Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

3
2
87'

Gol! Strzelił Rade Krunić. Asystował mu Mame Thiam.

Jeszcze żyje nadzieja w obozie Empoli. Rade Krunić zdobył gola kontaktowego. Od początku spotkania był jednym z najbardziej aktywnych piłkarzy i nagrodą za to jest bramka!

10
1
1
1
2
84'

Gol! Strzelił Bruno Henrique.

Mistrzowska precyzja! 2:0! Bruno Henrique zobaczył, że dubler Łukasza Skorupskiego jest źle ustawiony i przelobował go.

8
1
5
4
82'

Palermo. Schodzi: Alessandro Diamanti. Wchodzi: Simone Lo Faso.

wchodzi Wchodzi
Simone Lo Faso #98
schodzi Schodzi
2
80'

Nie potrafią zareagować goście na zmianę wyniku pomimo ustawienia z trzema napastnikami. Nie widać zmienników z Manuelem Pucciarellim na czele.

1
76'

Gol! Strzelił Ilija Nestorovski. Asystował mu Andrea Rispoli.

Empoli traci gola i jest o włos od spadku! Niemoc strzelecką przełamał najlepszy napastnik Palermo Ilija Nestorovski, który po dośrodkowaniu z prawego skrzydła wyprzedził defensora i główkował na 1:0!

74'

Palermo. Schodzi: Mato Jajalo. Wchodzi: Norbert Balogh.

Norbert Balogh #22
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Diamanti.

71'

Każde miejsce jest dobre dla Empoli FC, żeby oddać strzał. Pośpiech bywa jednak złym doradcą, czego potwierdzeniem jest wynik.

1
1
1
68'

Pół metra zabrakło Rade Kruniciowi, żeby zdobyć wymarzonego gola. Zostawił w blokach obrońców Palermo, ale swoim płaskim uderzeniem w sytuacji sam na sam nie wcelował między słupki! Najlepsza szansa Empoli FC!

2
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Costa.

1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Laurini.

1
1
64'

Zneutralizowali głębokie dośrodkowanie gospodarze i przy odrobinie szczęścia mogli prowadzić po kontrataku, którego autorami byli Alessandro Diamanti oraz Ilija Nestorovski.

1
1
1
1
1
60'

Empoli. Schodzi: Miha Zajc. Wchodzi: Manuel Pucciarelli.

Miha Zajc #17
1
1
1
1
1
60'

Palermo. Schodzi: Gennaro Ruggiero. Wchodzi: Bruno Henrique.

Gennaro Ruggiero #61
2
2
2
2
2
58'

Empoli. Schodzi: Massimo Maccarone. Wchodzi: Guido Marilungo.

Guido Marilungo #89
2
1
2
1
2
57'

Massimo Maccarone z piłką w polu karnym Palermo. Przecięte płaskie podanie! Był jeszcze korner, po którym interweniował na linii Andrea Fulignati.

2
2
2
2
2
56'

Chaotyczne dośrodkowania w pole karne US Palermo. Sprytniejsi są tam piłkarze w różowych koszulkach, a wśród nich Thiago Cionek.

1
1
1
1
1
53'

Na stadionie są obecni kibice Empoli FC. W dobie nowoczesnych technologii są na sto procent świadomi, że sytuacja ich zespołu jest podbramkowa. FC Crotone wciąż prowadzi z Lazio Rzym. Wyniki ze wszystkich boisk można sprawdzić tutaj -> RELACJA NA ŻYWO

4
2
1
2
1
52'

Ładne wyjście gospodarzy spod pressingu, ale w założeniu kreatywne podanie Iwajło Czoczewa było tak czytelne, że każdy na stadionie wiedział, w które miejsce skieruje piłkę.

1
1
1
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Assane Diousse.

2
2
2
2
2
48'

US Palermo zaczyna drugą połowę spotkania w jedenastu na własnej połowie. Czeka na swoją szansę Ilija Nestorovski, który w tym sezonie miał znacznie lepsze okresy niż końcówka.

2
2
2
2
2
46'

komentarz

Thiago Cionek i spółka na razie bronią się skutecznie przed atakami gości.

1
44'

Legendarne mocne słowa są potrzebne w szatni Empoli FC. Niby przeważają goście, ale niewiele z tego wynika. Najgroźniej było po stałym fragmencie.

2
2
2
2
2
42'

Massimo Maccarone niewiele pokazuje w przodzie, ale chociaż sprowokował przeciwnika do przewinienia w centrum boiska. Niebiescy zaczęli od rzutu wolnego.

2
2
2
2
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Giuseppe Bellusci.

2
2
2
2
2
36'

Znakomite uderzenie Mihi Zajca z rzutu wolnego i po prostu fenomenalna parada na linii bramkarza US Palermo. Andrea Fulignati uratował drużynę przed stratą gola!

2
2
2
2
2
35'

Zbyt agresywnie Thiago Cionek i sędzia przyznał Empoli FC rzut wolny blisko linii pola karnego. Długo zastanawiają się przyjezdni jak spożytkować stały fragment.

2
2
2
2
2
33'

Trochę przyspiesza Empoli FC i muszą uwijać się jak w ukropie Thiago Cionek i inni obrońcy z Palermo. Przed momentem przyjezdni próbowali zdobyć gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bezskutecznie.

2
2
2
2
2
29'

Ofensywa Empoli FC to najgorsza we Włoszech. To już dwa kwadranse i choć rywala ma jeszcze niżej notowanego, ma problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych.

2
2
2
2
2
26'

Rade Krunić znalazł miejsce do oddania strzału i koncentracja Andrei Fulignatiego została przetestowana. Bramkarz US Palermo wybił piłkę na korner, po którym interweniowała defensywa.

2
2
2
2
2
23'

Tylko w Palermo nie zmienił się jeszcze wynik tego wieczoru. Dubler Łukasza Skorupskiego nie spieszył się specjalnie z wprowadzeniem piłki do gry.

2
2
2
2
2
21'

Zniknął z radaru Mame Thiam. Skoncentrowali na nim większą uwagę Thiago Cionek i spółka i od kilku minut nie było niebezpiecznie pod bramką spadkowicza.

2
2
2
2
2
18'

Manuel Pasqual stoczył pojedynek daleko od pola karnego przeciwnika. Co prawda wygrał, ale nie zdobył wiele przestrzeni. US Palermo dobrze się asekuruje.

2
2
2
2
2
16'

Część kibiców w Palermo zadowolona, ponieważ gola strzelili piłkarze FC Crotone. Przypomnijmy o co toczy się gra. Przy obecnych wynikach Empoli FC spadnie z Serie A.

1
1
1
1
1
13'

Wysoko rozgrywa Empoli FC i szuka miejsca na oddanie strzału. Na desancie czekają na podania Massimo Maccarone oraz Mame Thiam.

1
1
1
1
1
11'

1
10'

Alessandro Diamanti dyryguje swoimi partnerami w centrum boiska. Widać po minie Włocha, że razem z partnerami zamierza powalczyć mimo pewnego spadku.

1
1
1
1
1
8'

Drugi raz uciekł obrońcom US Palermo Mame Thiam. Krótki taniec napastnika w polu karnym i strzał. Szkoda z perspektywy gości, że niecelny i bramkarz Andrea Fulignati nie musiał interweniować.

1
1
1
1
1
5'

Podanie za plecy obrońców z Sycylii i Mame Thiam miał pierwszą szansę, by wyprowadzić kandydata do spadku na prowadzenie. W porę zareagował bramkarz US Palermo.

1
1
1
1
1
4'

Wrzutka z lewego skrzydła w pole karne przyjezdnych. Radzą sobie obrońcy Empoli FC, którym dziś przyszło współpracować z innym bramkarzem niż przez całą rundę.

1
1
1
1
1
3'

Piłkarze w tradycyjnych barwach. US Palermo żegna się z elitą w różowych koszulkach, a Empoli FC w jednolitych niebieskich strojach.

1
1
1
1
1
20:26

Ławka rezerwowych Empoli FC: Maurizio Pugliesi, Gabriel Meli, Marco Zambelli, Federico Dimarco, Jose Mauri, Lewan Mczedlidze, Frederic Veseli, Federico Barba, Manuel Pucciarelli, Uros Cosić, Andres Tello, Guido Marilungo.

1
1
1
1
1
20:26

Ławka rezerwowych US Palermo: Josip Posavec, Leonardo Marson, Aleksandar Trajkovski, Stefan Silva, Roland Sallai, Norbert Balogh, Bruno Henrique, Toni Sunjić, Simone Giuliano, Michel Morganella, Simone Lo Faso

20:26

Thiago Cionek jest w podstawowym składzie US Palermo na ostatni mecz w sezonie. Gospodarze są już zdegradowani, natomiast Empoli FC stoczy korespondencyjny pojedynek o utrzymanie z FC Crotone. W jedenastce gości zabraknie wyjątkowo Łukasza Skorupskiego.