0:5
Zakończony
SSC Napoli
88'

Nie wydarzy się już w Turynie nic przełomowego i chyba sędzia nie będzie przedłużać znacząco tego spotkania. Po remisie z Juventusem gospodarze zostali sprowadzeni na ziemię.

2
4
1
5
6
85'

Jeszcze na polowaniu Arkadiusz Milik, ale łasego na gola napastnika SSC Napoli zablokowała defensywa z Turynu.

7
4
4
7
14
82'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

57
24
9
5
3
81'

Pepe Reina został w blokach i miał szczęście, że Cristian Molinaro nie trafił do jego bramki.

2
5
4
1
2
78'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu Jose Callejon.

Egzekucja gospodarzy trwa i ma swojego gola reprezentant Polski! Pewne uderzenie po podaniu Jose Callejona i widać, że Piotr Zieliński jest bardzo zadowolony ze swojego trafienia.

173
73
16
3
5
76'

Kolejne trafienie Napoli! 4:0 po strzale Jose Callejona. Hiszpan naprawił pomyłkę Driesa Mertensa, który sekundę wcześniej nie trafił w piłkę po płaskim dośrodkowaniu.

41
22
5
2
2
75'

Torino. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Joel Obi.

72'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Czekał na tego gola Belg! Wstrzelił się po 70 minutach. Skierował piłkę w krótki róg bramki Torino FC po pomysłowym, solowym rajdzie! Dał się wyprowadzić w pole Luca Rossettini.

47
23
7
5
5
68'

Stracili impet gospodarze. Nawet ich kibice postanowili skoncentrować się na pozdrawianiu Gonzalo Higuaina, by rozdrażnić kibiców z Neapolu.

5
3
1
66'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Marko Rog.

2
1
6
12
5
64'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

42
22
4
1
62'

Akurat Dries Mertens nie ma na razie sposobu na pokonanie Joe Harta. W pojedynach belgijsko-angielskich prowadzi 2:0 reprezentant Anglii.

4
2
1
60'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Dries Mertens.

Podanie do kompletnie osamotnionego Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch strzelił pewnie z kilku metrów na 2:0 tak że Joe Hart nawet nie drgnął.

48
28
9
6
4
59'

Torino. Schodzi: Lucas Boye. Wchodzi: Juan Manuel Iturbe.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol.

1
1
6
56'

Ale szansa na wyrównanie! Złapali się za głowy wszyscy piłkarze Torino FC i siedzący na trybunach trener Sinisa Mihajlović. Strzelał z dogodnej pozycji Lucas Boye.

5
1
3
2
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Gustafson.

1
4
1
52'
50'

Poprzednia akcja zapowiada, że Byki wywrą presję na drużynie z Neapolu i spróbują podtrzymać swoją długą passę bez porażki.

1
1
2
48'

Marco Benassi huknął zza pola karnego i Pepe Reina zaprezentował na początku drugiej połowy interwencję jakiej nie miał przez całą pierwszą.

1
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

5
5
1
2
1
Czy Torino FC wyrówna w drugiej połowie?
5
3
1
2
3
43'

Na spalonym Lorenzo Insigne i nawet nie protestował w tej sytuacji reprezentant Włoch. Wolał szybko ustawić się i poczekać na atak Byków.

2
2
2
40'

Przypomniał o sobie Andrea Belotti, po którego płaskim strzale nie musiał interweniować Pepe Reina. Wyraźne pudło czołowego snajpera Serie A.

2
1
37'

Wyciszenie, wyczekiwanie. Przez 20 minut SSC Napoli dominowało i mogło mieć już zwycięstwo w kieszeni, gdyby wykorzystało swoje trzy genialne sytuacje podbramkowe.

1
1
1
2
2
34'

Cristian Molinaro przebiegł się aż pod pole karne przeciwnika, a kiedy już dostał piłkę, wykopał ją za bramkę SSC Napoli. Zmarnowana szansa Byków.

2
1
1
1
31'

Mięciutko Lorenzo Insigne. Bardzo kreatywne, ale nieskuteczne, ponieważ futbolówka wylądowała na górnej siatce bramki turyńczyków.

2
1
2
2
1
30'

Pepe Reina był czujny i nie pozwolił sobie, by crossowe podanie dotarło do któregoś z zawodników ofensywnych Torino FC.

1
2
1
1
1
25'

Jakby usłyszeli ostatni budzik gospodarze i już nie są wyłącznie statystami na boisku. SSC Napoli ustawiło formacje na własnej połowie i czeka na ruch przeciwnika.

23'

Adem Ljajić mógł skarcić faworyta za niewykorzystane sytuacje podbramkowe. Strzał zza pola karnego nieznacznie ponad bramką Pepe Reiny.

1
1
20'

Minutę później sam na sam z bramkarzem był Dries Mertens. Próbował lobować, ale zrobił to ze zbyt dużym rozmachem i Torino FC ma ponownie szczęście.

2
3
1
19'

Genialne podanie do Jose Callejona z głębi pola i miał absolutnie wszystkie argumenty, by strzelić swojego drugiego dziś gola. Ominął jednak jednocześnie Joe Harta oraz jego bramkę.

1
1
17'

Cristian Molinaro dośrodkował niebezpiecznie w pole karne i między innymi Lucas Boye chciał oddać pierwsze uderzenie na bramkę Pepe Reiny. Bronią się jednak skutecznie goście.

1
15'

Davide Zappacosta wznowił grę z autu i Torino FC ma szansę wymienić kilkanaście podań i wreszcie przenieść grę w pole karne SSC Napoli.

1
2
4
2
2
13'

Marek Hamsik miał strzelać, a zdecydował się na zaskakujące podanie. Trochę wyrzucił partnera do boku i jedyny pożytek z tego ataku to kolejny korner.

2
1
1
1
1
11'

Ciągle rozgrywa SSC Napoli. Carlao przeciął dośrodkowanie, ale futbolówka pozostała w posiadaniu zespołu Maurizio Sarriego.

3
3
2
2
4
8'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Baselli.

4
3
2
1
1
7'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Allan.

Podanie za plecy obrońców Torino FC do rozpędzonego Jose Callejona. Miał dużo czasu na wygranie pojedynku sam na sam z Joe Hartem i zakończył akcję płaskim strzałem na 1:0!

42
22
5
4
3
5'

Joe Hart górą na przedpolu po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Na razie ekipa z Neapolu nie potrafi zagrozić przeciwnikom ze stałego fragmentu.

1
1
1
2
3
3'

Pierwszy korner w tym spotkaniu miało SSC Napoli. Nie oddało strzału i tylko sprowokowało gospodarzy do kontrataku z wykorzystaniem Andrei Belottiego.

1
1
2
1
1
14:27

Tydzień temu Torino FC było o włos od zwycięstwa w twierdzy Juventusu. To musi potęgować koncentrację w drużynie z Neapolu, która jest najlepszą na wyjazdach w lidze.

14:27

SSC Napoli chce w ten weekend zostać wiceliderem Serie A. Potrzebuje do tego potknięcia AS Roma w meczu z Juventusem, ale przede wszystkim swojego zwycięstwa z Torino FC. W jedenastce gości nie ma Piotra Zielińskiego, ani Arkadiusza Milika.