Chievo. Schodzi: Roberto Inglese. Wchodzi: Emanuel Vignato.

1
1
86'

Gol! Strzelił Roberto Inglese.

Zupełnie zaskoczeni po dokonaniu zmiany Giallorossi. Roberto Inglese cieszy się z gola po raz drugi w tym spotkaniu, choć trochę mniej, ponieważ Chievo Werona nie ma już szans na zwycięstwo.

6
3
2
2
8
86'

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Francesco Totti.

83'

Gol! Strzelił Edin Dzeko.

Jeszcze Bośniak czekał na swoje trafienie! Doczekał się. Celne uderzenie Edina Dzeko i to już powoli egzekucja gospodarzy. 5:1 w Weronie.

16
5
2
1
3
82'

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Diego Perotti.

77'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Płaskie uderzenie z linii pola karnego w sam narożnik bramki! 4:2 i najpewniej Egipcjanin przypieczętował zwycięstwo rzymian w trudnym spotkaniu!

15
10
2
1
3
74'

Edin Dzeko zatańczył w polu karnym Chievo Werona i próbował zaskoczyć bramkarza płaskim uderzeniem. Nieznaczne pudło najlepszego napastnika AS Roma.

1
68'

Chievo Werona na połowie przeciwnika. Niebezpieczne dośrodkowanie w pole bramkowe i musiał tam interweniować w ostatnim momencie Emerson Palmieri.

2
65'

Fabio Depaoli nie sięgnął piłki w powietrzu. Za jego plecami przyczaił się jeszcze Valter Birsa, ale nie miał miejsca na oddanie strzału z ostrego kąta i pokonanie Wojciecha Szczęsnego.

2
63'

Wojciechowi Szczęsnemu nie będzie chyba dane w tym sezonie zachować czystego konta po raz 15. Przed momentem wyglądał jednak na zadowolonego po zatrzymaniu płaskiego dośrodkowania.

1
60'

Zasadnicza zmiana w tym spotkaniu. Chievo Werona już absolutnie nie ma czego bronić i pewnie zostawi Giallorossim wolne przestrzenie do kontrowania.

58'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy.

Nie ma spalonego! Jest bramka. AS Roma na prowadzeniu po raz pierwszy w tym spotkaniu. "Faraon" dostał podanie z głębi pola i płaskim strzałem ominął Stefano Sorrentino w sytuacji sam na sam.

19
8
2
3
3
55'

Alessandro Gamberini zwija się z bólu na boisku i gospodarze wysyłają sygnały swojemu trenerowi, że bedzie konieczna druga, tym razem wymuszona kontuzją zmiana.

53'

Mohamed Salah nie jest zadowolony ze swojego zagrania. Pozostało mu karnie wrócić na własną połowę i postarać się o odzyskanie piłki spod nóg gospodarzy.

50'

AS Roma jest bardziej agresywna i zdeterminowana po przerwie. Trener Luciano Spalletti nie wyglądał na takiego, który w szatni będzie głaskać podopiecznych po głowach.

1
48'

Szansa na prowadzenie AS Roma po głębokim wstrzeleniu z rzutu wolnego. Na piłkę zapolował Daniele De Rossi, ale nie powtórzył wyczynu z poprzedniego meczu z Juventusem i nie wepchnął jej z bliska do bramki.

1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Radovanović.

2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

42'

Błyskawiczna rehabilitacja Mohameda Salaha, który wszedł w pojedynek z dwoma obrońcami i zaskoczył zarówno ich, jak i bramkarza Stefano Sorrentino technicznym strzałem!

15
5
1
3
1
41'

Po dośrodkowaniu Kevina Strootmana sprytnie zgrał piłkę Edin Dzeko do Mohameda Salaha! Egipcjanin główkował prosto w dobrze ustawionego Stefano Sorrentino. To była świetna szansa na wyrównanie!

1
1
37'

Napastnik Chievo Werona wbiegł między stoperów z Rzymu i główkował na 2:1 po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Wojciech Szczęsny nawet nie podjął interwencji i ma potężne pretensje do swoich obrońców!

4
3
2
3
8
35'

Piłkarze próbują uruchomić swoich najbardziej wysuniętych partnerów podaniami. Jedno z nich dotarło do Stephana El Shaarawy'ego, po którego asyście strzelił niecelnie Kevin Strootman.

1
1
31'

Małe wyciszenie na boisku. Nie wiadomo, która drużyna przejmie inicjatywę w ostatnim kwadransie przed przerwą.

1
1
1
1
2
28'

Beznadziejnie zachowali się gospodarze na własnej połowie! Piłkę przechwycił między przeciwnikami Stephan El Shaarawy, wymanewrował Stefano Sorrentino i uderzył płasko na 1:1. Sytuacja AS Roma już lepsza niż kilkanaście minut temu.

18
9
2
3
2
25'

Po rajdzie na lewej stronie boiska była szansa na dostarczenie piłki do Edina Dzeko, ale płaskie dośrodkowanie zostało zablokowane. Denerwuje się w takich sytuacjach Luciano Spalletti.

1
1
1
1
1
22'

Trudna sytuacja AS Roma, ale ma jeszcze dużo czasu na odrobienie strat z nawiązką. W prodzie czeka na podania Edin Dzeko, który wrócił do jedenastki po kontuzji.

1
1
1
1
1
18'

Próbują pójść za ciosem gospodarze. Podanie przed pole karne, gdzie znalazł się Valter Birsa i strzelił płasko tuż, tuż obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Castro.

4
2
15'

Gol! Strzelił Lucas Castro.

Niespodziewanie Chievo Werona na prowadzeniu! W polu karnym rzymian znalazł się i potężnie huknął pod poprzeczkę Lucas Castro.

5
3
3
5
11
13'

Próba przelobowania Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski nie musiał interweniować, ponieważ śmiałek nie trafił w światło jego bramki. Chievo Werona przechodzi jednak do ataku.

1
8'

Tylko korner dla Giallorossich. Wyciągnął się jak struna bramkarz Stefano Sorrentino i nie pozwolił rzymianom na zdobycie prowadzenia. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska poradziła sobie defensywa Chievo Werona.

1
1
5'

Pierwsza odpowiedź Chievo Werona i piłka po strzale Ivana Radovanovicia ominęła nieznacznie bramkę AS Roma, której pilnuje tradycyjnie Wojciech Szczęsny.

1
1
3'

Stefano Sorrentino ustawił się idealnie na linii bramkowej i zatrzymał uderzenie z rzutu wolnego. Po chwili dobra interwencja bramkarza Chievo Werona na przedpolu.

17:53

AS Roma pokazała charakter w poprzedniej kolejce i wygrała 3:1 z Juventusem Turyn. Dzięki temu Giallorossi zachowali punkt przewagi w tabeli nad SSC Napoli. Korespndencyjny pojedynek o wicemistrzostwo Włoch jednak trwa i drużyna Wojciecha Szczęsnego nie może się potknąć w meczu z Chievo Werona.