Gabala FK. Schodzi: Sergei Zenjov. Wchodzi: Rashad Eyubov.

Sergei Zenjov #9
90'

Sędzia postanowił przedłużyć pojedynek o 3 minuty.

88'

Piłka krąży swobodnie między piłkarzami Anderlechtu. Kibice zadowoleni z wyniku, a goście chyba pogodzeni z porażką.

86'

Zaostrzyła się gra, a częste przerwy pasują Belgom, którzy mają korzystny wynik i chcą już świętować zdobycie kompletu punktów.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Asif Mammadov.

Asif Mammadov #11
Gabala FK
81'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardinho.

80'

Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Hamdi Harbaoui.

Hamdi Harbaoui #9
77'

Gol! Strzelił Diego Capel. Asystował mu Nicolae Stanciu.

Świetna kombinacja Anderlechtu z udziałem Łukasz Teodorczyka zakończona strzałem z bliska na 3:1. Autorem gola zmiennik Diego Capel i to już chyba decydujący cios dla gości.

75'

Odważne, ale skuteczne wyjście bramkarza Dmytro Bezotosniya na przedpole. Przeciął podanie, które posłał Nicolae Stanciu w kierunku Łukasza Teodorczyka.

70'

20 minut pozostało przyjezdnym na wyrównanie. Od czasu do czasu zapędzają się na połowę przeciwnika, ale nie oddają groźnych strzałów.

66'

Alexandru Chipciu miał wielką szansę, by zwiększyć zaliczkę Anderlechtu. Rozpędził się, miał przed oczami tylko bramkarza, po czym uderzył anemicznie prosto w jego rękawice.

64'

Pełna kontrola Anderlechtu. Zarazem gospodarze muszą pamiętać, że ich przewaga jest najskromniejsza z możliwych i każdy fałszywy ruch może poskutować stratą punktów.

61'

Bardzo stara się w ofensywie Nicolae Stanciu. Najpierw strzał z rzutu wolnego Rumuna, a następnie z bliska po składnym rozegraniu zatrzymał bramkarz.

59'

Gabala FK. Schodzi: Vitaliy Vernydub. Wchodzi: Petar Franjić.

Petar Franjić #30
Vitaliy Vernydub #15
55'

Żółtą kartkę otrzymał Uros Spajić.

Uros Spajić #5
RSC Anderlecht
54'

Więcej konkretów po stronie Belgów. Łukasz Teodorczyk jest cały czas pod grą i w centrum wydarzeń. Przed momentem Polak sprowokował przeciwnika do faulu w bocznym sektorze boiska.

52'

Łukasz Teodorczyk zatańczył z piłką w narożniku pola karnego. Po krótkiej przekładance uderzył z 18. metra. Pudło!

48'

Sofiane Hanni zakończył strzałem krótką akcję indywidualną. To mogła być piękna bramka, ale na postarunku czujnie bramkarz Azerów.