zablokował Andreę Belottiego.

1
58'

Andrea Belotti oraz Iago Falque czekali na podanie od Adema Ljajicia z centrum boiska. Nie doczekali się i piłka padła łupem czujnego Lucasa Torreiry.

1
55'

Dośrodkowanie do Andrei Belottiego, jednak sprytniejszy od lidera klasyfikacji strzelców Serie A okazał się Christian Puggioni. Poprawka Lucasa Boye obok słupka.

50'

Zmiana Patricka Schicka była spowodowana urazem. Tymczasem na murawie przysiadł i cierpi kolejny zawodnik Sampdorii Genua. Nerwowo spogląda na to wszystko trener.

47'
46'

Gra wznowiona po przerwie.

Czy Torino FC doprowadzi do remisu po przerwie?
2
2
komentarz

Sampdoria Genua prowadzi w Turynie!

1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

44'

Christian Puggioni wybiegł daleko na przedpole i była to świetna decyzja. Bramkarz Sampdorii Genua sprzątnął piłkę sprzed nosa rozpędzonego Iago Falque.

1
1
42'

Zakotłowało się w polu karnym Sampdorii Genua. Składali się do strzału Lucas Boye oraz Andrea Belotti, ale ten pierwszy oberwał futbolówką w rękę po "główce" Bartosza Bereszyńskiego i sędzia przerwał grę.

1
38'

Dobrze zorganizowana Sampdoria Genua odbiera gospodarzom ochotę do atakowania. Jeszcze kilka minut i piłkarze z Turynu będą mogli porozmawiać ze swoim trenerem o planie na drugą połowę.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Avelar.

32'

Oddają strzały piłkarze, ale nazwać którąś z ostatnich sytuacji podbramkowych stuprocentową, byłoby nadużyciem. Bramkarze szykują się na wyzwania w dalszej fazie spotkania.

1
1
1
1
1
29'

Christian Puggioni był skoncentrowany i sparował strzał zza pola karnego. Futbolówka pod nogami partnera, który ostatecznie zneutralizował zagrożenie.

1
26'

Lucas Boye zatańczył z przeciwnikiem blisko linii bocznej boiska. Było to rzeczywiście efektowne, ale nie zdobył ani metra przestrzeni. Sampdoria Genua zdążyła się ustawić w obronie.

2
22'

Znacznie trudniejsza interwencja Joe Harta! W sytuacji sam na sam wyczuł, że Fabio Quagliarella spróbuje strzelić między jego nogami i zatrzymał płaskie uderzenie.

3
1
1
20'

Zablokowane uderzenie z 20. metra, a po chwili Bartosz Bereszyński dośrodkował z prawego skrzydła prosto w rękawice czujnego Joe Harta.

1
2
18'

Adem Ljajić dostał dobre podanie od Davide Zappacosty, po czym wycofał futbolówkę w kierunku Iago Falque. Ostatnie ogniwo ataku zawiodło i strzeliło na wiwat.

2
15'

Nerwowo obserwuje wydarzenia na boisku Sinisa Mihajlović. Bramka Sampdorii Genua ostudziła zapał jego podopiecznych. Od kilku minut Andrea Belotti nie miał piłki pod nogami.

1
2
12'

Gol! Strzelił Patrick Schick. Asystował mu Karol Linetty.

Gospodarze kompletnie zaskoczeni. Pierwsza od kilku minut akcja Sampdorii Genua i od razu bramka. Piłka trafiła dość szczęśliwie pod nogi Patricka Schicka, który pomógł szczęściu i huknął na 1:0! Asysta trafia na konto Karola Linettego!

21
11
6
2
3
11'

Sampdoria Genua nie potrafi przedrzeć się przez gęsto ustawionych zawodników Torino FC. Wypracowywanie sobie pozycji do strzału przychodzi z większą łatwością gospodarzom.

2
10'

Adem Ljajić ponownie w centrum wydarzeń, tyle że teraz nie miał pozycji do strzału. Próbował dośrodkować do Andrei Belottiego, ale wyczuł to wszystko Milan Skriniar.

1
2
7'

Zbyt krótko wybita piłka przez obronę Sampdorii Genua, którą współtworzy Bartosz Bereszyński. Przed polem karnym przyczaił się Adem Ljajić i strzelił płasko obok bramki Christiana Puggioniego.

2
3'

Torino FC w granatowych strojach z białymi akcentami, natomiast drużyna z Genui w jednolitych błękitnych. Do ataku przystępuje były klub Kamila Glika.

3
1
20:29

Sampdoria Genua miała w rundzie wiosennej swoje piękne chwile, ale w ostatnich tygodniach zawodzi. Od trzech kolejek nie zwycięża i przerwać pasmo niepowodzeń spróbuje w Turynie. W jedenastce gości są Bartosz Bereszyński oraz Karol Linetty.