Liga Europy: Grupa A
15 wrz 2016 19:00
90+1'

Mocno z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Zlatan Ibrahimović, ale Brad Jones obronił.

90+1'
ZMIANA

Feyenoord. Schodzi: Rick Karsdorp. Wchodzi: Bart Nieuwkoop.

wchodzi Wchodzi
Bart Nieuwkoop #26
schodzi Schodzi
Rick Karsdorp #2
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Beznadziejnie z rzutu wolnego dośrodkował Memphis Depay i piłka opuściła boisko.

86'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Feyenoordu. Strzał Smallinga został jednak zablokowany, a dobijający z ostrego kąta Ashley Young nie trafił w bramkę.

83'

Zablokowany mocny strzał Depaya z kilkunastu metrów.

80'

Po starciu z bramkarzem w polu karnym Feyenoordu upadł Marcos Rojo, ale sędzia puścił grę.

79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tonny Trindade. Asystował mu Nicolai Jorgensen.

Sensacja w Rotterdamie! Po dośrodkowaniu Jorgensena z prawego skrzydła płaskim strzałem do siatki trafił Trindade. Mamy jednak dużą kontrowersję, bo asystent był na spalonym.

Tonny Trindade #10
Feyenoord Rotterdam
Asysta:
Nicolai Jorgensen #9
75'

Po dośrodkowaniu Younga z rzutu wolnego niecelnie z kilku metrów główkował Zlatan Ibrahimović.

74'

Płasko z 20 metrów strzelił Basacikoglu - tuż obok słupka.

71'

Toornstra dobrze podał do Jorgensena, ten został jednak zablokowany przy próbie strzału z 16 metrów.

68'
ZMIANA

Feyenoord. Schodzi: Steven Berghuis. Wchodzi: Bilal Basacikoglu.

Bilal Basacikoglu #14
67'

Czerwone Diabły muszą podkręcić tempo, bo na razie nic nie wskazuje, że wygrają ten mecz.

63'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Ashley Young.

63'

Paul Pogba ma dziś rozregulowany celownik, znów nie trafił w bramkę.

60'

Trindade chybił celu płaskim uderzeniem.

56'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Karim El Ahmadi, ale piłka poleciała metr obok słupka.

55'

Feyenoord chyba zadowolony z remisu, a goście nie potrafią wrzucić wyższego biegu.

52'

Na rozgrzewkę ruszył m. in. Zlatan Ibrahimović.

51'

Z dystansu niecelnie uderzył Paul Pogba.

50'

Dość spokojny początek drugiej części, żadna z drużyn nie przyspiesza.

46'

Od razu z dystansu uderzył Ander Herrera, ale nie trafił w bramkę.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Po akcji oskrzydlającej Juan Mata chciał przedłużyć strzał głową jednego z kolegów, ale nie sięgnął piłki i poleciała ona obok słupka.

40'

Toornstra miał teraz sporo swobody w narożniku pola karnego, uderzył jednak na wiwat i nie trafił w bramkę.

39'

Seria rzutów rożnych dla Feyenoordu, poważnego zagrożenia pod bramką De Gei jednak nie było.

37'

Prawym skrzydłem przedzierał się Jorgensen, długo jednak zwlekał z dośrodkowaniem i został łatwo zablokowany.

1
33'

Dużo jest teraz szarpanej gry i fauli, sędzia często musi używać gwizdka.

31'

Spokojny fragment w Rotterdamie, bez spięć podbramkowych.

27'

Gra znów przeniosła się do środka pola, ale sytuacja Martiala trochę przystopowała ofensywne zapędy gospodarzy.

24'

Kapitalna okazja MU! Po płaskim dośrodkowaniu Darmiana Anthony Martial minimalnie przestrzelił z 16 metrów.

23'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Macie otrzymał Jan-Arie van der Heijden.

Jan-Arie van der Heijden #6
22'

Solidna gra Feyenoordu, faworyzowani Anglicy nie potrafią wypracować przewagi.

17'

Niegroźny strzał Pogby z rzutu wolnego i piłkę złapał Brad Jones.

17'

Jose Mourinho posłał do boju silny skład, mimo to Holendrzy się nie wystraszyli i stawiają Czerwonym Diabłom twardy opór.

15'

Eric Bailly wrócił do gry, choć nieco utyka.

15'

Niezły strzał Trindade, ale na posterunku David de Gea.

13'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Eric Bailly, który ostro starł się z Kongolo.

9'

Matteo Darmian zablokował dośrodkowanie Toornstry z boku pola karnego.

7'

Wolno rozkręca się to spotkanie, gra nieco częściej toczy się na połowie gospodarzy, jednak niewiele z tego wynika.