Pomylił się tuż przed końcem regulaminowego czasu Pepe Reina, który przepuscił banalne uderzenie do siatki!

3
5
11
87'

Otarła się piłka o zewnętrzną część słupka po uderzeniu zmiennika Dennisa Praeta zza pola karnego. Chyba pilnował całej sytuacji Pepe Reina.

2
2
1
1
1
84'
83'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Napoli. Pojedynek o dojście do futbolówki wygrał piłkarz Sampdorii Genua, ale niewygodna pozycja utrudniła mu zdobycie gola.

1
1
1
4
80'

Pepe Reina rzucił się jak lew na piłkę. Może usłyszał z trybun, że właśnie Genoa CFC doprowadziła do remisu 2:2 w stolicy Włoch.

7
6
1
1
1
77'
77'

Rozsądnie wymieniają podania podopieczni Sarriego. Sampdoria Genua czeka w niskim pressingu, świadoma że tego meczu już nie wygra.

2
2
2
75'

Kwadrans do końca spotkania w Genui i zła wiadomość dla SSC NapoliAS Roma strzeliła gola na 2:1 w pojedynku z Genoa CFC.

3
3
3
3
5
72'

Gwizdy po strzale Karola Linettego zza pola karnego. Faktycznie, były zawodnik Lecha Poznań nie ma się czym pochwalić. Grę wznowił od bramki Pepe Reina.

3
2
1
1
71'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

3
3
1
1
67'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Marko Rog.

5
3
2
2
13
66'
65'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Strzał z półwoleja do bramki na 4:1! Christian Puggioni nie zdążył zareagować na atomowe uderzenie Jose Callejona po miękkim podaniu Lorenzo Insigne.

12
6
1
1
63'

Zaglądamy do Rzymu, gdzie AS Roma wciąż nie potrafi wyjść na prowadzenie w meczu z Genoa CFC. Neapolitańczykom idzie w ostatniej kolejce znacznie lepiej.

7
4
1
2
61'

Dries Mertens chce na szczyt rankingu strzelców, ale musi uderzać precyzyjniej niż przed momentem. Aż schował twarz w koszulce napastnik SSC Napoli.

4
4
1
59'

Przejęli kontrolę nad wyadzeniami faworyci. Właśnie mieli korner, po którym nieczysto i daleko od bramki Sampdorii Genua główkował Vlad Chiriches.

2
1
55'

Prawdziwy magiel w ostatnich fragmentach spotkaniach. Między 36. a 50. minutą spotkania cztery gole w Genui.

4
2
1
1
53'
52'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar.

2
1
1
2
50'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Błyskawiczna odpowiedź i sytuacja wraca do punktu wyjścia sprzed przerwy. Nie fetował gola Fabio Quagliarella z szacunku do kibiców z Neapolu!

6
2
1
4
7
49'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Jose Callejon.

Gola do asysty dorzucił Marek Hamsik po dośrodkowaniu Driesa Mertensa i przytomnym zgraniu Jose Callejona!

21
11
2
3
3
48'

Wybiegł daleko poza własne pola karne Pepe Reina. Dobra decyzja Hiszpana, który nie pozwolił przeciwnikowi przejąć futbolówki po prostopadłym podaniu.

2
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
1
17:34

Za moment druga połowa. Na razie lepsi Piotr Zieliński i spółka.

3
3
17:34

W Rzymie drużyna Wojciecha Szczęsnego wciąż tylko remisuje z Genoa CFC. Taki wynik po 90 minutach będzie oznaczać jej spadek na 3. miejsce w tabeli.

1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

4
3
1
2
42'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Ale lobik! Piękne zagranie reprezentanta Włoch. Lorenzo Insigne rozpędził się na lewej stronie boiska, wpadł z prędkością sprintera w pole karne i przerzucił piłkę ponad Christianem  Puggionim do bramki.

25
12
6
6
4
38'

Po golu Driesa Mertensa drużyna z Neapolu jest wirtualnym wicemistrzem Włoch. AS Roma remisuje w równolegle rozgrywanym meczu 1:1 z Genoa CFC.

7
5
3
1
2
36'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Napoli na prowadzeniu! Dries Mertens goni Edina Dzeko w klasyfikacji strzelców. Techniczne uderzenie zza pola karnego, a Christian Puggioni nawet nie podjął interwencji. Zrobił sobie trzy sekundy wcześniej niepotrzebną wycieczkę i ułatwił zdobycie gola Mertensowi.

24
13
5
3
2
34'

Bruno Fernandes huknął zza pola karnego, odpowiedział mu Lorenzo Insigne. Obaj śmiałkowie obeszli się smakiem gola, ponieważ spudłowali.

2
1
2
1
31'

W tempo wyszedł na przedpole Pepe Reina i nie pozwolił przyjąć piłki ani Fabio Quagliarelli, ani Patrickowi Schickowi. Goście odpowiedzieli atakiem, do którego o sekundę spóźnił się Jose Callejon.

1
1
1
2
28'

Vlad Chiriches na połowie przeciwnika. Obrońca zrobił tam przewagę, a crossowe podanie zgrał do środka Jose Callejon. Nikt nie zakończył tego ataku strzałem.

1
1
1
1
26'

Futbolówka przed polem karnym Sampdorii Genua. Muszą być czujni Bartosz Bereszyński i spółka. Przed momentem sytuację ratował dopiero Christian Puggioni po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

2
1
22'

Bruno Fernandes wpadł w pole karne gospodarzy i strzelił z ostrego kąta. Nie trafił w światło bramki, więc Pepe Reina odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

2
1
20'

Dał o sobie znać Lorenzo Insigne. Ekspresowe przyjęcie piłki tuż przed linią pola karnego i jeszcze szybsze uderzenie. Szkoda z perspektywy gości, że obok bramki.

3
2
1
1
1
18'

Dries Mertens uderzył zza pola karnego, ale prosto w idealnie ustawionego bramkarza. Christian Puggioni musiał sobie poradzić z tym strzałem Belga.

4
3
2
2
1
17'

Bartosz Bereszyński zaatakował prawym skrzydłem. Wrócił blisko własnego pola karnego nawet Marek Hamsik, żeby zahamować akcję prawego defensora Sampdorii Genua.

4
3
1
1
1
16'

Edgar Barreto faulował na połowie przeciwnika. Drużyna z Neapolu nie pchała jednak piłki do przodu, a spokojnie wycofała ją do Pepe Reiny.

1
1
1
12'

Poradził sobie w zamieszaniu we własnym polu karnym Christian Puggioni. Kontrowali gospodarze i prostopadłe podanie Fabio Quagliarelli zostało zablokowane przez stopera SSC Napoli.

2
1
10'

Po dynamicznych atakach z obu stron piłka w centrum boiska. Do ataku organizuje się SSC Napoli i spycha gospodarzy na własną połowę.

5
4
2
2
2
4'

Szybki kontratak Napoli z udziałem Driesa Mertensa, który walczy o koronę króla strzelców Serie A. Płaski strzał i musiał interweniować Christian Puggioni.

2
2
2
1
1
3'

Mieli już kontrakt z piłką obaj bramkarze. Pepe Reina, a następnie Christian Puggioni popisali się pewnym chwytem po miernych podaniach.

3
3
1
1
1
17:34

Piłkarze na boisku w Genui. Niebawem początek polskiego meczu w Serie A. Sampdoria w niebieskich koszulkach, a Napoli na biało z błękitnymi akcentami.

3
3
1
1
1
17:34

SSC Napoli zagra w ostatniej kolejce Serie A o dłuższe wakacje. W razie zwycięstwa może uniknąć eliminacji do Ligi Mistrzów.

2
1
Która drużyna zostanie wicemistrzem Włoch?

17:34

Ławka rezerwowych SSC Napoli: Rafael Cabral, Luigi Sepe - Ivan Strinić, Emanuele Giaccherini, Christian Maggio, Leandrinho, Alessio Zerbin, Marko Rog, Raul Albiol, Amadou Diawara, Lorenzo Tonelli, Arkadiusz Milik.

2
1
2
17:34

Ławka rezerwowych Sampdorii Genua: Titas Krapikas - Ricardo Alvarez, Ante Budimir, Luca Cigarini, Filip Djuricić, Gergely Hutvagner, Angelo Palombo, Dodo, Dennis Praet, Lorenco Simić.

1
1
1
17:24

Trener Maurizio Sarri wystawił w jedenastce SSC Napoli pomocnika Piotra Zielińskiego. Po przeciwnej stronie boiska w barwach Sampdorii Genua będą Bartosz Bereszyński oraz Karol Linetty.

4
4
17:24

Czterech Polaków będzie w centrum wydarzeń w ostatecznej batalii o wicemistrzostwo Włoch. AS Roma z Wojciechem Szczęsnym zapewni sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, jeżeli zwycięży z Genoa CFC. Na jej potknięcie czeka Napoli.