2
3
1
88'

Leniwy pressing Juventusu Turyn. Chyba drużyna Massimiliano Allegriego postanowiła już nie przemęczać się przed finałem Pucharu Włoch z Lazio Rzym.

4
4
3
3
3
84'

Grupka Bianconerich składała się do strzału w polu karnym Wojciecha Szczęsnego. Jedyne co wywalczyli to korner, po którym poradzili sobie gospodarze. Poprawiał Leonardo Bonucci obok słupka.

6
4
2
2
2
81'

Nie ma nawału obowiązków Wojciech Szczęsny. Raczej spokojnie jego obrońcy radzą sobie ze zrywami Juventusu, który w drugiej połowie nie ma wielu argumentów.

12
6
2
2
5
78'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Juan Jesus.

6
1
1
2
1
78'
ZMIANA
77'

Tym razem Paulo Dybala prosto w mur z rzutu wolnego. Za moment kolejne zmiany. Na boisko wejdzie między innymi Claudio Marchisio.

3
2
1
4
3
74'

Paulo Dybala zza pola karnego. Pierwsze uderzenie Argentyńczyka dość wyraźnie obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

8
5
1
4
1
73'

AS Roma utrzymuje się w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika. Każda zyskana w ten sposób minuta przybliża gospodarzy do zwycięstwa i wicemistrzostwa Włoch.

6
4
1
2
5
70'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Clement Grenier.

69'
ZMIANA
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Mohamed Salah.

Świetna defensywa Juventusu wpuściła już trzeciego gola! Z pola widzenia straciła Radję Nainggolana, który huknął pod poprzeczkę po podaniu Mohameda Salaha. Zabójczo skuteczni gospodarze prowadzą 3:1.

49
20
12
7
13
64'
ZMIANA
60'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

3
2
4
3
6
60'

Wojciech Szczęsny sprzątnął na przedpolu dośrodkowanie Juana Cuadrado. Nie wychodzą dziś podania Kolumbijczykowi.

17
14
4
3
3
58'

Stephan El Shaarawy zmusza Juventus do ataku, jeżeli chce świętować w niedzielę mistrzostwo Włoch.

6
4
3
3
4
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Radja Nainggolan.

Mistrzostwo sprytu! Stephan El Shaarawy wszedł w pojedynek jeden na jednego z Stephanem Lichtsteinerem i znalazł miejsce do chytrego strzału po zmieni w narożnik bramki! Gianluigi Buffon kompletnie zaskoczony!

55'

Remis to gorszy wynik z perspektywy rzymian. Jeżeli nie zdobędą kolejnego gola, spadną w tabeli za SSC Napoli, a ewentualny udział w eliminacjach Ligi Mistrzów może się skończyć równie źle jak w obecnym sezonie.

6
4
5
7
6
52'

Zaostrzyła się gra po przerwie. Już dwie żółte kartki dla gospodarzy, a na swoją pracował również Radja Nainggolan. Tym razem sędzia postanowił udzielić słownej reprymenty po faulu na Medhim Benatii.

5
3
3
4
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

5
3
4
3
6
49'

Uratował się Juventus Turyn przed rzutem rożnym. Taki stały fragment to kolejne zagrożenie, że Daniele De Rossi zmieni wynik.

3
1
1
4
2
47'

Po przewinieniu Federico Fazio ucierpiał Mario Lemina. Minęła minuta zanim Miralem Pjanić wykonał dośrodkowanie z rzutu wolnego.

3
2
5
4
5
46'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fazio.

4
3
9
3
5
46'

20:08

Na razie remis. Niebawem ostateczna rozgrywka o zwycięstwo w hicie.

3
4
3
3
3
Czy AS Roma wyjdzie na prowadzenie po przerwie?
2
45'

Doliczona minuta.

4
2
4
4
4
44'

Tak jak wielu przewidywało Mohamed Salah jest najczęściej wysuniętym zawodnikiem AS Roma, chociaż wymienia się pozycjami czy to z Diego Perottim, czy z Stephanem El Shaarawym, a nawet z Radją Nainggolanem. Belg gra mimo drobnej kontuzji w tym tygodniu.

4
2
2
2
1
42'

Tak doprowadził do remisu Daniele De Rossi!

1
1
2
2
3
41'

Sytuacyjne uderzenie Stefano Sturaro z kilkunastu metrów. Rzucił się dla pewności Wojciech Szczęsny, ale nie musiał sparować piłki.

4
3
1
2
2
38'

Wybili piłkę z własnego pola karnego rzymianie. Jeszcze przyczaił się przed nim Juan Cuadrado, którego uderzenie było absolutnie beznadziejne.

1
2
1
37'

Daniele De Rossi tym razem pojedynkuje się we własnym polu karnym. To przy okazji dośrodkowań Miralema Pjanicia z narożnika boiska.

3
1
1
1
35'

Gonzalo Higuain huknął drugi dziś raz zza linii 16. metra. Mocno, ale prawie tam, gdzie stał Wojciech Szczęsny. Pewna interwencja bramkarza AS Roma.

10
4
2
1
3
34'

Antonio Ruediger wygrał pojedynek z dwoma przeciwnikami blisko linii bocznej boiska. Atakowali go Stefano Sturaro oraz Mario Mandzukić.

1
1
2
33'

Wyciszenie, wyczekiwanie. Piłkarze obu drużyn udowodnili już sobie, że potrafią zdobywać gole, a obecnie głównie rozgrywają w centrum boiska.

2
1
1
30'

Diego Perotti i Mohamed Salah próbowali uruchomić przed polem karnym Radję Nainggolana, którego uderzenia z dystansu są potężną bronią. Zrozumieli to wszystko Bianconeri.

1
1
2
28'

Piłka w rękawicach Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski wznowił grę krótkim wyrzutem do defensora i AS Roma rozgrywa.

14
4
1
2
1
26'

Głośno w Rzymie. Daniele De Rossi przywrócił nadzieję gospodarzom na pokonanie finalisty Ligi Mistrzów.

11
6
2
3
4
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniele De Rossi.

Po rzucie rożnym Gianluigi Buffon obronił uderzenie Kostasa Manolasa, ale wobec dobitki Daniele De Rossiego z bliska był bezradny. AS Roma zareagowała po czterech minutach na zmianę wyniku!

57
26
7
9
19
23'

Mario Lemina wykorzystał świetne dogranie Gonzalo Higuaina.

3
4
1
5
10
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Lemina. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Fenomenalne podanie crossowe od Stefano Sturaro do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk nie połakomił się na gola, a wystawił piłkę na strzał do odsłoniętej bramki. Mario Lemina pokonał z bliska Wojciecha Szczęsnego i Juventus Turyn coraz bliżej mistrzostwa!

36
21
8
17
38
20'

Jeszcze nie pozwolił Juventus Turyn na stworzenie zagrożenia pod swoją bramką. Gianluigi Buffon i spółka kontrolują działania podopiecznych Luciano Spallettiego.

2
3
2
4
11
17'

Daniele De Rossi polował na sprytne dośrodkowanie z rzutu wolnego z głębi pola. Piłka odbiła się dość przypadkowo i przeturlała obok bramki Gianluigiego Buffona.

4
1
2
2
5
16'

Gonzalo Higuain huknął zza pola karnego. Nie jest to typowa dla niego pozycja i skończyło się spektakularnym pudłem ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

7
10
4
2
1
14'

Wojciech Szczęsny wybiegł w odpowiednim momencie kilka kroków przed własną bramkę i złapał piłkę dośrodkowaną przez Juana Cuadrado z prawego skrzydła.

13
12
4
3
3
13'

Kostas Manolas wskoczył na plecy Mario Leminy i tym razem sędzia postanowił gwizdnąć faul Greka. Obserwuje to kolejny wypatrzony na trybunach Alessandro Del Piero.

2
3
1
2
2
12'

Stephan El Shaarawy próbował dogonić piłkę na lewym skrzydle. Nie zdążył. Jego drużyna szuka swojej tożsamości w ataku pod nieobecność Edina Dzeko.

2
1
1
2
2
10'

Kwadwo Asamoah nie pozwolił odwrócić się z piłką Mohamedowi Salahowi. Na początku spotkania górą we wszystkich spięciach obrońcy.

3
1
1
2
2
8'

Mario Lemina upadł na boisko po starciu z Kostasem Manolasem. Sędzia nie zobaczył tam faulu i pozwolił Giallorossim kontynuować grę.

6
2
3
3
4
6'

Organizuje się do ataku lider Serie A i miał korner. Po dośrodkowaniu Miralema Pjanicia poradzili sobie gospodarze i nie dopuścili do strzału Mario Mandzukicia. Jeszcze uderzył Kwadwo Asamoah i futbolówka zatrzymała się na słupku bramki AS Roma.

2
2
6
3
3
4'

Była przerwa w grze spowodowana urazem Mario Mandzukicia. Piłka ponownie w ruchu i krąży między zawodnikami AS Roma.

3
4
5
3
5
2'

Na trybunach poza Edinem Dzeko zasiada Zbigniew Boniek, który był w przeszłości związany w oboma klubami, które mierzą się na Stadio Olimpico w Rzymie.

10
5
5
4
3
20:08

Na trybunach największy nieobecny tego spotkania Edin Dzeko, który nie będzie bronić w ostatnich kolejkach sezonu swojego prowadzenia w klasyfikacji strzelców Serie A z powodu kontuzji.