Serie A: 35. kolejka
07 maj 2017 15:00
90'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Wallace sfaulował przeciwnika w polu karnym i 10. gola w tym meczu strzelił z rzutu karnego Fabio Quagliarella.

Sampdoria Genua
29
12
6
6
9
85'

Krótka przerwa spowodowana urazem zawodnika Sampdorii Genua. Piłkarze na ławkach rezerwowych już wyraźnie znudzeni, ponieważ trenerzy wykorzystali komplet zmian.

4
3
3
3
5
81'

Najpewniej sędzia nie bedzie znęcać się nad piłkarzami z Genui i po 90 minutach zakończy spotkanie. Lazio Rzym atakuje, ale bez tego samego ognia, co w pierwszej połowie.

3
1
1
1
4
78'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Quagliarella.

5
1
1
1
2
75'

Mecz, po którym obrońcy obu drużyn nie będą mieli się czym pochwalić. Najlepiej, jeżeli trenerom rzucą się w oczy piłkarze ofensywni.

5
3
5
3
5
72'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Vasco Regini.

Dał o sobie znać w polu karnym gospodarzy Fabio Quagliarella, który po podaniu Vasco Reginiego strzelił dziewiątego gola w tym spotkaniu. Kanonada!

30
12
8
6
12
70'

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Pogrom w wiecznym mieście trwa. Tym razem Ciro Immobile strzelił na 7:1 z bliska między nogami bramkarza Sampdorii Genua!

24
8
6
4
11
68'
68'
65'

Gol! Strzelił Senad Lulić.

Swojego gola zdobył specjalista od asyst w zespole z Rzymu Senad Lulić! Znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i strzelił z bliska na 6:1.

18
7
7
6
12
64'

Lazio. Schodzi: Sergej Milinković-Savić. Wchodzi: Alessandro Murgia.

2
63'

Lazio. Schodzi: Stefan de Vrij. Wchodzi: Patric.

1
2
1
1
2
60'

Gra na utrzymanie zespołu z Genui. Atak pozycyjny został jednak zakończony bardzo niedokładnym podaniem i futbolówka jest pod nogami Thomasa Strakoshy.

1
2
2
1
2
55'

Sergej Milinković-Savić strzelił zbyt pochopnie i prosto w nogi przeciwnika. Momentami zbyt brawurowe rozwiązania wybierają gospodarze, a to wszystko spowodowane wysokim prowadzeniem.

1
1
1
1
2
52'

Jordan Lukaku rozpędzał się na obrzeżach pola karnego Sampdorii Genua, ale nie rozejrzał się i wpadł prosto w Bartosza Bereszyńskiego.

3
2
2
2
4
50'

Można spodziewać się, że Sampdria Genua będzie minimalizować straty po przerwie. Atakuje z wykorzystaniem skrzydeł drużyna Simone Inzaghiego.

2
2
2
2
3
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
2
2
2
3
46'

Sampdoria. Schodzi: Dodo. Wchodzi: Daniel Pavlović.

3
1
1
1
2
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
2
2
3
45'

Gol! Strzelił Stefan de Vrij.

Drugi stoper Lazio Rzym również z golem! Płaskie uderzenie zza pola karnego w narożnik bramki i Christian Puggioni skapitulował po raz piąty.

19
5
2
5
11
41'

Wymienia spokojnie podania drużyna z Rzymu. Trudno spodziewać się jakiegoś przełomu w pierwszej połowie. Po stracie czterech goli Sampdoria Genua wygląda na spanikowaną.

1
1
1
1
4
38'

Gol! Strzelił Felipe Anderson.

Christian Puggioni nie sięgnął piłki po strzale Brazylijczyka z rzutu karnego i podrażnieni gospodarze odpowiedzieli dwoma błyskawicznymi golami na trafienie Karola Linettego!

15
6
2
4
12
37'

Senad Lulić wpadł w pole karne gości, gdzie został powalony przez Vasco Reginiego. Druga w tym spotkaniu jedenastka dla Lazio Rzym.

1
1
1
1
4
36'

Gol! Strzelił Wesley Hoedt.

Lazio Rzym odzyskało dwubramkowe prowadzenie! 3:1 po rzucie rożnym i strzale Wesleya Hoedta w podbramkowym zamieszaniu.

15
3
2
12
35'

Podrażnione jest Lazio Rzym. Podanie w pole karne gości dostał Ciro Immobile i sam przeszkodził sobie w momencie strzału. Tylko korner dla 4. siły Serie A.

2
2
1
1
3
32'

Gol! Strzelił Karol Linetty.

Będzie jeszcze gorąco w Rzymie, ponieważ Sampdoria Genua zdobyła gola kontaktowego. Z bliska do bramki trafił Karol Linetty, który przyczaił się w okolicy drugiego słupka i poczekał na płaskie dośrodkowanie, które przepuścił Fabio Quagliarella!

95
49
13
5
7
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Ustawione w jedenastu Lazio Rzym czeka na ruch dziesięciu przeciwników, których możliwości w ataku pozycyjnym są mocno ograniczone.

3
3
2
4
3
27'

Sergej Milinković-Savić ustawiał partnerów w obronie. Po przejęciu piłki drużyna Serba skontrowała i atak zakończył strzałem tuż obok słupka Balde Diao Keita.

2
3
2
2
3
23'

Czują się swobodnie Biancocelesti, choć jeszcze minutę przed drugim golem mogło być śmiało 1:1. W futbolu sytuacja potrafi zmienić się błyskawicznie.

2
2
1
1
2
20'
2
3
1
1
2
19'

Pewne uderzenie najlepszego napastnika Lazio Rzym z rzutu karnego do bramki! Sampdoria Genua straciła już dwa gole i jednego zawodnika.

18
5
4
5
10
18'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Milan Skriniar za faul na Balde Diao Keicie we własnym polu karnym!

5
3
9
3
4
17'

Rozgrzał się Thomas Strakosha i uratował gospodarzy po dwóch szalenie groźnych strzałach. Najpierw nie pozwolił na zdobycie gola Filipowi Djuriciciowi, a następnie Karolowi Linettemu.

1
14'

Thomas Strakosha interweniował w tym spotkaniu po raz pierwszy. Strzał zza pola karnego prosto w idealnie ustawionego bramkarza Lazio Rzym.

1
1
1
1
1
12'

Na razie Bartosz Bereszyński został na boisku i razem z partnerami próbuje przedrzeć się przez linię obrońców Lazio Rzym.

5
2
1
1
10'

Bartosz Bereszyński przysiadł na boisku i niewykluczone, że będzie wymuszona zmiana. Część mediów awizowała absencję Polaka z powodu kontuzji, mimo to jest w jedenastce Sampdorii.

1
2
1
3
1
8'

Balde Diao Keita w kolejnym pojedynku jeden na jednego z Milanem Skriniarem. Połowiczny sukces defensora Sampdorii Genua, który wybił piłkę spod nóg Senegalczyka na korner.

1
2
5'

Podania przed polem karnym gospodarzy wymieniają Karol Linetty i spółka. Wszystko pod kontrolą Lazio Rzym i próbowało już zebrać się do kontrataku.

1
1
2
2
2'

Gol! Strzelił Balde Diao Keita. Asystował mu Sergej Milinković-Savić.

Ekspresowa bramka Balde Diao Keity! Senegalczyk wskoczył przed nos Milana Skriniara i mając przed oczami tylko bramkarza Sampdorii Genua, huknął w boczną siatkę. Szóste trafienie w trzecim spotkaniu.